2021-03-09   06:12:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Finnish Open Grand Prix

Alla l÷ytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Results
Finnish Open Grand Prix 2019
Place: Lappeenrannan uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019
Event 10, 50m Selkäuinti Naiset All ages - Heat
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Susanne Hirvonen 1997 Kampuksen Plaani +0.52 756 28.17 Q
2 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.64 683 29.14 +0.97 Q
3 Fanny Grönvall 2000 Uinti Tampere +0.64 668 29.36 +1.19 Q
4 Jenni Moisio 2002 Kampuksen Plaani +0.70 657 29.52 +1.35 Q
5 Emilie Pärnänen 2002 Åbo Simklubb +1.83 650 29.62 +1.45 Q
6 Mia Pentti 2002 Swimming Jyväskylä +0.66 645 29.70 +1.53 Q
7 Sonja Pentti 1999 Kampuksen Plaani +0.84 640 29.78 +1.61 Q
8 Laura Kellberg 2003 Cetus Espoo +0.68 614 30.19 +2.02 Q
9 Sole Piirainen 2002 Swimming Club Vuokatti +0.75 608 30.29 +2.12 Q
10 Liinu  Louhikoski 2004 Vanders +0.58 573 30.89 +2.72 Q
11 Kiia Kärkkäinen 2003 Heinolan Isku +0.62 556 31.20 +3.03 Q
12 Jonna Jauhiainen 2000 Cetus Espoo +0.68 555 31.23 +3.06 -
13 Ella Hörkkö 2001 Simmis Wanda +0.79 549 31.34 +3.17 Q
14 Milla Nikkanen 2002 Vanders +0.71 548 31.35 +3.18 Q
15 Emma Nieminen 1996 Swimming Jyväskylä +0.65 537 31.58 +3.41 Q
16 Janette Setälä 2001 Aurajoen Uinti +0.75 536 31.60 +3.43 Q
17 Helmi Heinonen 2002 Aurajoen Uinti +0.67 534 31.64 +3.47 Q
18 Aino Jussila 2000 Uinti Tampere +0.72 531 31.70 +3.53
19 Veera Venäläinen 1995 Joensuun Uimaseura +0.68 523 31.86 +3.69
20 Aino Mononen 2001 Joensuun Uimaseura +0.62 521 31.89 +3.72
21 Henna Känsäkangas 2004 Kokkolan Uimaseura +0.82 501 32.32 +4.15
22 Emma-Lotta Ahola 2005 Järvenpään Uintiklubi +0.73 498 32.37 +4.20
23 Ina Pollari 2002 Uinti Tampere +0.69 485 32.67 +4.50
24 Noora Kokko 2001 Helsingin Uimarit +0.66 483 32.70 +4.53
25 Iida Savulahti 2004 Riihimäen Uimaseura +0.66 481 32.75 +4.58
26 Kiia Metsäkonkola 2005 Salon Uimarit +0.67 467 33.07 +4.90
27 Ida Kauppinen 2005 Lappeenrannan Uimarit +1.01 466 33.10 +4.93
28 Cia Wacklin 2001 Cetus Espoo +0.76 466 33.11 +4.94
29 Katariina Niemi 2002 Åbo Simklubb +0.65 453 33.42 +5.25
30 Veera Lahtinen 2002 Kokkolan Uimaseura +0.77 449 33.50 +5.33
31 Sini Heikkilä 2003 Salon Uimarit +0.68 448 33.54 +5.37
32 Heidi Javanainen 2003 Swimming Team Rauma +0.75 447 33.56 +5.39
33 Milla-Lotta Tapanainen 2003 Cetus Espoo +0.83 446 33.59 +5.42
34 Ronja Hellberg 2003 Riihimäen Uimaseura +0.60 441 33.72 +5.55
35 Melinda Moilanen 2000 Joensuun Uimaseura +0.70 439 33.77 +5.60
36 Hanna Mangeloja 2001 Swimming Jyväskylä +0.72 426 34.11 +5.94
37 Alisa Hänninen 2003 Järvenpään Uintiklubi +0.68 419 34.29 +6.12
38 Alma Hörkkö 2005 Simmis Wanda +0.83 415 34.40 +6.23
Event official at: 19.10.2019 10:55:13
2019-10-19 12:53:18 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner