2020-02-27   22:23:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Julestævne 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Søndag

Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 22 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Julestævne 2019    Udskriftsdato  08 december 2019   
  Stævne by  Slagelse    Udskriftstidspunkt  14:20   
  Arrangør  Slagelse Svømmeklub         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  08 december 2019         
 
 
Løb 22, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 1920-2002 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Sofie Nielsen  2001  Slagelse Svømmeklub            29.80   
Viktoria Bæts Kristensen  2002  Næstved IF            33.98   
                     
 
Løb 22, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2003-2004 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Thea Kaiser  2004  Kalundborg SK            32.12   
Anna Lind Petersen  2004  Haslev Svømmeklub            32.40   
Anna Marott Hansen  2004  Kalundborg SK            33.31   
Julie Hansen Schilling  2004  Haslev Svømmeklub            35.18   
Nicoline Hansen  2004  Haslev Svømmeklub            35.52   
                     
 
Løb 22, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Petrine R. E. Sørensen  2005  Haslev Svømmeklub            30.35   
Elida Thornsen  2005  Slagelse Svømmeklub            31.58   
Katrine Hansen  2006  Dragsholm Svømmeklub            32.67   
Beatrice Buhr Müller  2006  Kalundborg SK            32.83   
Kamille Bentsen  2006  Herlufsholm Svømmeklub            32.96   
Lærke Møller  2005  Haslev Svømmeklub            34.07   
Maria Stoklund  2006  Kalundborg SK            34.34   
Pauline Andersen  2005  Kalundborg SK            34.41   
Fanta O. Petersen  2005  Herlufsholm Svømmeklub            35.00   
10  Dicte Maar  2006  Næstved IF            36.48   
11  Shauli Mortensen  2006  Kalundborg SK            46.32   
Camila Hansen  2006  Haslev Svømmeklub            DSQ  Ej samt. bev. v/50 
                     
 
Løb 22, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2007-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Lærke Jensen  2008  Kalundborg SK            38.46   
Augusta Johansen  2008  Herlufsholm Svømmeklub            42.32   
Thilde Thomsen  2008  Kalundborg SK            42.53   
Edith Seedorff  2008  Haslev Svømmeklub            46.87   
                     
 
Løb 22, 50m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2009-2010 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Laura Storm Frimann  2009  Slagelse Svømmeklub            49.97   
Victoria Amalie Mouritzen  2009  Slagelse Svømmeklub            51.15   
Cirkeline Feldt-Sørensen  2010  Lyngby Svømmeklub            51.52   
Sophia Arboe Marthedal  2010  Lyngby Svømmeklub            53.07   
Josefine Jaakkonen Nielsen  2009  Næstved IF            DSQ  asynkron arm v/25 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  08 december 2019 
Licens til Slagelse Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  14:20 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark