2021-02-25   09:28:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappeenrannan Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Document
Results
Talviuinnit
Place: Organizer: Lappeenrannan Uimarit
Pool: 25m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 25, 2020
Event 29, 4X50 SKUV N All ages - Final
Rank Name Age Club FINA Time Diff
1 LrU naiset 2 17 Lappeenrannan Uimarit 475 2:12.29
Ida Kauppinen 2005 05A319 +0.72 32.91 32.91
Hilla Kuuva 2003 03A513 -.-- 39.64 1:12.55
Aino Tamminen 2005 05A292 -.-- 30.89 1:43.44
Vilma Tikka 2003 03A660 -.-- 28.85 2:12.29
2 LrU naiset 1 14 Lappeenrannan Uimarit 436 2:16.13 +3.84
Emmi Salo 2007 07A325 +0.62 33.27 33.27
Anni Mäki-Hokkonen 2007 07A064 -.-- 38.99 1:12.26
Anniina Kurvinen 2006 06A281 -.-- 34.22 1:46.48
Aino Ruotsalainen 2007 07A076 -.-- 29.65 2:16.13
3 Uinti Imatra koski 17 Uinti Imatra 417 2:18.12 +5.83
Jenni Konnu 2006 06A662 +1.02 35.17 35.17
Anna Hietanen 2006 06B085 -.-- 40.11 1:15.28
Vilma Puisto 2003 03B119 -.-- 32.75 1:48.03
Oona Kokko 2003 03B248 -.-- 30.09 2:18.12
4 LrU tytöt 1 14 Lappeenrannan Uimarit 346 2:27.05 +14.76
Erin Ovaska 2006 06A242 +0.82 39.76 39.76
Amanda Hirvonen 2007 07A755 -.-- 40.21 1:19.97
Aino-Elina Kitinoja 2006 06A388 -.-- 35.49 1:55.46
Saaga Lehmus 2007 07A120 -.-- 31.59 2:27.05
5 Lahden Uimaseura 1 14 Lahden Uimaseura 289 2:36.06 +23.77
Awa Laukkanen 2008 08A536 +0.66 38.48 38.48
Isabel Rumask 2006 06A823 -.-- 44.87 1:23.35
Mea Makkula 2006 06A859 -.-- 39.86 2:03.21
Liisi Lehtiö 2008 08A101 32.85 2:36.06
6 Uinti Imatra vuoksi 15 Uinti Imatra 281 2:37.64 +25.35
Aino Metsi 2007 07A937 +0.68 40.69 40.69
Salla Mannerkoski 2005 05B195 -.-- 43.54 1:24.23
Essi Peltonen 2005 05B212 -.-- 39.01 2:03.24
Ilona Luukinen 2006 06B106 -.-- 34.40 2:37.64
7 Lahden Uimaseura 2 12 Lahden Uimaseura 241 2:45.85 +33.56
Peppi Mutikainen 2009 09A442 +0.86 43.62 43.62
Saaga Pitkänen 2008 08A111 -.-- 44.64 1:28.26
Lotta Järvinen 2008 08A304 -.-- 41.84 2:10.10
Anni Eskelinen 2009 09A291 35.75 2:45.85
8 Uinti Imatra saimaa 15 Uinti Imatra 229 2:48.68 +36.39
Joanna Riikonen 2006 06B119 +0.78 46.51 46.51
Anna Kullberg 2006 06B176 -.-- 44.93 1:31.44
Mia Kosonen 2005 05B202 -.-- 42.92 2:14.36
Sanni Nuotio 2006 06A623 -.-- 34.32 2:48.68
9 Rollo 2.1 12 Lappeenrannan Uimarit 150 3:14.28 +1:01.9
Matilda Oinonen 2010 10A295 +0.88 47.60 47.60
Sanja Joensuu 2008 08A847 -.-- 50.19 1:37.79
Taimi Tynkkynen 2008 08A871 -.-- 49.74 2:27.53
Helmi Äikäs 2010 10A264 -.-- 46.75 3:14.28
10 Rollo 2.2 12 Lappeenrannan Uimarit 111 3:34.81 +1:22.5
Milma Korppas 2008 08A978 +0.93 56.91 56.91
Ella Villanen 2010 10A258 -.-- 52.76 1:49.67
Nea Kailio 2010 10A274 -.-- 53.92 2:43.59
Sara Lensu 2010 10A403 -.-- 51.22 3:34.81
- LIDER 18 LIDER DSQ SW 9.3
Uliana  Latysheva 2006 +0.68 32.66 32.66
Ekaterina  Pavlova 2004 -.--
Daria  Karamushkina 2004 -.--
Aleksandra  Kunitca 2002 -.--
Event official at: 25.1.2020 16:27:18
2020-01-25 16:27:42 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner