2021-12-08   02:49:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Holdstævne Årgang (Øst)

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag formiddag kl. 10.00

Resultat Lb 1 (Finaler) - Officiel
Resultat Lb 1 (Finaler) - Officiel 
 
  Stvne navn  Holdstvne for rgangssvmmere    Udskriftsdato  15 september 2019   
  Stvne by  Birkerd    Udskriftstidspunkt  09:13   
  Arrangr  Dansk Svmmeunion og Sigma Swim         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  14 september 2019         
 
 
Lb 1, 50m Frisvmning Damer, Finaler 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub          Opnet  Status 











 
Julie Liv Madsen  2006  GTI            27.67   
Sofie Ravn Herche  2007  Svmmeklubben Kvik, Kastrup            27.81   
Isabella Pedersen  2007  Hovedstadens Svmmeklub            28.26   
Andrea Lindberg Vede  2006  Sigma Swim            28.39   
Mathilde Severs  2006  Lyngby Svmmeklub            28.57   
Matilde Maage  2007  Hovedstadens Svmmeklub            28.81   
Ida Villemoes Poulsen  2007  Gladsaxe Svmmeklub            29.09   
Liva la Cour  2006  Gentofte Svmme Klub            29.70   
Anne-Marie T. Kristensen  2007  Kge Svmmeklub            29.95   
10  Marie Moesgaard  2008  Sigma Swim            30.13   
11  Katja Poulsen  2006  Svmmeklubben Kvik, Kastrup            30.44   
12  Victoria Wiingaard  2006  Lyngby Svmmeklub            30.47   
13  Rskva Rosenbohm  2007  Sigma Swim            30.56   
14  Sara Kaarup Andersen  2006  Hovedstadens Svmmeklub            30.62   
15  Maja Vejborg  2007  Gentofte Svmme Klub            30.73   
16  Amalie Rose Sndergaard  2006  Hrsholm Svmmeforening            30.86   
17  Naja O. K. Neergaard  2007  GTI            31.24   
18  Mejse Jakobsen  2007  Kge Svmmeklub            32.00   
19  Vivian Bahador Snitker  2007  Sigma Swim            32.01   
20  Maria Claudia S. Hansen  2006  Gladsaxe Svmmeklub            32.02   
21  Maja Damkjr Bartels  2006  Gladsaxe Svmmeklub            32.20   
22  Sophie Flamand  2007  Gentofte Svmme Klub            32.48   
23  Malene Dithmar  2006  GTI            33.29   
24  Leonora Wahl-Brink  2007  Svmmeklubben Kvik, Kastrup            33.67   
25  Clara Dam Lukowski  2007  Hovedstadens Svmmeklub            34.03   
26  Victoria Pedersen  2008  Hrsholm Svmmeforening            34.12   
27  Anna Bay-Jensen  2006  Helsingr Svmmeklub            34.70   
27  Anna Dicte Bgeskov  2007  Gladsaxe Svmmeklub            34.70   
29  Alesha Azman  2008  Helsingr Svmmeklub            35.49   
30  Ingrid Stokholm Ellehj  2007  Svmmeklubben Kvik, Kastrup            35.83   
31  Josephine Michelsen  2007  Svmmeklubben Kvik, Kastrup            36.45   
32  Molly E. Schmidt-Nielsen  2007  Helsingr Svmmeklub            37.09   
33  Rosamarie Grevelund  2007  Hrsholm Svmmeforening            37.99   
Mathilde V. Hyer  2007  Gentofte Svmme Klub            33.71  EXTRA 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  15 september 2019 
Licens til Sigma SwimBirkerd  Udskriftstidspunkt  09:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner