2021-11-28   18:56:08
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Kong Tritons Pandekagecup 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag d. 29.09.2018

Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Lb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stvne navn  Kong Tritons Pandekagecup 2019    Udskriftsdato  28 september 2019   
  Stvne by  Ballerup    Udskriftstidspunkt  20:07   
  Arrangr  Svmmeklubben Triton Ballerup         
  Bassin  50m         
  Stvne dato  28 september 2019         
 
 
Lb 10, 100m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 0-2004 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Bertram Nyegaard  2004  Roskilde Svmning            1:33.45  EXTRA 
                     
 
Lb 10, 100m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2005-2005 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Sebastian Mller-Munke  2005  Roskilde Svmning            1:21.63   
Jonatan Hagbarth Jrgense  2005  Roskilde Svmning            1:22.02   
                     
 
Lb 10, 100m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2006-2006 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Mads Emil Wohlfahrt  2006  Svmmeklubben Triton Ballerup            1:31.26   
Mads G. Skovly Larsen  2006  Nstved IF            1:36.88   
Emil Hass  2006  Nstved IF            1:39.06   
Alexander Nielsen  2006  Svmmeklubben Triton Ballerup            1:40.67   
William Ammitzbll  2006  Roskilde Svmning            1:53.68   
                     
 
Lb 10, 100m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Oscar David Morthorst  2007  Svmmeklubben Triton Ballerup            1:32.61   
Sebastian Bruun Ibsen  2007  Roskilde Svmning            1:39.09   
Viktor Lange  2007  Roskilde Svmning            DSQ  sw.4.4 
                     
 
Lb 10, 100m Brystsvmning Herrer, Finaler rg. 2008-2020 
 
Plac.  Navn  Fdt  Klub            Opnet  Status 











 
Tobias Mller-Munke  2008  Roskilde Svmning            1:48.79   
Nicolai Molter Petersen  2008  Nstved IF            1:49.78   
Silas Argueta Andersen  2010  Svmmeklubben Triton Ballerup            2:01.27   
Andreas M. Nielsen  2008  Nstved IF            2:06.47   
Rasmus Kohave Srensen  2010  Svmmeklubben Triton Ballerup            2:15.04  MD 1 
Sune Berg Olesen  2009  Haslev Svmmeklub            2:15.04  MD 2 
Andreas Lyngfeldt Boholm  2008  Haslev Svmmeklub            DSQ  sw.7.6 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  28 september 2019 
Licens til Svmmeklubben Triton  Udskriftstidspunkt  20:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner