2021-12-08   09:37:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kaakon Cup 1

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
KaakonCUP 1
Organizer:
Place: Urheilupuiston uimahalli Kouvolan Uimarit
Pool: 25m Competition Date: syys 14, 2019 to syys 14, 2019
Event 10, 400m VU P-11, 12, 13 11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nooa Valtonen 2008 Lappeenrannan Uimarit 6:12.18
50m: 40.29
100m: 1:26.38
(46.09)
150m: 2:13.92
(47.54)
200m: 3:01.32
(47.40)
250m: 3:49.32
(48.00)
300m: 4:38.10
(48.78)
350m: 5:24.23
(46.13)
400m: 6:12.18
(47.95)
2 Aleks Jermuss 2008 Kouvolan Uimarit 6:30.17 +17.99
50m: 43.77
100m: 1:33.92
(50.15)
150m: 2:21.37
(47.45)
200m: 3:12.45
(51.08)
250m: 4:03.14
(50.69)
300m: 4:51.96
(48.82)
350m: 5:42.17
(50.21)
400m: 6:30.17
(48.00)
3 Saku Virtanen 2008 Kouvolan Uimarit 7:23.61 +1:11.43
50m: 50.03
100m: 1:48.31
(58.28)
150m: 2:45.25
(56.94)
200m: 3:41.97
(56.72)
250m: 4:39.53
(57.56)
300m: 5:35.85
(56.32)
350m: 6:31.25
(55.40)
400m: 7:23.61
(52.36)
4 Niila Mattila 2008 Kouvolan Uimarit 8:51.39 +2:39.21
50m: 55.56
100m: 1:57.49
(1:01.93)
150m: 3:03.96
(1:06.47)
200m: 4:15.20
(1:11.24)
250m: 5:24.56
(1:09.36)
300m: 6:34.61
(1:10.05)
350m: 7:42.48
(1:07.87)
400m: 8:51.39
(1:08.91)
Event official at: 14/09/2019 16.01.39
Event 10, 400m VU P-11, 12, 13 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Rasmus Karjalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit 5:38.02
50m: 36.16
100m: 1:18.07
(41.91)
150m: 2:02.16
(44.09)
200m: 2:46.31
(44.15)
250m: 3:30.19
(43.88)
300m: 4:14.03
(43.84)
350m: 4:57.97
(43.94)
400m: 5:38.02
(40.05)
2 Matvey Lyashenko 2007 Lappeenrannan Uimarit 5:53.55 +15.53
50m: 41.47
100m: 1:21.85
(40.38)
150m: 2:07.57
(45.72)
200m: 2:53.91
(46.34)
250m: 3:39.69
(45.78)
300m: 4:25.92
(46.23)
350m: 5:11.74
(45.82)
400m: 5:53.55
(41.81)
3 Jesse Suikkanen 2007 Lappeenrannan Uimarit 7:12.25 +1:34.23
50m: 44.16
100m: 1:34.46
(50.30)
150m: 2:31.59
(57.13)
200m: 3:30.00
(58.41)
250m: 4:27.39
(57.39)
300m: 5:24.78
(57.39)
350m: 6:22.30
(57.52)
400m: 7:12.25
(49.95)
4 Elias Ukkonen 2007 Kouvolan Uimarit 7:21.39 +1:43.37
50m: 44.58
100m: 1:37.40
(52.82)
150m: 2:33.85
(56.45)
200m: 3:32.48
(58.63)
250m: 4:31.11
(58.63)
300m: 5:28.57
(57.46)
350m: 6:29.32
(1:00.75)
400m: 7:21.39
(52.07)
5 Jesse Aittola 2007 Kouvolan Uimarit 8:07.58 +2:29.56
50m: 52.96
100m: 1:52.96
(1:00.00)
150m: 2:53.50
(1:00.54)
200m: 3:56.81
(1:03.31)
250m: 4:59.96
(1:03.15)
300m: 6:04.87
(1:04.91)
350m: 7:05.72
(1:00.85)
400m: 8:07.58
(1:01.86)
- Veikko Seppänen 2007 Lappeenrannan Uimarit DNS
- Jan Labinskii 2007 Kouvolan Uimarit DNS
- Onni Scharin 2007 Lappeenrannan Uimarit DNS
Event official at: 14/09/2019 16.01.39
Event 10, 400m VU P-11, 12, 13 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Luka Valtonen 2006 Lappeenrannan Uimarit 5:10.24
50m: 33.58
100m: 1:12.52
(38.94)
150m: 1:51.82
(39.30)
200m: 2:32.32
(40.50)
250m: 3:12.51
(40.19)
300m: 3:52.92
(40.41)
350m: 4:32.80
(39.88)
400m: 5:10.24
(37.44)
Event official at: 14/09/2019 16.01.39
2019-09-14 16.01.45 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Kouvolan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner