2021-04-17   02:19:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Finnish Open Grand Prix

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Results
Finnish Open Grand Prix 2019
Place: Lappeenrannan uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019
Event 43, 200m Selkäuinti Miehet - Heat
SE 1:53.34
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Petja Yritys 1993 TaTu Tampere +0.69 520 2:11.30 -
50m: 29.73
100m: 1:02.68
(32.95)
150m: 1:37.32
(34.64)
200m: 2:11.30
(33.98)
2 Tapio Junninen 1995 Vanders +0.62 518 2:11.46 +0.16 -
50m: 30.67
100m: 1:04.47
(33.80)
150m: 1:38.68
(34.21)
200m: 2:11.46
(32.78)
3 Roni Kallström 2001 Cetus Espoo +0.59 518 2:11.49 +0.19 Q
50m: 30.78
100m: 1:04.95
(34.17)
150m: 1:39.15
(34.20)
200m: 2:11.49
(32.34)
4 Joona Korhonen 2000 Uinti Tampere +0.59 510 2:12.14 +0.84 -
50m: 29.86
100m: 1:03.43
(33.57)
150m: 1:37.33
(33.90)
200m: 2:12.14
(34.81)
5 Miiro Vartiainen 2001 Joensuun Uimaseura +0.64 510 2:12.15 +0.85 Q
50m: 31.51
100m: 1:05.17
(33.66)
150m: 1:38.99
(33.82)
200m: 2:12.15
(33.16)
6 Danil Seksenov 2004 Vanders +0.73 499 2:13.15 +1.85 Q
50m: 30.69
100m: 1:04.42
(33.73)
150m: 1:39.02
(34.60)
200m: 2:13.15
(34.13)
7 Wäinö Koskinen 2002 Uinti Tampere +0.63 476 2:15.20 +3.90 -
50m: 31.31
100m: 1:05.12
(33.81)
150m: 1:39.95
(34.83)
200m: 2:15.20
(35.25)
8 Ossi Kleimola 2001 Kouvolan Uimarit +0.77 476 2:15.23 +3.93 Q
50m: 32.77
100m: 1:07.59
(34.82)
150m: 1:41.91
(34.32)
200m: 2:15.23
(33.32)
9 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura +0.64 456 2:17.22 +5.92 Q
50m: 31.58
100m: 1:07.23
(35.65)
150m: 1:43.06
(35.83)
200m: 2:17.22
(34.16)
10 Hugo Mattola 2001 Kokkolan Uimaseura +0.62 433 2:19.62 +8.32 -
50m: 33.30
100m: 1:09.09
(35.79)
150m: 1:45.18
(36.09)
200m: 2:19.62
(34.44)
11 Risto Martikainen 2003 Kouvolan Uimarit +0.72 427 2:20.24 +8.94 Q
50m: 32.38
100m: 1:08.18
(35.80)
150m: 1:44.64
(36.46)
200m: 2:20.24
(35.60)
12 Eemeli  Leinonen 2002 Uinti Tampere +0.72 387 2:24.93 +13.63 -
50m: 32.53
100m: 1:08.59
(36.06)
150m: 1:46.38
(37.79)
200m: 2:24.93
(38.55)
- Isak Gramén 2001 Cetus Espoo -.-- DNF
- Walentin Koskinen 2000 Uinti Tampere +1.84 DNF
Event official at: 20.10.2019 11:57:22
2019-10-20 12:49:51 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner