2022-01-26   09:47:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för MASS Temporär race 3

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 1, 200m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Alva Gadolin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 382 2:44.19 200m Backstroke
50m: 39.07
100m: 1:20.69
(41.62)
150m: 2:03.15
(42.46)
200m: 2:44.19
(41.04)
Emilia Isberg 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 346 2:49.72 200m Backstroke
50m: 40.23
100m: 1:22.80
(42.57)
150m: 2:06.36
(43.56)
200m: 2:49.72
(43.36)
Anna Ström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 200m Individual Medle fel vänd
Melis Suleyman 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 346 2:37.25 200m Freestyle
50m: 34.96
100m: 1:15.27
(40.31)
150m: 1:56.66
(41.39)
200m: 2:37.25
(40.59)
2021-06-05 10:36:32 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 2, 200m Unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Alexander Hellqvist 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 340 2:22.25 200m Freestyle
50m: 31.11
100m: 1:06.92
(35.81)
150m: 1:44.55
(37.63)
200m: 2:22.25
(37.70)
Jonathan Sandblom 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 332 2:23.48 200m Freestyle
50m: 30.49
100m: 1:07.02
(36.53)
150m: 1:45.63
(38.61)
200m: 2:23.48
(37.85)
2021-06-05 10:24:40 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 3, 100m unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Livia Bravert 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 418 1:07.18 100m Freestyle
50m: 31.93
100m: 1:07.18
(35.25)
Laura Perisic 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 346 1:28.79 100m Breaststroke
50m: 41.47
100m: 1:28.79
(47.32)
Agnes Sjöström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 396 1:14.73 100m Backstroke
50m: 35.69
100m: 1:14.73
(39.04)
Alva Ström 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 365 1:10.30 100m Freestyle
50m: 33.22
100m: 1:10.30
(37.08)
2021-06-05 10:29:47 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 4, 100m unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Elias Anderson 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 396 1:08.40 100m Individual Medle
50m: 32.37
100m: 1:08.40
(36.03)
Sixten Bohlin 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 355 1:10.93 100m Individual Medle
50m: 33.49
100m: 1:10.93
(37.44)
Marcus Sundblad 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 390 1:16.07 100m Breaststroke
50m: 35.64
100m: 1:16.07
(40.43)
Simon Wretborn 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 311 1:06.33 100m Freestyle
50m: 29.89
100m: 1:06.33
(36.44)
2021-06-05 10:30:22 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 5, 400m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Gabriella Rolf 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 335 5:36.50 400m Freestyle
50m: 36.31
100m: 1:16.82
(40.51)
150m: 1:59.13
(42.31)
200m: 2:41.54
(42.41)
250m: 3:24.78
(43.24)
300m: 4:08.73
(43.95)
350m: 4:52.94
(44.21)
400m: 5:36.50
(43.56)
2021-06-05 10:31:48 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 6, 50 m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Livia Bravert 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 364 32.10 50m Freestyle
Alva Gadolin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 288 43.20 50m Breaststroke
Emilia Isberg 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 353 32.44 50m Freestyle
Laura Perisic 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 287 34.75 50m Freestyle
Agnes Sjöström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 290 36.83 50m Butterfly
Alva Ström 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 301 38.30 50m Backstroke
Anna Ström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 301 34.19 50m Freestyle
Melis Suleyman 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 231 39.72 50m Butterfly
2021-06-05 10:58:58 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 7, 50 m Unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Elias Anderson 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 329 31.48 50m Butterfly
Sixten Bohlin 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 382 29.97 50m Butterfly
Alexander Hellqvist 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 276 38.74 50m Breaststroke
Jonathan Sandblom 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 360 35.47 50m Breaststroke
Marcus Sundblad 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 389 29.79 50m Butterfly
Simon Wretborn 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 232 36.15 50m Backstroke
2021-06-05 10:59:45 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 8, 200m Unknown Men  - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Erik Bailey 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 327 2:24.22 200m Freestyle
50m: 31.50
100m: 1:08.13
(36.63)
150m: 1:46.21
(38.08)
200m: 2:24.22
(38.01)
2021-06-05 12:04:48 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 9, 100m unknown Men A2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Gustaf Dalqvist 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 336 1:19.98 100m Breaststroke
100m: 1:19.98
(1:19.98)
Anton Holmgren 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 247 1:11.60 100m Freestyle
50m: 1:11.60
Oliver Jedbratt 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 321 1:05.58 100m Freestyle
50m: 31.04
100m: 1:05.58
(34.54)
Tom Larsson 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 378 1:02.12 100m Freestyle
50m: 29.28
100m: 1:02.12
(32.84)
2021-06-05 12:04:54 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 10, 100m unknown Women A2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Alice Alsterstad 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 100m Breaststroke
Leia Haley Åslin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 349 1:11.31 100m Freestyle
50m: 33.77
100m: 1:11.31
(37.54)
Ebba Carlström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 216 1:43.90 100m Breaststroke
50m: 48.80
100m: 1:43.90
(55.10)
Tilde Haugsnes 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 396 1:16.93 100m Individual Medle
50m: 36.08
100m: 1:16.93
(40.85)
Nina Ljunggren 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 243 1:27.47 100m Butterfly
50m: 39.61
100m: 1:27.47
(47.86)
Clara Uddheim 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 260 1:37.59 100m Breaststroke
50m: 46.44
100m: 1:37.59
(51.15)
2021-06-05 12:12:33 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 11, 200m Unknown Women B1 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Alina Aldebjer Usher 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 302 3:20.57 200m Breaststroke
50m: 44.14
100m: 1:36.06
(51.92)
150m: 2:29.65
(53.59)
200m: 3:20.57
(50.92)
Elin Hillström 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 292 2:59.54 200m Backstroke
50m: 40.96
100m: 1:26.71
(45.75)
150m: 2:13.78
(47.07)
200m: 2:59.54
(45.76)
Livia Kaipiainen 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 333 2:39.31 200m Freestyle
50m: 35.22
100m: 1:14.74
(39.52)
150m: 1:58.03
(43.29)
200m: 2:39.31
(41.28)
Maja Nordelöf 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 278 3:06.71 200m Individual Medle
50m: 40.41
100m: 1:28.74
(48.33)
150m: 2:21.96
(53.22)
200m: 3:06.71
(44.75)
Linnéa Ottosson 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 340 2:38.08 200m Freestyle
50m: 34.54
100m: 1:14.48
(39.94)
150m: 1:56.60
(42.12)
200m: 2:38.08
(41.48)
Beatrice Stefanescu 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 290 3:23.13 200m Breaststroke
50m: 45.14
100m: 1:37.24
(52.10)
150m: 2:30.70
(53.46)
200m: 3:23.13
(52.43)
Elsa Sverlander 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 346 2:37.16 200m Freestyle
50m: 34.93
100m: 1:15.39
(40.46)
150m: 1:56.81
(41.42)
200m: 2:37.16
(40.35)
2021-06-05 12:05:51 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 12, 100m unknown Women B1 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Annie Alsterstad 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 225 1:22.53 100m Freestyle
50m: 37.82
100m: 1:22.53
(44.71)
Olivia Ståhl 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 204 1:35.87 100m Individual Medle
50m: 43.43
100m: 1:35.87
(52.44)
2021-06-05 12:16:08 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 13, 50 m Unknown Men A2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Erik Bailey 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 276 34.12 50m Backstroke
Gustaf Dalqvist 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 50m Freestyle
Anton Holmgren 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 194 37.51 50m Butterfly
Oliver Jedbratt 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 257 34.17 50m Butterfly
Tom Larsson 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 308 32.90 50m Backstroke
2021-06-05 12:44:16 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 14, 50 m Unknown Women A2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Alice Alsterstad 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 50m Freestyle
Lilith Annmark 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 327 33.26 50m Freestyle
Leia Haley Åslin 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 273 37.58 50m Butterfly
Märta Aspfors 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 166 51.92 50m Breaststroke
Ebba Carlström 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 332 33.10 50m Freestyle
Tilde Haugsnes 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 338 41.00 50m Breaststroke
Nina Ljunggren 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 293 34.52 50m Freestyle
Clara Uddheim 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 248 36.47 50m Freestyle
2021-06-05 12:44:47 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 15, 50 m Unknown Women B1 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Alina Aldebjer Usher 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 201 39.10 50m Freestyle
Annie Alsterstad 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 186 44.94 50m Backstroke
Elin Hillström 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 290 34.64 50m Freestyle
Livia Kaipiainen 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 50m Backstroke
Freja Kinnander 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 50m Freestyle
Maja Nordelöf 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 248 36.49 50m Freestyle
Linnéa Ottosson 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 213 47.79 50m Breaststroke
Olivia Ståhl 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 229 37.45 50m Freestyle
Beatrice Stefanescu 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 185 42.74 50m Butterfly
Elsa Sverlander 2007 Mölndals Allmänna Simsällskap 224 40.12 50m Butterfly
2021-06-05 12:51:49 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 16, 200m Unknown Women B2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Linnea Dicander 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 237 3:16.81 200m Individual Medle
50m: 43.82
100m: 1:38.27
(54.45)
150m: 2:32.63
(54.36)
200m: 3:16.81
(44.18)
Celia Höglund 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 200m Individual Medle Fel Benta
2021-06-05 12:43:28 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 17, 100m unknown Women B2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Mollie Berglund 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 100m Backstroke
Alva Finnäs 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 240 1:20.80 100m Freestyle
50m: 39.35
100m: 1:20.80
(41.45)
Lova Jacobsson 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 194 1:26.79 100m Freestyle
50m: 40.63
100m: 1:26.79
(46.16)
Marta Jolkin 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 202 1:25.53 100m Freestyle
50m: 40.71
100m: 1:25.53
(44.82)
Ellen Landgren 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 100m Freestyle
Ingrid Nilsson 2006 Göteborg Sim 158 1:32.85 100m Freestyle
50m: 1:32.85
Julia Skogsberg 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 152 1:42.75 100m Backstroke
50m: 48.37
100m: 1:42.75
(54.38)
2021-06-05 12:58:34 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 18, 100m unknown Men B2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Angus Haag 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 198 1:17.07 100m Freestyle
50m: 36.17
100m: 1:17.07
(40.90)
2021-06-05 12:58:57 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 19, 100m unknown Women C - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Elina Alizadeh 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 156 1:33.24 100m Freestyle
50m: 42.70
100m: 1:33.24
(50.54)
Agnes Berg 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap 202 1:25.51 100m Freestyle
50m: 41.05
100m: 1:25.51
(44.46)
Nina-Sophie Diehl 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 184 1:49.57 100m Breaststroke
50m: 50.83
100m: 1:49.57
(58.74)
Anna Hall 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 100m Freestyle Rörelse st
Alice Setterberg 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap 203 1:25.40 100m Freestyle
50m: 40.04
100m: 1:25.40
(45.36)
Elin Sonberger 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 216 1:43.82 100m Breaststroke
50m: 48.03
100m: 1:43.82
(55.79)
Alice Ståhl 2011 Mölndals Allmänna Simsällskap 167 1:31.07 100m Freestyle
50m: 42.76
100m: 1:31.07
(48.31)
Maria Torres Perez 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap 164 1:31.65 100m Freestyle
50m: 42.77
100m: 1:31.65
(48.88)
Agnes Wollmersson 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 207 1:45.34 100m Breaststroke
50m: 49.02
100m: 1:45.34
(56.32)
2021-06-05 13:02:48 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 20, 100m unknown Men C - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Filip Ansfors 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 128 1:29.16 100m Freestyle
50m: 43.69
100m: 1:29.16
(45.47)
Jonas Bjerklund 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 86 2:05.81 100m Breaststroke
50m: 1:00.26
100m: 2:05.81
(1:05.55)
Benedikt Danielsson 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 100m Breaststroke Enhandsv
Olle Jacobsson 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 110 1:41.88 100m Backstroke
50m: 48.39
100m: 1:41.88
(53.49)
2021-06-05 13:06:05 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 21, 50 m Unknown Women B2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Märta Aspfors 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 50m Breaststroke
Mollie Berglund 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 191 49.52 50m Breaststroke
Linnea Dicander 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 212 47.89 50m Breaststroke
Alva Finnäs 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 152 45.63 50m Butterfly
Celia Höglund 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 50m Butterfly Fel benta
Lova Jacobsson 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 166 51.91 50m Breaststroke
Marta Jolkin 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 181 43.07 50m Butterfly
Ellen Landgren 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 50m Breaststroke
Ingrid Nilsson 2006 Göteborg Sim 142 54.63 50m Breaststroke
Julia Skogsberg 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 50m Breaststroke
2021-06-05 13:12:50 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 22, 50 m Unknown Men B2 - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Angus Haag 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 34.20
2021-06-05 13:22:28 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 23, 50 m Unknown Women C - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Elina Alizadeh 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 201 48.74 50m Breaststroke
Agnes Berg 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap 226 46.83 50m Breaststroke
Nina-Sophie Diehl 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 103 54.63 50m Backstroke
Anna Hall 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 200 43.85 50m Backstroke
Alice Setterberg 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap 203 43.65 50m Backstroke
Elin Sonberger 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 50m Backstroke Vänd ma
Alice Ståhl 2011 Mölndals Allmänna Simsällskap 163 46.91 50m Backstroke
Maria Torres Perez 2010 Mölndals Allmänna Simsällskap 171 46.19 50m Backstroke
Agnes Wollmersson 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 201 39.09 50m Freestyle
2021-06-05 13:22:14 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 24, 50 m Unknown Men C - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Filip Ansfors 2008 Mölndals Allmänna Simsällskap 148 47.67 50m Breaststroke
Jonas Bjerklund 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 107 42.62 50m Freestyle
Benedikt Danielsson 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 90 45.06 50m Freestyle
Olle Jacobsson 2009 Mölndals Allmänna Simsällskap 128 50.04 50m Breaststroke
2021-06-05 13:25:02 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 25, 100m unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Måns Evertsson 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 582 1:06.57 100m Breaststroke
50m: 31.69
100m: 1:06.57
(34.88)
Felix Jedbratt 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 574 57.85 100m Butterfly
50m: 26.53
100m: 57.85
(31.32)
Alexander Nilsson 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 357 1:18.39 100m Breaststroke
50m: 36.00
100m: 1:18.39
(42.39)
2021-06-05 14:58:11 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 26, 50 m Unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Isak Andersson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 453 28.31 50m Butterfly
Robin Andréasson 1988 Mölndals Allmänna Simsällskap 572 26.20 50m Butterfly
Robin Flyman 1995 Mölndals Allmänna Simsällskap 313 29.81 50m Freestyle
Max Holmberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 415 29.14 50m Butterfly
Felix Sjögren 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 335 36.34 50m Breaststroke
2021-06-05 14:58:43 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 27, 50 m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Lovisa Stokke Eriksson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 378 39.49 50m Breaststroke
2021-06-05 15:01:03 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 28, 100m unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Anya Chen 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 459 1:05.14 100m Freestyle
50m: 32.03
100m: 1:05.14
(33.11)
Tuva Gustavsson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 433 1:12.52 100m Backstroke
50m: 35.26
100m: 1:12.52
(37.26)
Matilda Lundberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 421 1:13.22 100m Backstroke
50m: 35.43
100m: 1:13.22
(37.79)
2021-06-05 15:01:25 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 29, 200m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Elin Ryman 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 506 2:18.49 200m Freestyle
50m: 31.47
100m: 1:05.93
(34.46)
150m: 1:41.73
(35.80)
200m: 2:18.49
(36.76)
Clara Sjöstedt 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 588 2:11.74 200m Freestyle
50m: 31.18
100m: 1:04.84
(33.66)
150m: 1:38.94
(34.10)
200m: 2:11.74
(32.80)
Ida Swegmark 2000 Mölndals Allmänna Simsällskap 618 2:20.42 200m Butterfly
50m: 31.21
100m: 1:06.67
(35.46)
150m: 1:43.17
(36.50)
200m: 2:20.42
(37.25)
Astrid Virén 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 527 2:16.69 200m Freestyle
50m: 30.95
100m: 1:05.44
(34.49)
150m: 1:41.24
(35.80)
200m: 2:16.69
(35.45)
2021-06-05 15:09:36 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 30, 400m Unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Måns Evertsson 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 555 4:18.13 400m Freestyle
50m: 28.25
100m: 59.51
(31.26)
150m: 1:31.56
(32.05)
200m: 2:04.17
(32.61)
250m: 2:37.08
(32.91)
300m: 3:10.95
(33.87)
350m: 3:45.09
(34.14)
400m: 4:18.13
(33.04)
Robin Flyman 1995 Mölndals Allmänna Simsällskap 361 4:58.07 400m Freestyle
50m: 33.06
100m: 1:10.38
(37.32)
150m: 1:48.85
(38.47)
200m: 2:27.34
(38.49)
250m: 3:05.85
(38.51)
300m: 3:43.93
(38.08)
350m: 4:22.47
(38.54)
400m: 4:58.07
(35.60)
Arvid Höglund 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 400m Freestyle
Christopher Jedel 1995 Mölndals Allmänna Simsällskap 619 4:09.00 400m Freestyle
50m: 28.12
100m: 58.38
(30.26)
150m: 1:29.24
(30.86)
200m: 2:00.63
(31.39)
250m: 2:32.30
(31.67)
300m: 3:04.56
(32.26)
350m: 3:36.98
(32.42)
400m: 4:09.00
(32.02)
Max Swegmark 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 578 4:41.82 400m Individual Medle
50m: 29.61
100m: 1:02.76
(33.15)
150m: 1:38.56
(35.80)
200m: 2:13.32
(34.76)
250m: 2:56.22
(42.90)
300m: 3:38.03
(41.81)
350m: 4:10.05
(32.02)
400m: 4:41.82
(31.77)
2021-06-05 15:19:57 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 31, 50 m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Tuva Gustavsson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 416 32.65 50m Butterfly
Elin Ryman 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 461 29.67 50m Freestyle
2021-06-05 15:40:39 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 32, 50 m Unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Isak Andersson 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 475 25.94 50m Freestyle
Arvid Höglund 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap DNS 50m Breaststroke
Alexander Nilsson 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 333 32.03 50m Backstroke
Felix Sjögren 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 377 30.09 50m Butterfly
Max Swegmark 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 480 25.85 50m Freestyle
2021-06-05 15:41:00 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 33, 100m unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Anya Chen 2004 Mölndals Allmänna Simsällskap 357 1:17.37 100m Backstroke
50m: 38.54
100m: 1:17.37
(38.83)
2021-06-05 15:41:10 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 34, 100m unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Felix Jedbratt 2003 Mölndals Allmänna Simsällskap 582 53.82 100m Freestyle
50m: 25.97
100m: 53.82
(27.85)
2021-06-05 15:41:31 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 35, 200m Unknown Women - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Matilda Lundberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 465 2:22.45 200m Freestyle
50m: 33.52
100m: 1:10.63
(37.11)
150m: 1:48.68
(38.05)
200m: 2:22.45
(33.77)
Lovisa Stokke Eriksson 2006 Mölndals Allmänna Simsällskap 465 2:22.49 200m Freestyle
50m: 34.03
100m: 1:11.12
(37.09)
150m: 1:48.09
(36.97)
200m: 2:22.49
(34.40)
2021-06-05 15:44:26 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 36, 200m Unknown Men - Final
Name Born Team R.T. FINA Time Swimstyle
Robin Andréasson 1988 Mölndals Allmänna Simsällskap 543 2:09.42 200m Backstroke
50m: 30.89
100m: 1:03.48
(32.59)
150m: 1:36.05
(32.57)
200m: 2:09.42
(33.37)
Christopher Jedel 1995 Mölndals Allmänna Simsällskap DSQ 200m Backstroke Fel målgå
2021-06-05 15:48:42 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap
Document
Results
MASS temporärrace 3
Place: Organizer: MASS
Pool: 25m Competition Date: Jun 5, 2021 to Jun 5, 2021
Event 38, 800m Freestyle Men - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Max Holmberg 2005 Mölndals Allmänna Simsällskap 447 9:39.81
50m: 31.42
100m: 1:06.72
(35.30)
150m: 1:43.90
(37.18)
200m: 2:21.47
(37.57)
250m: 2:58.54
(37.07)
300m: 3:35.87
(37.33)
350m: 4:13.87
(38.00)
400m: 4:51.52
(37.65)
450m: 5:28.55
(37.03)
500m: 6:04.55
(36.00)
550m: 6:41.74
(37.19)
600m: 7:17.77
(36.03)
650m: 7:54.78
(37.01)
700m: 8:30.69
(35.91)
750m: 9:06.37
(35.68)
800m: 9:39.81
(33.44)
Event official at: 2021-06-05 15:32:06
2021-06-05 15:32:10 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Mölndals Allmänna Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner