Tulokset Aqua Warrior Meet 2 2024
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
1. kolo
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pokal Triglav 2021 (1. del)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
POB Kranj |
Organizer: |
PK Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
50m |
Competition Date: |
Mar 27, 2021 to Mar 27, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 17, 100m Breaststroke Men - Final |
|
|
OQT-A |
59.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OQT-B |
1:01.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59.66 |
|
|
|
Damir Dugonjić |
1988 |
(SLO) |
Rim/Rome (ITA) |
|
|
|
|
|
Mladinci |
1:02.91 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Kadeti |
1:04.39 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
|
|
|
|
|
Dečki |
1:06.36 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Ml.dečki |
1:13.59 |
|
|
|
Lovro Knez |
2002 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lovro Knez |
2002 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
708 |
1:03.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peter John Stevens |
1995 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
645 |
1:05.81 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jaša Benčič |
2002 |
Plavalni klub Biser Piran - Nuoto |
|
582 |
1:08.12 |
+4.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Luka Kelaidis |
2003 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
559 |
1:09.01 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Klemen Topolnik |
2004 |
Plavalni klub Ribnica |
|
496 |
1:11.83 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nik Gladek |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
492 |
1:12.02 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Luka Predalič |
2004 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
482 |
1:12.54 |
+8.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Črt Perme Modrijančič |
2003 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
469 |
1:13.19 |
+9.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maj Pavešič |
2006 |
Plavalni klub Olimpija |
|
413 |
1:16.35 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Mitja Turk |
2006 |
Plavalni klub Ribnica |
|
399 |
1:17.21 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jošt Skrivarnik |
2006 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
396 |
1:17.41 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tilen Štribl |
2005 |
Plavalni klub Radovljica |
|
368 |
1:19.31 |
+15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tim Vasle |
2006 |
Plavalni klub Neptun Celje |
|
289 |
1:26.01 |
+22.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27. 03. 2021 11:32:54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2021-03-28 19:26:41 |
Datahandling: WinGrodan 2.7 |
Licensed to: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|