2021-12-02   05:46:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Lakeusuinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Lakeusuinnit 2019    Tulostuspivmr  05 lokakuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Seinjoki    Tulostusaika  13:40   
  Jrjestj  Seinjoen Uimarit -58         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  05 lokakuu 2019         
 
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Tavast  2007    232  41.15  1:26.80  2:19.77    2:58.25   
  Seinjoen Uimarit-58  3:02.51                 
                     
Lauri Jumppanen  2007    209  39.95  1:30.58  2:23.28    3:04.62   
  Seinjoen Uimarit-58  3:07.18                 
                     
Aaron Qvisn  2007    201  42.66  1:34.37  2:27.19    3:07.12   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:09.44                 
                     
Kie Roukus  2007    144  47.14  1:41.69  2:43.68    3:28.92   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:46.75                 
                     
Luka Hemminki  2008    137  50.29  1:45.20  2:48.80    3:32.65   
  Seinjoen Uimarit-58  3:48.34                 
                     
Hannes Strmbck  2007    133  51.33  1:48.88  2:50.19    3:34.49   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:33.11                 
                     
Iivari Launonen  2007              DSQ  125m 
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:39.06                 
  SW 10.4 Knnksess ei kosketusta seinn               
                     
Oskari Juntti  2008              DSQ   
  Seinjoen Uimarit-58  3:16.96                 
  SW 10.2 Ei suorittanut koko kilpailumatkaa yksin uidessaan               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Adam Bjrkstrand  2005    364  33.02  1:12.34  1:59.08    2:33.50   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:34.61                 
                     
Ilari Hatunen  2006    321  35.91  1:18.58  2:04.23    2:39.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:43.82                 
                     
Torsti Saarela  2006    320  35.54  1:17.15  2:03.69    2:40.13   
  Vieskan Uimarit  2:42.73                 
                     
Adrian Kaslin  2005    276  36.64  1:20.26  2:11.04    2:48.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:52.19                 
                     
Juuso Salenius  2004    245  36.84  1:25.97  2:15.08    2:55.18   
  Keuruun Toverit                   
                     
Totti Laukkala  2004    236  36.10  1:22.52  2:17.94    2:57.17   
  Seinjoen Uimarit-58  3:02.62                 
                     
Erik Kotanen  2006              DSQ  75m 
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:00.87                 
  SW 6.4 Knns ei alkanut heti vatsalleen kntymisen jlkeen               
                     
 
Laji 6, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Claes Fjellstrm  2001    601  27.55  1:00.38  1:38.94    2:09.85   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:14.79                 
                     
Kalle Juupaluoma  2002    337  33.16  1:12.39  2:00.27    2:37.39   
  Seinjoen Uimarit-58  2:39.50                 
                     
Antti Ahola  2001    295  35.57  1:19.28  2:10.05    2:44.62   
  Lapuan Virki  2:47.53                 
                     
Iisakki Laihorinne  2003    266  37.62  1:22.25  2:12.17    2:50.28   
  Seinjoen Uimarit-58  2:54.77                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  05 lokakuu 2019 
Lisenssinhaltija: Seinjoen Uimarit-58  Tulostusaika  13:40 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner