2020-10-28   18:28:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset ManseCup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Jakso 1

Document
Results
Manse Cup
Place: Organizer: Tampereen Uinnin Tuki
Pool: 25m Competition Date: syys 5, 2020 to syys 6, 2020
Event 3, 50m Rintauinti Miehet 16 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Lauri Mäkinen 2004 Uinti Tampere +0.66 31.71
Entry time: 32.31 (-0.60)
2 Riccardo Castagno 2004 Uinti Tampere +0.67 32.36 +0.65
Entry time: 31.46 (+0.90)
3 Oliver Aspholm 2005 Uinti Tampere 33.47 +1.76
4 Daniel Kontula 2005 Uinti Tampere +0.67 33.55 +1.84
Entry time: 33.30 (+0.25)
5 Joona Saloniemi 2004 TaTu Tampere 33.87 +2.16
Entry time: 33.04 (+0.83)
6 Lenni Lehtonen 2004 Uinti Tampere +0.75 34.39 +2.68
Entry time: 34.23 (+0.16)
7 Lev Vlasov 2007 TaTu Tampere 34.73 +3.02
Entry time: 34.72 (+0.01)
8 Sebastian Sojolin 2006 TaTu Tampere 34.97 +3.26
Entry time: 38.68 (-3.71)
9 Akseli Liukkonen 2005 Uinti Tampere 35.03 +3.32
Entry time: 37.44 (-2.41)
10 Valtteri Pellinen 2007 Uinti Tampere +0.63 35.45 +3.74
Entry time: 44.83 (-9.38)
11 Ivan Chupakhin 2005 Uinti Tampere +0.51 35.94 +4.23
12 Mikael Uitto 2007 Uinti Tampere +0.65 37.59 +5.88
Entry time: 38.37 (-0.78)
13 Thomas Jürgens 2007 Uinti Tampere 38.30 +6.59
Entry time: 50.59 (-12.29)
14 Oliver Bradford 2007 Uinti Tampere +0.72 38.94 +7.23
15 Saku Pietilä 2006 Uinti Tampere 39.51 +7.80
Entry time: 43.93 (-4.42)
16 Georg Aspholm 2008 Uinti Tampere +0.47 40.27 +8.56
Entry time: 40.79 (-0.52)
17 Alexandro Sivenius 2007 Uinti Tampere 41.48 +9.77
Entry time: 46.44 (-4.96)
18 Áron Zautasvili 2006 Uinti Tampere 42.97 +11.26
Entry time: 52.74 (-9.77)
19 Timofey Matveev 2006 Uinti Tampere +0.34 43.68 +11.97
Entry time: 45.58 (-1.90)
20 Severi Roihankorpi 2006 Uinti Tampere 45.02 +13.31
Entry time: 46.90 (-1.88)
21 Petter Kaskela 2007 Uinti Tampere +0.77 45.76 +14.05
Entry time: 53.59 (-7.83)
22 Aapo Harjula 2007 Uinti Tampere +0.63 46.65 +14.94
Entry time: 54.13 (-7.48)
23 Konsta Iskala 2006 Uinti Tampere +0.76 47.35 +15.64
Entry time: 48.98 (-1.63)
- Luka Alfthan 2007 Uinti Tampere DSQ SW4.4
Event official at: 5.9.2020 17.47.19
Event 3, 50m Rintauinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tony Eriksson 1995 TaTu Tampere +0.38 29.25
Entry time: 28.16 (+1.09)
2 Oskar Turunen 2003 TaTu Tampere +0.67 30.26 +1.01
Entry time: 30.52 (-0.26)
3 Tatu Hapuoja 2003 Uinti Tampere +0.52 30.85 +1.60
Entry time: 31.48 (-0.63)
Event official at: 5.9.2020 17.47.19
2020-09-05 17.47.29 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner