2021-04-14   17:16:43
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Finnish Open Grand Prix

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Sunnuntaiaamu

Document
Results
Finnish Open Grand Prix 2019
Place: Lappeenrannan uimahalli Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Oct 19, 2019 to Oct 20, 2019
Event 46, 4X50m Vapaauinti Miehet - Heat
SE 1:28.19
Rank Name Age Club FINA Time Diff
1 TaTU Tampere  1 26 TaTu Tampere 718 Q 1:31.32
Anton Herrala 1993 93A340 -.-- 22.69 22.69
Roope Kastarinen 1994 94A478 -.-- 22.84 45.53
Juho Eerola 1995 95A753 -.-- 22.91 1:08.44
Tony Eriksson 1995 95A861 -.-- 22.88 1:31.32
2 Vanders 18 Vanders 661 Q 1:33.90 +2.58
Danil Seksenov 2004 04A126 -.-- 24.43 24.43
Erik Nurmi 2001 01A470 -.-- 22.81 47.24
Kasper Envalds 2001 01A496 -.-- 24.24 1:11.48
Kalle Mäkinen 2002 02A088 -.-- 22.42 1:33.90
3 Joensuun Uimaseura 23 Joensuun Uimaseura 658 Q 1:34.02 +2.70
Veeti Ruohtula 2001 01A193 -.-- 23.64 23.64
Miika Tolvanen 1996 96A432 -.-- 23.30 46.94
Roope Eiserbeck 1999 99A294 -.-- 23.29 1:10.23
Akseli Kontiainen 2002 02A455 -.-- 23.79 1:34.02
4 Uinti Tampere 1 30 Uinti Tampere 649 Q 1:34.45 +3.13
Jakob Sievers 2000 00A730 -.-- 23.72 23.72
Eemil Varho 1997 97A537 -.-- 23.71 47.43
Jaakko Rautalin 1989 89A051 -.-- 23.58 1:11.01
Kalle Pyykkönen 1996 96A549 -.-- 23.44 1:34.45
5 Cetus 1 26 Cetus Espoo 625 Q 1:35.67 +4.35
Roni Kallström 2001 01A092 -.-- 24.31 24.31
Tuomas Kiviluoma 1993 93A444 -.-- 23.31 47.62
Eemil Kylmä 2001 01A631 -.-- 23.74 1:11.36
Luukas Vainio 2003 03A099 -.-- 24.31 1:35.67
6 Oulun Uinti 1906 27 Oulun Uinti 1906 602 Q 1:36.87 +5.55
Miro Vasko 1993 93A337 -.-- 23.78 23.78
Sami Aaltomaa 1992 92A300 -.-- 24.30 48.08
Anssi Hätälä 1994 94A080 -.-- 24.91 1:12.99
Arttu Erkinaro 1992 92A595 -.-- 23.88 1:36.87
7 Cetus 2 22 Cetus Espoo 596 Q 1:37.20 +5.88
Joel Knaapi 2001 01A132 -.-- 24.06 24.06
Daniel Rinne 2002 02B263 -.-- 24.02 48.08
Oscar Skjäl 2002 02A684 -.-- 24.31 1:12.39
Miika Pentti 1997 97A163 -.-- 24.81 1:37.20
8 Kouvolan Uimarit 22 Kouvolan Uimarit 573 Q 1:38.43 +7.11
Manu Ursin 2002 02A800 -.-- 25.51 25.51
Ossi Kleimola 2001 01A663 -.-- 24.31 49.82
Mikael Laakso 1997 97A008 -.-- 23.48 1:13.30
Risto Martikainen 2003 03A605 -.-- 25.13 1:38.43
9 Aurajoen Uinti 27 Aurajoen Uinti 567 1:38.82 +7.50
Oskari Arvo 2002 02A525 -.-- 25.34 25.34
Joni Lairola 1992 92A232 -.-- 24.52 49.86
Johannes Lindroos 1996 96A797 -.-- 24.43 1:14.29
Ibrahim Ezzat 2002 02A249 -.-- 24.53 1:38.82
10 Swimming Jyväskylä 1 25 Swimming Jyväskylä 562 1:39.08 +7.76
Elias Päivinen 1997 97A805 -.-- 25.63 25.63
Alexander Kislitsyn 2001 01A981 -.-- 25.34 50.97
Tapio Roiko-Jokela 1996 96A016 -.-- 25.35 1:16.32
Teemu Vuorela 1994 94A789 -.-- 22.76 1:39.08
11 Uinti Tampere 2 21 Uinti Tampere 542 1:40.28 +8.96
Werneri Koskinen 1998 98A828 -.-- 24.44 24.44
Joona Korhonen 2000 00A464 -.-- 24.95 49.39
Walentin Koskinen 2000 00A343 -.-- 25.80 1:15.19
Jere Broman 2002 02A116 -.-- 25.09 1:40.28
12 Swimming Jyväskylä 2 18 Swimming Jyväskylä 487 1:43.92 +12.60
Kasperi Koskinen 2001 01A710 -.-- 26.78 26.78
Veeti Veijonen 2001 01A297 -.-- 25.75 52.53
Jiri Järvinen 2001 01A304 -.-- 25.74 1:18.27
Markus Veckman 2004 04A104 -.-- 25.65 1:43.92
Event official at: 20.10.2019 12:15:43
2019-10-20 12:16:00 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner