2021-03-09   06:08:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Finnish Open Grand Prix

Alla l÷ytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Document
Results
Finnish Open Grand Prix 2019
Place: Lappeenrannan uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019
Event 20, 50m Perhosuinti Miehet All ages - Heat
SE 22.65
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Anton Herrala 1993 TaTu Tampere -.-- 710 24.38 Q
2 Niko Mäkelä 1998 Riihimäen Uimaseura -.-- 691 24.60 +0.22 Q
3 Eemil Varho 1997 Uinti Tampere -.-- 648 25.13 +0.75 Q
4 Mikael Laakso 1997 Kouvolan Uimarit -.-- 608 25.66 +1.28 Q
5 Juha Kollin 1993 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsäll -.-- 607 25.68 +1.30 Q
6 Martti Tervanen 2000 Järvenpään Uintiklubi -.-- 567 26.27 +1.89 Q
7 Eemil Kylmä 2001 Cetus Espoo -.-- 563 26.34 +1.96 Q
8 Niko Korhonen 1993 Swimming Club Vuokatti -.-- 558 26.41 +2.03 Q
9 Oscar Skjäl 2002 Cetus Espoo -.-- 542 26.66 +2.28 Q
10 Alexander Kislitsyn 2001 Swimming Jyväskylä -.-- 533 26.82 +2.44 Q
11 Isak Gramén 2001 Cetus Espoo -.-- 524 26.97 +2.59 Q
12 Oskari Arvo 2002 Aurajoen Uinti -.-- 522 27.00 +2.62 Q
13 Elias Päivinen 1997 Swimming Jyväskylä -.-- 519 27.05 +2.67 Q
14 Daniel Rinne 2002 Cetus Espoo -.-- 513 27.16 +2.78 Q
15 Eemeli  Leinonen 2002 Uinti Tampere -.-- 511 27.19 +2.81 Q
16 Ohto Pihlajamäki 2001 Kuopion Uimaseura -.-- 505 27.30 +2.92 Q
17 Tatu Saareks 2003 Lappeenrannan Uimarit -.-- 502 27.35 +2.97
18 Joona Ruuskanen 2000 Cetus Espoo -.-- 493 27.52 +3.14
19 Johannes Lindroos 1996 Aurajoen Uinti -.-- 492 27.54 +3.16
20 Kalle Hyttinen 2001 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit -.-- 492 27.55 +3.17
21 Veeti Veijonen 2001 Swimming Jyväskylä -.-- 485 27.68 +3.30
22 Eetu Malvela 2000 Kampuksen Plaani -.-- 478 27.80 +3.42
23 Jesse Anttila 2002 Kokkolan Uimaseura -.-- 477 27.83 +3.45
24 Ibrahim Ezzat 2002 Aurajoen Uinti -.-- 473 27.90 +3.52
25 Miro Merinen 2003 Simmis Wanda -.-- 470 27.96 +3.58
25 Eerikki Laitala 2001 Cetus Espoo -.-- 470 27.96 +3.58
27 Markus Veckman 2004 Swimming Jyväskylä -.-- 457 28.22 +3.84
28 Mikael Jokinen 2001 Loimaan Uimaseura -.-- 449 28.39 +4.01
29 Manu Ursin 2002 Kouvolan Uimarit -.-- 445 28.48 +4.10
30 Ukko-Pekka Luomala 2004 Järvenpään Uintiklubi -.-- 433 28.74 +4.36
31 Konsta Pekkala 2003 Simmis Wanda -.-- 432 28.77 +4.39
32 Kasperi Koskinen 2001 Swimming Jyväskylä -.-- 430 28.81 +4.43
33 Hugo Mattola 2001 Kokkolan Uimaseura -.-- 417 29.11 +4.73
34 Rasmus Virta 1998 Cetus Espoo -.-- 416 29.13 +4.75
35 Ville Luukkonen 1998 Varkauden Uimarit -.-- 392 29.71 +5.33
- Onni-Kalle Luomala 2002 Järvenpään Uintiklubi -.-- DSQ SW10.8
- Niki Karlsson 2000 Helsingfors Simsällskap -.-- DSQ SW6.3
- Matias  Hjelm 2002 Vanders -.-- DNF
- Jaakko Rautalin 1989 Uinti Tampere -.-- DNF
Event official at: 19.10.2019 11:51:09
2019-10-19 12:54:34 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner