2021-11-29   21:09:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Time Trial Ultimate

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 1, 50m Perhosuinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.83 52.17
2 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo 58.35 +6.18
Entry time: 57.98 (+0.37)
3 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.82 1:03.65 +11.48
- Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo +0.62 DSQ SW8.2
- Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.84 DSQ SW8.3
- Radheya Pala 2011 Cetus Espoo DSQ SW8.2
Event official at: 06/06/2021 10.10.52
2021-06-06 13.38.00 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 2, 50m Perhosuinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo +0.83 46.77
2 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo +0.80 51.65 +4.88
3 Emma Marttila 2012 Cetus Espoo +0.81 54.24 +7.47
4 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.77 55.31 +8.54
5 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.89 55.81 +9.04
6 Dorotea Bjelicic 2010 Cetus Espoo +0.81 55.97 +9.20
7 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.93 56.40 +9.63
8 Emma Haapajärvi 2010 Cetus Espoo +0.83 1:01.70 +14.93
Event official at: 06/06/2021 10.10.46
2021-06-06 13.38.03 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 3, 50m Selkäuinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo +0.71 45.49
Entry time: 51.24 (-5.75)
2 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo +0.58 47.91 +2.42
3 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.67 48.90 +3.41
Entry time: 48.46 (+0.44)
4 Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.64 50.44 +4.95
Entry time: 51.24 (-0.80)
5 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo +0.54 51.50 +6.01
Entry time: 54.36 (-2.86)
6 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.62 53.38 +7.89
Entry time: 54.16 (-0.78)
7 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.48 53.63 +8.14
8 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo +0.51 53.83 +8.34
Entry time: 50.67 (+3.16)
9 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo +0.68 57.58 +12.09
Entry time: 58.04 (-0.46)
10 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.68 58.05 +12.56
Entry time: 1:02.57 (-4.52)
- Ahti Tuomainen 2010 Cetus Espoo +0.54 DSQ SW4.4
- Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.63 DSQ SW6.2
Event official at: 06/06/2021 10.10.40
2021-06-06 13.38.06 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 4, 50m Selkäuinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.83 48.16
Entry time: 52.28 (-4.12)
2 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo +0.70 49.27 +1.11
Entry time: 52.90 (-3.63)
3 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.70 51.00 +2.84
Entry time: 55.90 (-4.90)
4 Emma Haapajärvi 2010 Cetus Espoo +0.75 52.47 +4.31
Entry time: 53.37 (-0.90)
5 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo +0.68 59.61 +11.45
6 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo +0.75 59.63 +11.47
Entry time: 59.81 (-0.18)
- Helmi Degerlund 2009 Cetus Espoo +0.68 DSQ
- Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo DSQ
Event official at: 06/06/2021 10.10.34
2021-06-06 13.38.08 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 5, 50m Rintauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.83 51.98
2 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo +0.69 53.80 +1.82
Entry time: 57.71 (-3.91)
3 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.82 58.46 +6.48
4 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo +0.78 59.28 +7.30
Entry time: 1:15.09 (-15.81)
5 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.78 59.31 +7.33
6 Ahti Tuomainen 2010 Cetus Espoo +0.67 1:02.11 +10.13
Entry time: 1:03.47 (-1.36)
7 Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo +0.75 1:03.03 +11.05
Entry time: 1:04.52 (-1.49)
8 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.83 1:08.69 +16.71
Entry time: 1:08.33 (+0.36)
9 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo +0.81 1:14.54 +22.56
10 Radheya Pala 2011 Cetus Espoo 1:20.23 +28.25
- Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo +0.67 DSQ SW 4.4
- Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.54 DSQ SW 4.4
- Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo +0.49 DSQ SW 4.4
- Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.81 DSQ
Event official at: 06/06/2021 10.10.28
2021-06-06 13.38.11 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 6, 50m Rintauinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo +0.77 55.05
Entry time: 51.64 (+3.41)
2 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.85 56.60 +1.55
Entry time: 59.16 (-2.56)
3 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.78 57.74 +2.69
Entry time: 1:04.23 (-6.49)
4 Emma Marttila 2012 Cetus Espoo +0.77 1:01.99 +6.94
Entry time: 1:08.46 (-6.47)
5 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo +0.84 1:05.65 +10.60
6 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo +0.77 1:06.67 +11.62
7 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo +0.77 1:06.68 +11.63
Entry time: 1:08.75 (-2.07)
- Dorotea Bjelicic 2010 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW 7.5
- Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo +0.83 DSQ SW 7.4
Event official at: 06/06/2021 10.10.23
2021-06-06 13.38.14 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 7, 50m Vapaauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Kalle Kemppainen 2010 Cetus Espoo +0.65 37.10
Entry time: 42.15 (-5.05)
2 Ville Tressel 2010 Cetus Espoo +0.81 38.70 +1.60
Entry time: 43.33 (-4.63)
3 Eero Hiekkanen 2010 Cetus Espoo +0.65 39.20 +2.10
Entry time: 40.40 (-1.20)
4 Oliver Jalo 2010 Cetus Espoo +0.68 40.21 +3.11
Entry time: 41.79 (-1.58)
5 Eelis Hakulinen 2010 Cetus Espoo +0.70 40.69 +3.59
Entry time: 42.73 (-2.04)
6 Jaro Pyrhönen 2010 Cetus Espoo +0.82 42.76 +5.66
Entry time: 45.28 (-2.52)
7 Axel Paananen 2010 Cetus Espoo +0.84 43.89 +6.79
Entry time: 42.60 (+1.29)
8 Ahti Tuomainen 2010 Cetus Espoo +0.54 43.97 +6.87
Entry time: 44.42 (-0.45)
9 Leo Aarnio 2010 Cetus Espoo +0.84 44.38 +7.28
10 Felix Oksa 2010 Cetus Espoo +0.78 48.51 +11.41
11 Rasmus Lönnqvist 2010 Cetus Espoo +0.74 52.83 +15.73
Entry time: 54.32 (-1.49)
12 Rasmus Leppävuori 2011 Cetus Espoo +0.84 55.29 +18.19
Entry time: 55.23 (+0.06)
13 Radheya Pala 2011 Cetus Espoo +0.95 1:05.42 +28.32
- Miikka Laitinen 2010 Cetus Espoo +0.46 DSQ
- Oskari Mökkönen 2010 Cetus Espoo +0.64 DSQ
- Ashvath Sangwan 2011 Cetus Espoo +0.60 DSQ SW 4.4
Event official at: 06/06/2021 10.10.17
2021-06-06 13.38.18 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 8, 50m Vapaauinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Aino Salminen 2011 Cetus Espoo +0.80 39.87
Entry time: 40.83 (-0.96)
2 MAISA PAANANEN 2010 Cetus Espoo +0.92 40.09 +0.22
Entry time: 42.17 (-2.08)
3 Aada Taipale 2011 Cetus Espoo +0.90 41.85 +1.98
Entry time: 47.23 (-5.38)
4 Ellen Hämäläinen 2009 Cetus Espoo +0.81 41.88 +2.01
Entry time: 59.88 (-18.00)
5 Erin Liikkanen 2011 Cetus Espoo +0.82 42.68 +2.81
Entry time: 49.46 (-6.78)
6 Dorotea Bjelicic 2010 Cetus Espoo +0.61 44.25 +4.38
7 Emma Marttila 2012 Cetus Espoo +0.77 45.41 +5.54
Entry time: 46.34 (-0.93)
8 Jenni Korhola 2011 Cetus Espoo 45.67 +5.80
Entry time: 45.33 (+0.34)
9 Ella Åström 2010 Cetus Espoo +0.76 46.96 +7.09
Entry time: 54.37 (-7.41)
10 Aino Marttila 2012 Cetus Espoo +0.71 49.17 +9.30
11 Swaksha Balajee 2011 Cetus Espoo +0.75 56.30 +16.43
12 Helmi Degerlund 2009 Cetus Espoo +0.77 57.74 +17.87
- Emma Haapajärvi 2010 Cetus Espoo +0.41 DSQ
Event official at: 06/06/2021 10.10.11
2021-06-06 13.38.21 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 9, 100m Perhosuinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo +0.81 1:32.96
Entry time: 1:26.62 (+6.34)
50m: 42.18
100m: 1:32.96
(50.78)
Event official at: 06/06/2021 12.53.20
2021-06-06 13.38.26 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 10, 100m Perhosuinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.71 1:30.06
Entry time: 1:44.95 (-14.89)
50m: 39.24
100m: 1:30.06
(50.82)
2 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.84 1:30.30 +0.24
Entry time: 1:27.52 (+2.78)
50m: 40.45
100m: 1:30.30
(49.85)
3 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.72 1:49.41 +19.35
Entry time: 1:58.27 (-8.86)
50m: 49.54
100m: 1:49.41
(59.87)
Event official at: 06/06/2021 12.53.27
2021-06-06 13.38.29 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 11, 100m Selkäuinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo +0.81 1:39.60
Entry time: 1:43.33 (-3.73)
50m: 47.86
100m: 1:39.60
(51.74)
2 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo +0.79 1:41.77 +2.17
50m: 46.93
100m: 1:41.77
(54.84)
3 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.60 1:42.90 +3.30
Entry time: 1:44.97 (-2.07)
50m: 50.28
100m: 1:42.90
(52.62)
4 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.95 1:46.32 +6.72
Entry time: 1:51.34 (-5.02)
50m: 51.20
100m: 1:46.32
(55.12)
- Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo DNS
Event official at: 06/06/2021 12.53.39
2021-06-06 13.38.32 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 12, 100m Selkäuinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.69 1:28.51
Entry time: 1:32.17 (-3.66)
50m: 42.01
100m: 1:28.51
(46.50)
2 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.82 1:32.42 +3.91
Entry time: 1:30.83 (+1.59)
50m: 45.82
100m: 1:32.42
(46.60)
3 Aino Pirkkalainen 2010 Cetus Espoo +0.70 1:37.07 +8.56
Entry time: 1:38.60 (-1.53)
50m: 46.34
100m: 1:37.07
(50.73)
4 Anya Merilä 2009 Cetus Espoo +0.77 1:38.41 +9.90
50m: 47.69
100m: 1:38.41
(50.72)
5 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.72 1:38.57 +10.06
Entry time: 1:38.05 (+0.52)
50m: 47.43
100m: 1:38.57
(51.14)
6 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.86 1:43.39 +14.88
50m: 49.59
100m: 1:43.39
(53.80)
7 Sofia Lam 2009 Cetus Espoo +0.89 1:47.00 +18.49
Entry time: 1:51.67 (-4.67)
50m: 51.84
100m: 1:47.00
(55.16)
8 Sofia Lausala 2008 Cetus Espoo +0.79 1:50.53 +22.02
Entry time: 1:49.04 (+1.49)
50m: 52.83
100m: 1:50.53
(57.70)
Event official at: 06/06/2021 12.53.46
2021-06-06 13.38.35 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 13, 100m Rintauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo +0.76 1:34.86
50m: 43.36
100m: 1:34.86
(51.50)
2 firat burak böke 2008 Cetus Espoo +0.80 1:46.02 +11.16
Entry time: 1:48.79 (-2.77)
50m: 48.28
100m: 1:46.02
(57.74)
3 Onni Österberg 2009 Cetus Espoo +0.71 1:46.83 +11.97
50m: 51.09
100m: 1:46.83
(55.74)
4 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.75 1:49.96 +15.10
Entry time: 1:52.20 (-2.24)
50m: 51.38
100m: 1:49.96
(58.58)
5 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.77 1:51.45 +16.59
Entry time: 1:50.51 (+0.94)
50m: 52.16
100m: 1:51.45
(59.29)
6 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo +0.84 1:53.73 +18.87
Entry time: 1:53.90 (-0.17)
50m: 54.56
100m: 1:53.73
(59.17)
- Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.86 DSQ
- Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo +0.85 DSQ
Event official at: 06/06/2021 12.53.56
2021-06-06 13.38.38 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 14, 100m Rintauinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.91 1:34.45
Entry time: 1:30.50 (+3.95)
50m: 44.14
100m: 1:34.45
(50.31)
2 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.76 1:35.55 +1.10
Entry time: 1:37.68 (-2.13)
50m: 45.21
100m: 1:35.55
(50.34)
3 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.65 1:36.10 +1.65
Entry time: 1:32.21 (+3.89)
50m: 45.68
100m: 1:36.10
(50.42)
4 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.79 1:36.97 +2.52
Entry time: 1:37.31 (-0.34)
50m: 45.12
100m: 1:36.97
(51.85)
5 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.86 1:37.85 +3.40
Entry time: 1:40.56 (-2.71)
50m: 46.86
100m: 1:37.85
(50.99)
6 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.75 1:38.90 +4.45
Entry time: 1:39.46 (-0.56)
50m: 48.24
100m: 1:38.90
(50.66)
7 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.81 1:39.56 +5.11
Entry time: 1:39.37 (+0.19)
50m: 46.48
100m: 1:39.56
(53.08)
8 Susanna Ilina 2010 Cetus Espoo +0.79 1:42.02 +7.57
50m: 46.91
100m: 1:42.02
(55.11)
9 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.73 1:42.05 +7.60
Entry time: 1:39.21 (+2.84)
50m: 49.20
100m: 1:42.05
(52.85)
10 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.70 1:42.26 +7.81
Entry time: 1:45.23 (-2.97)
50m: 49.77
100m: 1:42.26
(52.49)
11 Elsa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.86 1:47.94 +13.49
Entry time: 1:43.32 (+4.62)
50m: 51.75
100m: 1:47.94
(56.19)
12 Keneli Marybel Maranik 2010 Cetus Espoo +0.73 1:49.50 +15.05
Entry time: 1:47.45 (+2.05)
50m: 49.88
100m: 1:49.50
(59.62)
13 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.88 1:51.04 +16.59
Entry time: 2:06.18 (-15.14)
50m: 53.05
100m: 1:51.04
(57.99)
14 Helmi Illukka 2010 Cetus Espoo +0.75 1:51.86 +17.41
50m: 53.14
100m: 1:51.86
(58.72)
15 Kaisli Ruha 2010 Cetus Espoo +0.93 1:52.41 +17.96
Entry time: 1:51.80 (+0.61)
50m: 55.62
100m: 1:52.41
(56.79)
16 Johanna Juntunen 2010 Cetus Espoo +0.69 1:53.19 +18.74
Entry time: 1:56.68 (-3.49)
50m: 53.39
100m: 1:53.19
(59.80)
17 Seera Jartti 2010 Cetus Espoo +0.95 1:53.30 +18.85
Entry time: 1:51.01 (+2.29)
50m: 53.61
100m: 1:53.30
(59.69)
18 Jade Vanhala 2010 Cetus Espoo +0.70 1:53.64 +19.19
Entry time: 1:54.75 (-1.11)
50m: 54.93
100m: 1:53.64
(58.71)
19 Emelia Jormanainen 2010 Cetus Espoo +0.76 1:57.19 +22.74
50m: 55.29
100m: 1:57.19
(1:01.90)
20 Eerika Miettinen 2010 Cetus Espoo +0.70 1:57.31 +22.86
50m: 56.21
100m: 1:57.31
(1:01.10)
21 Aura Kouri 2009 Cetus Espoo +0.89 2:02.48 +28.03
50m: 56.40
100m: 2:02.48
(1:06.08)
22 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.76 2:04.93 +30.48
Entry time: 2:03.96 (+0.97)
50m: 57.82
100m: 2:04.93
(1:07.11)
23 Essi Silvasti 2010 Cetus Espoo +0.72 2:16.34 +41.89
50m: 1:02.52
100m: 2:16.34
(1:13.82)
Event official at: 06/06/2021 12.54.03
2021-06-06 13.38.41 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 15, 100m Vapaauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo +0.75 1:11.99
Entry time: 1:09.86 (+2.13)
50m: 32.74
100m: 1:11.99
(39.25)
2 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.78 1:19.17 +7.18
50m: 36.88
100m: 1:19.17
(42.29)
3 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo +0.72 1:20.73 +8.74
50m: 37.79
100m: 1:20.73
(42.94)
4 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.70 1:22.23 +10.24
Entry time: 1:22.23 (=)
50m: 38.47
100m: 1:22.23
(43.76)
5 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo +0.79 1:27.98 +15.99
Entry time: 1:28.77 (-0.79)
50m: 41.07
100m: 1:27.98
(46.91)
6 Alvar Rintamäki 2008 Cetus Espoo +0.99 1:29.29 +17.30
Entry time: 1:29.50 (-0.21)
50m: 40.88
100m: 1:29.29
(48.41)
7 Daniel Gültekin 2009 Cetus Espoo +0.94 1:32.82 +20.83
Entry time: 1:35.90 (-3.08)
50m: 44.19
100m: 1:32.82
(48.63)
8 Noa Kojonen 2009 Cetus Espoo +0.85 1:34.51 +22.52
Entry time: 1:33.06 (+1.45)
50m: 43.78
100m: 1:34.51
(50.73)
9 Eelis Nyholm 2008 Cetus Espoo +0.89 1:35.13 +23.14
Entry time: 1:30.80 (+4.33)
50m: 43.44
100m: 1:35.13
(51.69)
10 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo +0.85 1:38.11 +26.12
Entry time: 1:37.12 (+0.99)
50m: 45.61
100m: 1:38.11
(52.50)
11 Ilkka Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.79 1:39.62 +27.63
Entry time: 1:31.80 (+7.82)
50m: 44.79
100m: 1:39.62
(54.83)
- Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.63 DSQ
Event official at: 06/06/2021 12.54.11
2021-06-06 13.38.43 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 16, 100m Vapaauinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.96 1:16.10
Entry time: 1:13.27 (+2.83)
50m: 36.42
100m: 1:16.10
(39.68)
2 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.78 1:17.08 +0.98
Entry time: 1:17.32 (-0.24)
50m: 36.47
100m: 1:17.08
(40.61)
3 Ellen Marjamaa 2009 Cetus Espoo +0.76 1:22.23 +6.13
Entry time: 1:24.19 (-1.96)
50m: 38.62
100m: 1:22.23
(43.61)
4 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo +0.93 1:22.41 +6.31
Entry time: 1:24.13 (-1.72)
50m: 38.07
100m: 1:22.41
(44.34)
5 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.94 1:23.28 +7.18
Entry time: 1:23.58 (-0.30)
50m: 39.32
100m: 1:23.28
(43.96)
6 Venla Heikkinen 2010 Cetus Espoo +0.79 1:24.02 +7.92
Entry time: 1:23.74 (+0.28)
50m: 37.56
100m: 1:24.02
(46.46)
7 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.82 1:25.72 +9.62
Entry time: 1:21.91 (+3.81)
50m: 42.52
100m: 1:25.72
(43.20)
8 Frida Viinikainen 2009 Cetus Espoo +0.84 1:27.43 +11.33
Entry time: 1:30.90 (-3.47)
50m: 44.50
100m: 1:27.43
(42.93)
9 Kia Kallio 2009 Cetus Espoo +0.81 1:28.16 +12.06
Entry time: 1:32.01 (-3.85)
50m: 43.13
100m: 1:28.16
(45.03)
10 Anna Pohjosenperä 2009 Cetus Espoo +0.89 1:35.73 +19.63
Entry time: 1:32.35 (+3.38)
50m: 45.16
100m: 1:35.73
(50.57)
Event official at: 06/06/2021 12.54.21
2021-06-06 13.38.46 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 18, 200m Perhosuinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.76 3:11.87
50m: 41.74
100m: 1:32.64
(50.90)
150m: 2:22.49
(49.85)
200m: 3:11.87
(49.38)
2 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.69 3:53.74 +41.87
50m: 47.75
100m: 1:48.72
(1:00.97)
150m: 2:52.28
(1:03.56)
200m: 3:53.74
(1:01.46)
- Sofia Lausala 2008 Cetus Espoo +0.86 DSQ 100m
Event official at: 06/06/2021 12.54.31
2021-06-06 13.38.49 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 20, 200m Selkäuinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.81 3:07.77
50m: 43.83
100m: 1:30.72
(46.89)
150m: 2:19.46
(48.74)
200m: 3:07.77
(48.31)
2 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.78 3:30.96 +23.19
50m: 47.98
100m: 1:41.04
(53.06)
150m: 2:36.06
(55.02)
200m: 3:30.96
(54.90)
Event official at: 06/06/2021 12.54.37
2021-06-06 13.38.53 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 21, 200m Rintauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Taavi  Tedresaar 2008 Cetus Espoo +0.89 3:52.91
50m: 52.00
100m: 1:52.30
(1:00.30)
150m: 2:54.70
(1:02.40)
200m: 3:52.91
(58.21)
2 AHAN KOMALI 2009 Cetus Espoo +0.65 4:29.01 +36.10
50m: 1:01.74
100m: 2:12.43
(1:10.69)
150m: 3:21.71
(1:09.28)
200m: 4:29.01
(1:07.30)
- firat burak böke 2008 Cetus Espoo +0.88 DSQ
Event official at: 06/06/2021 12.54.46
2021-06-06 13.38.57 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 22, 200m Rintauinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.50 3:33.81
50m: 48.76
100m: 1:43.45
(54.69)
150m: 2:38.79
(55.34)
200m: 3:33.81
(55.02)
2 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo +0.82 3:52.40 +18.59
50m: 54.48
100m: 1:54.05
(59.57)
150m: 2:53.78
(59.73)
200m: 3:52.40
(58.62)
Event official at: 06/06/2021 12.54.54
2021-06-06 13.39.00 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 23, 200m Vapaauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Julius Mäntylä 2009 Cetus Espoo +0.80 2:45.99
50m: 36.14
100m: 1:17.87
(41.73)
150m: 2:02.56
(44.69)
200m: 2:45.99
(43.43)
2 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.92 2:51.34 +5.35
Entry time: 2:58.85 (-7.51)
50m: 37.18
100m: 1:21.86
(44.68)
150m: 2:09.01
(47.15)
200m: 2:51.34
(42.33)
3 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo +0.84 2:52.50 +6.51
Entry time: 2:48.52 (+3.98)
50m: 38.72
100m: 1:23.76
(45.04)
150m: 2:09.71
(45.95)
200m: 2:52.50
(42.79)
4 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.75 2:54.32 +8.33
Entry time: 3:34.45 (-40.13)
50m: 40.28
100m: 1:26.78
(46.50)
150m: 2:13.06
(46.28)
200m: 2:54.32
(41.26)
5 Kivi Kontinen 2008 Cetus Espoo +0.78 3:00.46 +14.47
50m: 41.00
100m: 1:28.32
(47.32)
150m: 2:16.37
(48.05)
200m: 3:00.46
(44.09)
6 Veikka Savonen 2008 Cetus Espoo +0.71 3:00.73 +14.74
50m: 41.23
100m: 1:28.22
(46.99)
150m: 2:17.64
(49.42)
200m: 3:00.73
(43.09)
7 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo 3:01.65 +15.66
Entry time: 4:16.71 (-1:15.06)
50m: 40.96
100m: 1:29.33
(48.37)
150m: 2:17.07
(47.74)
200m: 3:01.65
(44.58)
8 Inokentij Kucharev 2009 Cetus Espoo 3:22.89 +36.90
50m: 42.93
100m: 1:33.59
(50.66)
150m: 2:29.94
(56.35)
200m: 3:22.89
(52.95)
- Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo DNS
Event official at: 06/06/2021 12.55.03
2021-06-06 13.39.03 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 24, 200m Vapaauinti Naiset - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.94 2:38.98
Entry time: 2:59.83 (-20.85)
50m: 35.85
100m: 1:17.03
(41.18)
150m: 1:58.73
(41.70)
200m: 2:38.98
(40.25)
2 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo +0.72 2:45.05 +6.07
Entry time: 3:10.23 (-25.18)
50m: 36.93
100m: 1:18.77
(41.84)
150m: 2:02.91
(44.14)
200m: 2:45.05
(42.14)
3 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.83 2:46.41 +7.43
Entry time: 2:49.66 (-3.25)
50m: 38.26
100m: 1:21.05
(42.79)
150m: 2:03.31
(42.26)
200m: 2:46.41
(43.10)
4 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.72 2:47.79 +8.81
Entry time: 2:46.94 (+0.85)
50m: 39.04
100m: 1:21.44
(42.40)
150m: 2:05.16
(43.72)
200m: 2:47.79
(42.63)
5 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.18 2:52.97 +13.99
Entry time: 2:46.56 (+6.41)
50m: 39.33
100m: 1:25.00
(45.67)
150m: 2:11.14
(46.14)
200m: 2:52.97
(41.83)
6 Kira Kekäle 2009 Cetus Espoo +0.78 2:53.26 +14.28
Entry time: 3:17.36 (-24.10)
50m: 40.59
100m: 1:25.73
(45.14)
150m: 2:11.08
(45.35)
200m: 2:53.26
(42.18)
7 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.96 2:53.65 +14.67
Entry time: 3:16.01 (-22.36)
50m: 38.37
100m: 1:24.50
(46.13)
150m: 2:10.26
(45.76)
200m: 2:53.65
(43.39)
8 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.74 2:58.72 +19.74
50m: 41.23
100m: 1:26.48
(45.25)
150m: 2:12.72
(46.24)
200m: 2:58.72
(46.00)
9 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.78 2:59.00 +20.02
Entry time: 3:08.84 (-9.84)
50m: 40.83
100m: 1:27.31
(46.48)
150m: 2:13.95
(46.64)
200m: 2:59.00
(45.05)
10 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.68 2:59.12 +20.14
Entry time: 3:24.76 (-25.64)
50m: 39.67
100m: 1:26.86
(47.19)
150m: 2:14.04
(47.18)
200m: 2:59.12
(45.08)
11 Kristina Lindroos 2008 Cetus Espoo +0.78 3:01.87 +22.89
Entry time: 3:00.05 (+1.82)
50m: 39.30
100m: 1:26.61
(47.31)
150m: 2:15.72
(49.11)
200m: 3:01.87
(46.15)
12 Matilda Wuorio 2009 Cetus Espoo 3:09.76 +30.78
50m: 40.08
100m: 1:30.75
(50.67)
150m: 2:22.95
(52.20)
200m: 3:09.76
(46.81)
13 Sofia Lausala 2008 Cetus Espoo 3:14.71 +35.73
Entry time: 3:12.87 (+1.84)
50m: 43.09
100m: 1:35.69
(52.60)
150m: 2:28.36
(52.67)
200m: 3:14.71
(46.35)
14 Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.69 3:16.81 +37.83
50m: 42.99
100m: 1:34.02
(51.03)
150m: 2:26.26
(52.24)
200m: 3:16.81
(50.55)
15 Isabel Oravainen 2010 Cetus Espoo +0.76 3:24.22 +45.24
50m: 45.12
100m: 1:38.17
(53.05)
150m: 2:32.97
(54.80)
200m: 3:24.22
(51.25)
16 Essi Silvasti 2010 Cetus Espoo +0.71 3:44.34 +1:05.36
50m: 46.94
100m: 1:46.58
(59.64)
150m: 2:47.42
(1:00.84)
200m: 3:44.34
(56.92)
- Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.82 DSQ
Event official at: 06/06/2021 12.55.11
2021-06-06 13.39.07 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Cetus Espoo
Document
Results
Time Trial Ultimate
Place: Organizer: Cetus
Pool: 50m Competition Date: Jun 6, 2021 to Jun 6, 2021
Event 25, 200m Sekauinti Miehet - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo +0.12 3:07.19
Entry time: 3:17.53 (-10.34)
50m: 42.84
100m: 1:27.65
(44.81)
150m: 2:23.86
(56.21)
200m: 3:07.19
(43.33)
2 Paul Pasonen 2009 Cetus Espoo +0.79 3:10.98 +3.79
50m: 42.71
100m: 1:36.19
(53.48)
150m: 2:29.27
(53.08)
200m: 3:10.98