2021-03-09   05:57:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Finnish Open Grand Prix

Alla l÷ytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Results
Finnish Open Grand Prix 2019
Place: Lappeenrannan uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019
Event 1, 100m Vapaauinti Miehet All ages - Heat
SE 47.55
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Kalle Mäkinen 2002 Vanders -.-- 688 50.89 Q
50m: 24.37
100m: 50.89
(26.52)
2 Teemu Vuorela 1994 Swimming Jyväskylä -.-- 683 51.01 +0.12 Q
50m: 24.48
100m: 51.01
(26.53)
3 Tuomas Kiviluoma 1993 Cetus Espoo -.-- 652 51.82 +0.93 Q
50m: 25.11
100m: 51.82
(26.71)
4 Ari-Pekka Liukkonen 1989 Cetus Espoo -.-- 642 52.07 +1.18 Q
50m: 24.74
100m: 52.07
(27.33)
5 Niki Karlsson 2000 Helsingfors Simsällskap -.-- 630 52.40 +1.51 -
50m: 24.88
100m: 52.40
(27.52)
6 Jakob Sievers 2000 Uinti Tampere -.-- 629 52.44 +1.55 Q
50m: 25.33
100m: 52.44
(27.11)
7 Miika Tolvanen 1996 Joensuun Uimaseura -.-- 609 52.99 +2.10 Q
50m: 25.29
100m: 52.99
(27.70)
8 Miro Vasko 1993 Oulun Uinti 1906 -.-- 607 53.07 +2.18 Q
50m: 25.59
100m: 53.07
(27.48)
9 Martti Tervanen 2000 Järvenpään Uintiklubi -.-- 599 53.31 +2.42 Q
50m: 25.43
100m: 53.31
(27.88)
10 Danil Seksenov 2004 Vanders -.-- 597 53.35 +2.46 -
50m: 25.51
100m: 53.35
(27.84)
11 Joel Knaapi 2001 Cetus Espoo -.-- 592 53.51 +2.62 Q
50m: 25.32
100m: 53.51
(28.19)
12 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo -.-- 590 53.58 +2.69 Q
50m: 25.87
100m: 53.58
(27.71)
13 Veeti Ruohtula 2001 Joensuun Uimaseura -.-- 581 53.84 +2.95 -
50m: 24.86
100m: 53.84
(28.98)
14 Niko Korhonen 1993 Swimming Club Vuokatti -.-- 572 54.12 +3.23 Q
50m: 26.06
100m: 54.12
(28.06)
15 Mihail Khanoukaev 2002 Cetus Espoo -.-- 571 54.14 +3.25 Q
50m: 25.90
100m: 54.14
(28.24)
16 Arttu Erkinaro 1992 Oulun Uinti 1906 -.-- 564 54.37 +3.48 Q
50m: 26.04
100m: 54.37
(28.33)
17 Johannes Lindroos 1996 Aurajoen Uinti -.-- 549 54.87 +3.98 Q
50m: 26.46
100m: 54.87
(28.41)
18 Miro Merinen 2003 Simmis Wanda -.-- 546 54.97 +4.08 Q
50m: 26.44
100m: 54.97
(28.53)
19 Rasmus Sarre 2001 ORCA Helsinki -.-- 539 55.22 +4.33 Q
50m: 26.67
100m: 55.22
(28.55)
20 Jere Broman 2002 Uinti Tampere -.-- 536 55.32 +4.43
50m: 26.40
100m: 55.32
(28.92)
21 Juuso Rahikainen 2003 Järvenpään Uintiklubi -.-- 524 55.73 +4.84
50m: 26.60
100m: 55.73
(29.13)
22 Risto Martikainen 2003 Kouvolan Uimarit -.-- 523 55.76 +4.87
50m: 26.07
100m: 55.76
(29.69)
23 Onni-Kalle Luomala 2002 Järvenpään Uintiklubi -.-- 522 55.79 +4.90 -
50m: 26.47
100m: 55.79
(29.32)
24 Jesse Anttila 2002 Kokkolan Uimaseura -.-- 511 56.19 +5.30
50m: 26.83
100m: 56.19
(29.36)
25 Elias Päivinen 1997 Swimming Jyväskylä -.-- 507 56.34 +5.45
50m: 26.52
100m: 56.34
(29.82)
26 Ibrahim Ezzat 2002 Aurajoen Uinti -.-- 500 56.60 +5.71
50m: 26.39
100m: 56.60
(30.21)
27 Alexander Kislitsyn 2001 Swimming Jyväskylä -.-- 499 56.64 +5.75
50m: 26.20
100m: 56.64
(30.44)
Event official at: 19.10.2019 10:13:10
2019-10-19 12:50:50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner