2020-05-26   12:56:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Selkšuinti

Alla lŲytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 1 selkäuinti
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Oct 27, 2019 to Oct 27, 2019
Event 9, 200m Backstroke 11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.67 3:10.53
50m: 44.84
100m: 1:33.96
(49.12)
150m: 2:24.17
(50.21)
200m: 3:10.53
(46.36)
2 Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo +0.76 3:24.38 +13.85
50m: 47.56
100m: 1:38.78
(51.22)
150m: 2:32.82
(54.04)
200m: 3:24.38
(51.56)
Event official at: 27.10.2019 20:05:31
Event 9, 200m Backstroke 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.62 2:34.40
50m: 35.65
100m: 1:14.84
(39.19)
150m: 1:55.25
(40.41)
200m: 2:34.40
(39.15)
2 Enna Äyrämöinen 2007 Cetus Espoo +0.58 2:38.65 +4.25
50m: 37.74
100m: 1:18.17
(40.43)
150m: 1:59.21
(41.04)
200m: 2:38.65
(39.44)
3 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.78 2:48.03 +13.63
50m: 37.58
100m: 1:21.63
(44.05)
150m: 2:07.33
(45.70)
200m: 2:48.03
(40.70)
4 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo +0.62 2:48.48 +14.08
50m: 39.35
100m: 1:21.32
(41.97)
150m: 2:05.06
(43.74)
200m: 2:48.48
(43.42)
5 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.83 2:48.81 +14.41
50m: 38.95
100m: 1:22.28
(43.33)
150m: 2:07.48
(45.20)
200m: 2:48.81
(41.33)
6 Anna Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.79 2:49.06 +14.66
50m: 38.35
100m: 1:20.36
(42.01)
150m: 2:04.51
(44.15)
200m: 2:49.06
(44.55)
7 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo +0.77 2:54.68 +20.28
50m: 39.57
100m: 1:24.31
(44.74)
150m: 2:10.99
(46.68)
200m: 2:54.68
(43.69)
8 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo +0.76 2:58.41 +24.01
50m: 41.92
100m: 1:28.66
(46.74)
150m: 2:14.56
(45.90)
200m: 2:58.41
(43.85)
Event official at: 27.10.2019 20:05:31
Event 9, 200m Backstroke 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.78 2:23.20
50m: 34.17
100m: 1:10.97
(36.80)
150m: 1:47.74
(36.77)
200m: 2:23.20
(35.46)
2 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.73 2:29.71 +6.51
50m: 35.12
100m: 1:13.11
(37.99)
150m: 1:52.41
(39.30)
200m: 2:29.71
(37.30)
3 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.68 2:31.39 +8.19
50m: 35.21
100m: 1:13.33
(38.12)
150m: 1:52.86
(39.53)
200m: 2:31.39
(38.53)
4 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.72 2:37.93 +14.73
50m: 37.14
100m: 1:17.35
(40.21)
150m: 1:57.97
(40.62)
200m: 2:37.93
(39.96)
5 Enni Tammilehto 2006 Cetus Espoo +0.69 2:40.78 +17.58
50m: 38.04
100m: 1:18.70
(40.66)
150m: 1:59.91
(41.21)
200m: 2:40.78
(40.87)
6 Ariel Julienne Jämsen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.79 2:40.99 +17.79
50m: 37.72
100m: 1:18.20
(40.48)
150m: 1:59.91
(41.71)
200m: 2:40.99
(41.08)
7 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.75 2:41.60 +18.40
50m: 38.41
100m: 1:19.52
(41.11)
150m: 2:00.87
(41.35)
200m: 2:41.60
(40.73)
8 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.68 2:42.24 +19.04
50m: 37.33
100m: 1:18.39
(41.06)
150m: 2:00.52
(42.13)
200m: 2:42.24
(41.72)
9 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.75 2:43.01 +19.81
50m: 38.20
100m: 1:19.41
(41.21)
150m: 2:01.28
(41.87)
200m: 2:43.01
(41.73)
10 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo +0.70 2:45.18 +21.98
50m: 38.07
100m: 1:19.72
(41.65)
150m: 2:02.86
(43.14)
200m: 2:45.18
(42.32)
Event official at: 27.10.2019 20:05:31
Event 9, 200m Backstroke 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.77 2:22.51
50m: 33.90
100m: 1:10.21
(36.31)
150m: 1:46.90
(36.69)
200m: 2:22.51
(35.61)
2 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.72 2:26.68 +4.17
50m: 33.94
100m: 1:10.38
(36.44)
150m: 1:48.50
(38.12)
200m: 2:26.68
(38.18)
3 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo +0.79 2:29.52 +7.01
50m: 35.20
100m: 1:12.87
(37.67)
150m: 1:51.43
(38.56)
200m: 2:29.52
(38.09)
4 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.72 2:34.43 +11.92
50m: 35.87
100m: 1:14.84
(38.97)
150m: 1:55.25
(40.41)
200m: 2:34.43
(39.18)
5 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo +0.73 2:34.76 +12.25
50m: 36.79
100m: 1:15.77
(38.98)
150m: 1:55.64
(39.87)
200m: 2:34.76
(39.12)
6 Säde Ryynänen 2005 Cetus Espoo +0.68 2:36.84 +14.33
50m: 36.89
100m: 1:16.52
(39.63)
150m: 1:56.87
(40.35)
200m: 2:36.84
(39.97)
7 Saara Raulos 2005 Cetus Espoo +0.70 2:49.59 +27.08
50m: 39.08
100m: 1:21.85
(42.77)
150m: 2:06.23
(44.38)
200m: 2:49.59
(43.36)
Event official at: 27.10.2019 20:05:31
Event 9, 200m Backstroke 15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo +0.64 2:22.06
50m: 32.90
100m: 1:08.81
(35.91)
150m: 1:45.61
(36.80)
200m: 2:22.06
(36.45)
2 Saga Kovanen 2004 Cetus Espoo +0.68 2:25.44 +3.38
50m: 34.02
100m: 1:10.78
(36.76)
150m: 1:48.44
(37.66)
200m: 2:25.44
(37.00)
3 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo +0.71 2:27.54 +5.48
50m: 34.04
100m: 1:11.25
(37.21)
150m: 1:49.50
(38.25)
200m: 2:27.54
(38.04)
4 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo +0.66 2:29.90 +7.84
50m: 34.81
100m: 1:12.79
(37.98)
150m: 1:51.11
(38.32)
200m: 2:29.90
(38.79)
Event official at: 27.10.2019 20:05:31
Event 9, 200m Backstroke 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.58 2:20.51
50m: 33.03
100m: 1:09.13
(36.10)
150m: 1:44.71
(35.58)
200m: 2:20.51
(35.80)
2 Raphaelle Schlienger 1996 Cetus Espoo +0.82 2:30.60 +10.09
50m: 35.13
100m: 1:12.72
(37.59)
150m: 1:51.24
(38.52)
200m: 2:30.60
(39.36)
3 Cia Wacklin 2001 Cetus Espoo +0.80 2:34.20 +13.69
50m: 36.17
100m: 1:15.04
(38.87)
150m: 1:54.77
(39.73)
200m: 2:34.20
(39.43)
4 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo +0.66 2:34.93 +14.42
50m: 35.47
100m: 1:15.05
(39.58)
150m: 1:54.96
(39.91)
200m: 2:34.93
(39.97)
Event official at: 27.10.2019 20:05:31
2019-10-27 20:05:52 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner