2021-02-25   09:23:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappeenrannan Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Document
Results
Talviuinnit
Place: Organizer: Lappeenrannan Uimarit
Pool: 25m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 25, 2020
Event 24, 50 SU P-11, P-13, M 11 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jaakko Bogdanov 2009 Lahden Uimaseura +1.02 153 41.48
2 Denis Karvanen 2009 Lahden Uimaseura +0.80 133 43.52 +2.04
3 Julius Länsivuori 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.59 80 51.49 +10.01
4 Caius Dufva 2010 Uimaseura Aquila +0.88 76 52.45 +10.97
5 Elias Zeitlin 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.66 68 54.23 +12.75
6 Peetu Valtonen 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.62 60 56.56 +15.08
7 Lev Bryantsev 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.77 59 56.90 +15.42
8 Taavi Nevalainen 2010 Uimaseura Aquila +0.75 57 57.56 +16.08
9 Jasper Vihavainen 2011 Varkauden Uimarit +1.20 52 59.26 +17.78
10 Viljo Vilhunen 2011 Varkauden Uimarit +0.72 30 1:10.89 +29.41
- Atte Ukkola 2011 Uimaseura Aquila +0.79 DSQ SW 6.2
- Eemil Vakkari 2010 Uimaseura Aquila +0.70 DSQ SW 6.5
Event official at: 25.1.2020 15:10:38
Event 24, 50 SU P-11, P-13, M 12-13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Topi Rissanen 2008 Pieksän Kuutit +0.92 174 39.77
2 Olli Martama 2007 Uimaseura Aquila +0.69 173 39.82 +0.05
3 Tuomas Marttila 2008 Lahden Uimaseura +0.79 161 40.80 +1.03
4 Samu Tirkkonen 2008 Lahden Uimaseura +0.88 130 43.83 +4.06
5 Sasu Valtonen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.71 103 47.27 +7.50
6 Samuel Rantanen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.69 77 52.03 +12.26
7 Joona Väätämöinen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.77 71 53.61 +13.84
8 Rasmus Talo 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.86 68 54.24 +14.47
- Ville Viitakoski 2007 Mikkelin Uimaseura +0.61 DSQ SW 6.2
- Iurii Evseev 2007 Uimaseura Aquila +0.61 DSQ SW 6.2
- Eeli Huhtanen 2008 Uinti Imatra +0.67 DSQ SW 6.2
- Henri Färlin 2007 Uimaseura Aquila +0.82 DSQ SW 6.2
Event official at: 25.1.2020 15:10:38
Event 24, 50 SU P-11, P-13, M 14 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Lauri Tolvanen 2003 Haminan Uimaseura +0.54 416 29.76
2 Samu Virtanen 2004 Swimming Jyväskylä +0.71 397 30.23 +0.47
3 Aleksi Hautaniemi 2000 Lappeenrannan Uimarit +0.71 378 30.73 +0.97
4 Topi Immonen 2003 Lappeenrannan Uimarit +0.68 354 31.40 +1.64
5 Emil Gaft 2006 Lappeenrannan Uimarit +0.75 167 40.29 +10.53
- Daniel Viitikko 1996 Lappeenrannan Uimarit +0.58 403 30.06 +0.30
- Tatu Saareks 2003 Lappeenrannan Uimarit +0.67 DSQ SW 6.3
Event official at: 25.1.2020 15:10:38
2020-01-25 15:10:53 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner