Resultater for Øst Børnemedley
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Afsnit 3
Resultat Løb 10 (Finaler) - Med point og mellemtider |
Stævne navn | Øst Børn Medley | Udskriftsdato | 20 juni 2021 | |||
Stævne by | Frederikssund | Udskriftstidspunkt | 08:06 | |||
Arrangør | Dansk Svømmeunion & A6 | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 19 juni 2021 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer, Finaler |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Valdemar Møller-Ern | 2008 | 516 | 28.53 | 1:00.28 | |||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:02.11 | |||||||||
2 | Kristoffer Fjeldsted | 2008 | 499 | 29.07 | 1:00.97 | |||||
Køge Svømmeklub | 1:03.04 | |||||||||
3 | Damjan Kruc | 2008 | 479 | 29.85 | 1:01.77 | |||||
Gladsaxe Svømmeklub | 1:04.34 | |||||||||
4 | Valdemar Hoffmann Hyldig | 2008 | 462 | 29.57 | 1:02.54 | |||||
Gentofte Svømme Klub | 1:03.49 | |||||||||
5 | Andreas Bartholin Bruhn | 2008 | 440 | 29.77 | 1:03.58 | |||||
Gladsaxe Svømmeklub | 1:06.25 | |||||||||
6 | Anders Christensen | 2008 | 438 | 29.46 | 1:03.65 | |||||
Gentofte Svømme Klub | 1:09.06 | |||||||||
7 | Aksel Møllenbach | 2008 | 414 | 31.33 | 1:04.85 | |||||
Gentofte Svømme Klub | 1:09.46 | |||||||||
8 | Emil Mandsberg | 2008 | 409 | 30.80 | 1:05.13 | |||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:06.43 | |||||||||
9 | Bertram Wagner | 2008 | 407 | 31.00 | 1:05.25 | |||||
Lyngby Svømmeklub | 1:10.01 | |||||||||
10 | Alexander Merl Larsen | 2008 | 397 | 31.51 | 1:05.79 | |||||
A6 JGI-Swim | 1:07.69 | |||||||||
11 | Thor Rosselló-Tang | 2008 | 387 | 31.85 | 1:06.34 | |||||
Svømmeklubben MK31 | 1:07.85 | |||||||||
12 | Laurits Radmer Nygaard | 2008 | 377 | 32.27 | 1:06.94 | |||||
Søllerød Svømmeklub | 1:09.43 | |||||||||
13 | Nicklas Hiort | 2008 | 375 | 32.57 | 1:07.01 | |||||
Gladsaxe Svømmeklub | 1:12.24 | |||||||||
14 | Valther B. Wadstrøm | 2008 | 372 | 32.42 | 1:07.21 | |||||
Gentofte Svømme Klub | 1:12.62 | |||||||||
15 | Frey Egholm Høgh | 2008 | 350 | 34.20 | 1:08.62 | |||||
Sigma Swim Allerød | 1:09.11 | |||||||||
16 | Nicolai Molter Petersen | 2008 | 349 | 32.76 | 1:08.64 | |||||
Næstved Svømmeklub | 1:10.90 | |||||||||
17 | Tristan Nygaard | 2008 | 349 | 33.56 | 1:08.68 | |||||
Glostrup Svømmeklub | 1:09.05 | |||||||||
18 | Joe Hargreaves | 2008 | 344 | 33.14 | 1:08.96 | |||||
Sigma Swim Birkerød | 1:10.17 | |||||||||
19 | Villads Moefelt | 2008 | 330 | 33.03 | 1:09.97 | |||||
Gladsaxe Svømmeklub | 1:10.17 | |||||||||
20 | Vincent W. Takla | 2008 | 328 | 33.00 | 1:10.08 | |||||
Gentofte Svømme Klub | 1:12.38 | |||||||||
21 | Johan Schrøder | 2008 | 318 | 33.59 | 1:10.81 | |||||
Gentofte Svømme Klub | 1:17.69 | |||||||||
22 | Anders Koch Jensen | 2008 | 291 | 34.49 | 1:12.95 | |||||
Glostrup Svømmeklub | 1:16.13 | |||||||||
23 | Lukas Højfeldt | 2008 | 289 | 35.36 | 1:13.14 | |||||
Sigma Swim Birkerød | 1:14.18 | |||||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 20 juni 2021 |
Licens til A6 JGI-Swim | Udskriftstidspunkt | 08:06 |