2021-03-08   10:08:51
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Resultat för Lövets Minne 4

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Session 1

Document
Resultat
Lövets Minne 4
Plats: Arrangör: Järfälla Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 14 dec 2019 till den 14 dec 2019
Gren 1, 4x50m Frisim Mixed - Final
Plac Namn Ålder Förening FINA Tid Diff
1 M2-M3 LAG 1 12 Järfälla Simsällskap 2:39.25
Emil Hillborg 2008 AD2308 +0.80 40.20 40.20
Agnes Bergqvist 2008 AR5408 +0.31 41.17 1:21.37
Emil Stalpe 2008 AD7308 44.59 2:05.96
Grace Yang 2007 BD7807 +0.52 33.29 2:39.25
2 M1-M2-M3 12 Järfälla Simsällskap 2:39.54 +0.29
David Demirian 2008 AD4908 +0.75 38.88 38.88
Leia Bergling 2009 AJ5409 +0.70 39.74 1:18.62
Owe Birgersson 2009 AA3709 +0.41 44.20 2:02.82
Ellen Johansson 2007 AW8807 +0.45 36.72 2:39.54
3 M2-M3 LAG 2 12 Järfälla Simsällskap 2:41.12 +1.87
Charlie Henriksson 2008 AF4108 +0.68 39.50 39.50
Rebecka Lindskog 2009 AB6209 +0.36 43.39 1:22.89
William Bergstrand 2009 AA5909 +0.30 43.09 2:05.98
Emmy Mattsson 2007 AP0607 +0.03 35.14 2:41.12
4 MA & MB lag 1 10 Järfälla Simsällskap 2:57.78 +18.53
Liv Nyman 2009 AG5809 41.48 41.48
Rasmus Larsson 2009 AA7709 44.54 1:26.02
Bella Tesfai 2009 AF8409 46.24 2:12.26
Felix Persson 2009 AA6909 45.52 2:57.78
5 MA & MB lag 2 10 Järfälla Simsällskap 3:04.37 +25.12
Julia Lindström 2009 AB6609 +0.51 43.99 43.99
Kasper Hjort 2009 AB0909 47.64 1:31.63
Leah Demirian 2011 AA0611 49.86 2:21.49
Alvin Kopec Öhrström 2009 AA0709 +0.46 42.88 3:04.37
6 MA & MB lag 3 9 Järfälla Simsällskap 3:06.26 +27.01
Nora Stalpe 2011 AA7211 +0.55 48.61 48.61
Mikail Esenbay 2010 AC9710 40.09 1:28.70
Moa Fröderberg 2010 AF9210 +0.34 50.85 2:19.55
Lukas Bäcklund 2010 AA9710 +0.34 46.71 3:06.26
7 MA & MB lag 4 10 Järfälla Simsällskap 3:20.45 +41.20
Moa Löf 2010 AA2610 +0.76 44.00 44.00
Viggo Sejnäs 2011 AA3511 47.52 1:31.52
Fabronia Nehme 2009 AB9609 +0.77 46.67 2:18.19
David Nyman 2010 AB1510 1:02.26 3:20.45
8 MA & MB lag 5 9 Järfälla Simsällskap 3:20.54 +41.29
Tilde Hellebro 2010 AA1610 +0.61 50.95 50.95
Ludwig Mäler 2011 AA7311 44.25 1:35.20
Alexie Sjölin 2010 AF9610 56.16 2:31.36
Oliver Zetterlund 2011 AA4511 49.18 3:20.54
9 T2- Lag 2 10 Järfälla Simsällskap 3:46.35 +1:07.1
Leia Sandell 2011 AB0611 58.43 58.43
Sofie Eklöf Jungwallius 2009 AF2409 32.96 1:31.39
Carl Månsson 2011 AB5311 1:18.99 2:50.38
Alexander Zuccato 2009 AG3709 55.97 3:46.35
10 T2- Lag 1 9 Järfälla Simsällskap 3:59.69 +1:20.4
Jasmine Forsberg 2010 AE1210 59.93 59.93
Dilvin Altuntas 2010 AE1010 57.03 1:56.96
Yngve Blixt 2011 AA0511 55.02 2:51.98
Isak Anderson 2010 AC0910 1:07.71 3:59.69
Grenen officiell:  2019-12-14 16:56:31
2019-12-14 17:23:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Järfälla Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner