2021-03-04   01:41:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappeenrannan Talviuinnit

Alla l÷ytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Document
Results
Talviuinnit
Place: Organizer: Lappeenrannan Uimarit
Pool: 25m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 25, 2020
Event 17, 200 SKU T-12, T-14, N 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura -.-- 321 2:57.90
50m: 39.00
100m: 1:24.68
(45.68)
150m: 2:16.47
(51.79)
200m: 2:57.90
(41.43)
2 Netta Korkalainen 2008 Kouvolan Uimarit -.-- 291 3:03.78 +5.88
50m: 43.64
100m: 1:30.54
(46.90)
150m: 2:20.28
(49.74)
200m: 3:03.78
(43.50)
3 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit -.-- 281 3:05.87 +7.97
50m: 42.79
100m: 1:27.63
(44.84)
150m: 2:24.80
(57.17)
200m: 3:05.87
(41.07)
4 Saaga Pitkänen 2008 Lahden Uimaseura -.-- 221 3:21.55 +23.65
50m: 45.53
100m: 1:40.49
(54.96)
150m: 2:35.53
(55.04)
200m: 3:21.55
(46.02)
5 Sara Uski 2009 Lappeenrannan Uimarit -.-- 213 3:23.89 +25.99
50m: 44.02
100m: 1:34.65
(50.63)
150m: 2:36.23
(1:01.58)
200m: 3:23.89
(47.66)
6 Anni Eskelinen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 199 3:28.41 +30.51
50m: 49.60
100m: 1:41.11
(51.51)
150m: 2:38.70
(57.59)
200m: 3:28.41
(49.71)
7 Peppi Mutikainen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 192 3:30.92 +33.02
50m: 51.87
100m: 1:45.35
(53.48)
150m: 2:44.80
(59.45)
200m: 3:30.92
(46.12)
8 Moona Pulkkinen 2008 Lahden Uimaseura -.-- 153 3:47.82 +49.92
50m: 54.99
100m: 1:50.96
(55.97)
150m: 2:53.27
(1:02.31)
200m: 3:47.82
(54.55)
9 Aida Laukkanen 2009 Lahden Uimaseura -.-- 147 3:50.51 +52.61
50m: 1:02.29
100m: 1:59.82
(57.53)
150m: 2:59.85
(1:00.03)
200m: 3:50.51
(50.66)
- Lotta Järvinen 2008 Lahden Uimaseura -.-- DSQ SW 9.4
Event official at: 25.1.2020 14:34:18
Event 17, 200 SKU T-12, T-14, N 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Anniina Kurvinen 2006 Lappeenrannan Uimarit -.-- 441 2:40.00
50m: 35.16
100m: 1:19.70
(44.54)
150m: 2:04.80
(45.10)
200m: 2:40.00
(35.20)
2 Emmi Salo 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- 435 2:40.75 +0.75
50m: 34.51
100m: 1:15.88
(41.37)
150m: 2:04.98
(49.10)
200m: 2:40.75
(35.77)
3 Aino Ruotsalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- 405 2:44.67 +4.67
50m: 35.24
100m: 1:18.85
(43.61)
150m: 2:07.29
(48.44)
200m: 2:44.67
(37.38)
4 Jenni Konnu 2006 Uinti Imatra -.-- 393 2:46.27 +6.27
50m: 34.82
100m: 1:18.57
(43.75)
150m: 2:07.10
(48.53)
200m: 2:46.27
(39.17)
5 Anni Mäki-Hokkonen 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- 369 2:49.82 +9.82
50m: 37.74
100m: 1:22.54
(44.80)
150m: 2:10.49
(47.95)
200m: 2:49.82
(39.33)
6 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra -.-- 305 3:00.84 +20.84
50m: 39.60
100m: 1:23.53
(43.93)
150m: 2:15.89
(52.36)
200m: 3:00.84
(44.95)
7 Mea Makkula 2006 Lahden Uimaseura -.-- 301 3:01.67 +21.67
50m: 41.81
100m: 1:26.67
(44.86)
150m: 2:19.26
(52.59)
200m: 3:01.67
(42.41)
8 Saaga Lehmus 2007 Lappeenrannan Uimarit -.-- 294 3:03.26 +23.26
50m: 40.53
100m: 1:27.14
(46.61)
150m: 2:24.94
(57.80)
200m: 3:03.26
(38.32)
9 Isabel Rumask 2006 Lahden Uimaseura -.-- 225 3:20.11 +40.11
50m: 42.59
100m: 1:34.77
(52.18)
150m: 2:33.15
(58.38)
200m: 3:20.11
(46.96)
Event official at: 25.1.2020 14:34:18
Event 17, 200 SKU T-12, T-14, N 15 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Ida Kauppinen 2005 Lappeenrannan Uimarit -.-- 467 2:37.03
50m: 35.25
100m: 1:15.79
(40.54)
150m: 2:02.93
(47.14)
200m: 2:37.03
(34.10)
2 Aino Tamminen 2005 Lappeenrannan Uimarit -.-- 465 2:37.19 +0.16
50m: 34.38
100m: 1:15.67
(41.29)
150m: 2:02.69
(47.02)
200m: 2:37.19
(34.50)
3 Hilla Kuuva 2003 Lappeenrannan Uimarit -.-- 446 2:39.45 +2.42
50m: 36.21
100m: 1:16.89
(40.68)
150m: 2:03.44
(46.55)
200m: 2:39.45
(36.01)
4 Vilma Tikka 2003 Lappeenrannan Uimarit -.-- 443 2:39.78 +2.75
50m: 33.25
100m: 1:14.64
(41.39)
150m: 2:02.75
(48.11)
200m: 2:39.78
(37.03)
5 Ronja Terävä 2005 Lappeenrannan Uimarit -.-- 383 2:47.78 +10.75
50m: 35.52
100m: 1:21.54
(46.02)
150m: 2:10.68
(49.14)
200m: 2:47.78
(37.10)
6 Laura Kaksonen 2004 Voikkaan Viesti -.-- 347 2:53.31 +16.28
50m: 35.56
100m: 1:20.55
(44.99)
150m: 2:12.47
(51.92)
200m: 2:53.31
(40.84)
7 Oona Kokko 2003 Uinti Imatra -.-- 335 2:55.42 +18.39
50m: 35.72
100m: 1:22.52
(46.80)
150m: 2:13.64
(51.12)
200m: 2:55.42
(41.78)
8 Nelli Hytti 2005 Lappeenrannan Uimarit -.-- 248 3:13.83 +36.80
50m: 40.99
100m: 1:29.26
(48.27)
150m: 2:28.10
(58.84)
200m: 3:13.83
(45.73)
Event official at: 25.1.2020 14:34:18
2020-01-25 14:34:48 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner