2020-06-03   12:22:30
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Køge Open, Herfølge

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  Køge Open Herfølge    Udskriftsdato  23 november 2019   
  Stævne by  Herfølge    Udskriftstidspunkt  15:50   
  Arrangør  Køge Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  23 november 2019         
 
 
Løb 13, 4X50m Medley Damer, Finaler 12 år og yngre 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Hvidovre  2008    318          2:29.91   
  Hvidovre Svømmeklub  2:28.98                 
  Angela Bang Svendsen  2008      35.32        35.32   
  Asta Hänel Christensen  2008      41.47        1:16.79   
  Wilma E L Raagefelt  2008      39.29        1:56.08   
  Anna Sofie Skov  2008      33.83        2:29.91   
                     
Piger Ægir  2008    271          2:38.10   
  Ægir Klaksvik  2:53.13                 
  Ragnhild Jacobsen  2008      42.03        42.03   
  Lea Osberg Højsted  2008      43.15        1:25.18   
  Róa Trygvadóttir  2008      37.13        2:02.31   
  Durita M. Askham  2008      35.79        2:38.10   
                     
Køge Piger 1  2008    207          2:52.95   
  Køge Svømmeklub  2:44.97                 
  Vica Lucie Axen  2008      42.58        42.58   
  Amanda Liechti  2008      41.24        1:23.82   
  Augusta Bollmann  2009      44.19        2:08.01   
  Alberte Kobyluch Høst  2009      44.94        2:52.95   
                     
Nif Piger  2008    194          2:56.84   
  Næstved IF  2:53.98                 
  Martine Foged  2009      43.87        43.87   
  Ester Ganci Frederiksen  2009      54.03        1:37.90   
  Clara Munkholm Larsen  2009      43.91        2:21.81   
  Selma Ganci Frederiksen  2008      35.03        2:56.84   
                     
Køge Piger 2  2009    165          3:06.56   
  Køge Svømmeklub  3:08.02                 
  Caroline Ploug Høyer  2009      49.40        49.40   
  Frida Koch  2010      53.03        1:42.43   
  Nia Sommer  2010      44.35        2:26.78   
  Nora Stølsgård  2010      39.78        3:06.56   
                     
Hvidovre 2  2008    161          3:08.12   
  Hvidovre Svømmeklub  3:18.48                 
  Mathilde Søgaard  2008      48.48        48.48   
  Laura Sandgreen  2008      51.06        1:39.54   
  Amalie Olsen  2008      44.20        2:23.74   
  Isabella B Bonde  2008      44.38        3:08.12   
                     
Crasy Monkeys  2008              DSQ  Ryglig. ved 75m vend 
  GTI  2:35.02                 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  23 november 2019 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  15:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark