Resultater for Novo Nordisk Hillerød Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 41 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Novo Nordisk Hillerød Cup | Udskriftsdato | 10 oktober 2010 | |||
Stævne by | Hillerød | Udskriftstidspunkt | 16:22 | |||
Arrangør | Hillerød Svømmeklub |
Løb 41, 10X50 Fri Mix, Finaler 0 år og ældre |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Hils1 Mix | 0 | Hillerød Svømmeklub | 4:48.09 | ||||||
Cecilie Lagerbon Olsson | 1991 | 30.08 | 30.08 | |||||||
Clara Amalie Lisbjerg | 1996 | 29.71 | 59.79 | |||||||
Karina Sørensen Gosvig | 1996 | 29.11 | 1:28.90 | |||||||
Thea Mundt Lohse | 1994 | 30.21 | 1:59.11 | |||||||
Julie Lamberth | 1996 | 29.14 | 2:28.25 | |||||||
Stefan Blidarevic | 1996 | 27.58 | 2:55.83 | |||||||
Jonas Lagerbon Olsson | 1995 | 28.57 | 3:24.40 | |||||||
Sebastian Kempff-Andersen | 1996 | 28.84 | 3:53.24 | |||||||
Frederik Høst Lorenzen | 1996 | 30.07 | 4:23.31 | |||||||
Andreas Gerlach | 1995 | 24.78 | 4:48.09 | |||||||
2 | Kvik Mix | 0 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 4:54.05 | ||||||
Katrine Liljedahl | 1995 | 28.68 | 28.68 | |||||||
Daniella Bender | 1996 | 28.50 | 57.18 | |||||||
Mei Mei Dreyer | 1998 | 29.92 | 1:27.10 | |||||||
Josephine Holm | 1999 | 29.57 | 1:56.67 | |||||||
Chamie Kann | 1999 | 29.97 | 2:26.64 | |||||||
Marcus Krøyer Svendsen | 1997 | 26.96 | 2:53.60 | |||||||
Viktor Holm | 1996 | 29.69 | 3:23.29 | |||||||
Oliver Marcus Meng | 1997 | 28.74 | 3:52.03 | |||||||
Mikkel Eeg | 1996 | 29.95 | 4:21.98 | |||||||
Gustav Palm-Henriksen | 1997 | 32.07 | 4:54.05 | |||||||
3 | Vilddyr 1 | 0 | Hillerød Svømmeklub | 5:22.01 | ||||||
Simone Riis | 1997 | 31.62 | 31.62 | |||||||
Andreas Noer Sejrskild | 1998 | 31.91 | 1:03.53 | |||||||
Marie-Louise Wibom | 1996 | 30.82 | 1:34.35 | |||||||
Mathias Esbjerg | 1996 | 32.45 | 2:06.80 | |||||||
Dorthea Hauch | 2000 | 32.97 | 2:39.77 | |||||||
Philip Agerskov | 1998 | 34.27 | 3:14.04 | |||||||
Rebekka Gustafson | 1997 | 31.44 | 3:45.48 | |||||||
Oliver Mentz | 1997 | 34.06 | 4:19.54 | |||||||
Louise Sørensen Gosvig | 1997 | 30.90 | 4:50.44 | |||||||
Carl Juel Madsen | 1998 | 31.57 | 5:22.01 | |||||||
4 | Vilddyr 2 | 0 | Hillerød Svømmeklub | 6:03.45 | ||||||
Thor Dardecker | 1999 | 36.05 | 36.05 | |||||||
Signe Hauch | 1998 | 33.92 | 1:09.97 | |||||||
Johan Kjaer Jensen | 1998 | 41.57 | 1:51.54 | |||||||
Julie R. Hartmann Nielsen | 1997 | 34.56 | 2:26.10 | |||||||
Emil Kjaer Jensen | 2000 | 46.25 | 3:12.35 | |||||||
Lærke Lindgreen Lauritsen | 1997 | 32.90 | 3:45.25 | |||||||
Anders Uhre Guldfeldt | 1999 | 35.50 | 4:20.75 | |||||||
Silje Krarup | 1998 | 32.53 | 4:53.28 | |||||||
Thomas Engdal | 1998 | 36.48 | 5:29.76 | |||||||
Louise R. Hartmann Nielse | 1997 | 33.69 | 6:03.45 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.17.25 | Udskriftsdato | 10 oktober 2010 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:22 |