Resultat för Skuru Klubbmästerskap
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Nacka Simhall |
Arrangör: |
Skuru IK Simning |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 13 jun 2020 till den 13 jun 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Damer 13 och äldre - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Lundberg |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
28.79 |
+0.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Tora Hansson |
2002 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
29.75 |
+1.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Elsa Bäckström |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.04 |
+1.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Linnea Bäckström |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.07 |
+1.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emma Lidell |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
30.85 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Julia Rodriguez Räms |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.42 |
+3.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Elisia Berg |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.44 |
+3.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ida Edvinsson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.45 |
+3.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isabelle Persson |
2004 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
31.77 |
+3.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Nicole Wahlström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.47 |
+4.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matilda Bergström |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.74 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Boel Araskog |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
33.68 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Alice Blomqvist |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.03 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Liv Öhrman |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
35.82 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.40 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Denise Sörnäs |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
36.46 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tyra Berglin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.47 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Elin Modin |
2007 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
37.87 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Madeleine Andersson |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.75 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 50m Frisim Damer 11-12 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Viktoria Milic |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
32.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
34.87 |
+2.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Linnea Björkholm |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
38.03 |
+5.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tuva Jervaeus |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
39.24 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Stella Rahm |
2009 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
40.63 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tea Orneman |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
44.27 |
+11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ellen Skoglund |
2008 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2020-06-13 12:30:48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-06-15 08:20:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.6 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
|
|
|
|
|
|