2021-12-02   17:01:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset SiWa-seurakilpailut

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kilpailut

Document
Results
SiWa Seurakilpailut
Place: Organizer: Simmis Wanda
Pool: 25m Competition Date: Sep 28, 2019 to Sep 28, 2019
Event 20, 100m Vapaauinti Naiset 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Venla Hoffren 2009 Simmis Wanda ry 1:26.71
50m: 42.16
100m: 1:26.71
(44.55)
2 alisa myllykoski 2009 Simmis Wanda ry 1:27.65 +0.94
50m: 42.42
100m: 1:27.65
(45.23)
3 Milda Leppäluoto 2009 Simmis Wanda ry 1:28.46 +1.75
50m: 1:28.46
4 Erin Ahtikari 2009 Simmis Wanda ry 1:40.26 +13.55
50m: 45.58
100m: 1:40.26
(54.68)
Event official at: 28.9.2019 20:23:52
Event 20, 100m Vapaauinti Naiset 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emilia Wall 2008 Simmis Wanda ry 1:17.51
50m: 36.51
100m: 1:17.51
(41.00)
2 Nea Vilén 2007 Simmis Wanda ry 1:24.00 +6.49
50m: 40.40
100m: 1:24.00
(43.60)
3 Aura Haunia 2007 Simmis Wanda ry 1:26.27 +8.76
50m: 40.78
100m: 1:26.27
(45.49)
4 Kaisla Henttu 2007 Simmis Wanda ry 1:26.96 +9.45
50m: 40.98
100m: 1:26.96
(45.98)
5 Mikaela Heiman 2008 Simmis Wanda ry 1:28.17 +10.66
50m: 42.79
100m: 1:28.17
(45.38)
6 Iiris Pajamo 2008 Simmis Wanda ry 1:28.24 +10.73
50m: 41.85
100m: 1:28.24
(46.39)
7 Mea Ingram 2008 Simmis Wanda ry 1:31.13 +13.62
50m: 43.29
100m: 1:31.13
(47.84)
Event official at: 28.9.2019 20:23:52
Event 20, 100m Vapaauinti Naiset 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Siiri Pekkala 2005 Simmis Wanda ry 1:05.50
50m: 30.75
100m: 1:05.50
(34.75)
2 Aada Martikainen 2005 Simmis Wanda ry 1:18.82 +13.32
50m: 38.02
100m: 1:18.82
(40.80)
3 emmalina piitulainen 2006 Simmis Wanda ry 1:24.50 +19.00
50m: 38.70
100m: 1:24.50
(45.80)
4 Deniz Keteli 2005 Simmis Wanda ry 1:27.51 +22.01
50m: 41.59
100m: 1:27.51
(45.92)
Event official at: 28.9.2019 20:23:52
Event 20, 100m Vapaauinti Naiset 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Aliina Karvonen 2004 Simmis Wanda ry 59.94
50m: 29.10
100m: 59.94
(30.84)
2 Pinja Peippo 1999 Simmis Wanda ry 1:01.71 +1.77
50m: 29.36
100m: 1:01.71
(32.35)
3 Olivia Hellsten 2000 Simmis Wanda ry 1:03.08 +3.14
50m: 29.81
100m: 1:03.08
(33.27)
4 Laura Nissi 2004 Simmis Wanda ry 1:04.94 +5.00
50m: 31.51
100m: 1:04.94
(33.43)
5 Laura Hautamäki 2002 Simmis Wanda ry 1:06.34 +6.40
50m: 31.60
100m: 1:06.34
(34.74)
6 Agneta Maria Kallas 2002 Simmis Wanda ry 1:06.46 +6.52
50m: 31.58
100m: 1:06.46
(34.88)
7 Sanna Saarinen 1998 Simmis Wanda ry 1:07.34 +7.40
50m: 32.48
100m: 1:07.34
(34.86)
8 Aava Mattila 2003 Simmis Wanda ry 1:08.61 +8.67
50m: 32.38
100m: 1:08.61
(36.23)
9 Jasmine Errehani 2004 Simmis Wanda ry 1:09.87 +9.93
50m: 33.86
100m: 1:09.87
(36.01)
10 Päivi Steffen 1971 Simmis Wanda ry 1:10.60 +10.66
50m: 33.20
100m: 1:10.60
(37.40)
11 Carrie Turunen 1973 Simmis Wanda ry 1:12.08 +12.14
50m: 35.16
100m: 1:12.08
(36.92)
12 Peppi Siurola 2004 Simmis Wanda ry 1:16.35 +16.41
50m: 35.93
100m: 1:16.35
(40.42)
Event official at: 28.9.2019 20:23:52
2019-09-28 20:24:09 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Simmis Wanda

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner