2021-12-04   05:36:21
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset ManseCup

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
ManseCup Syyskuu 2021
Place: Organizer: UiTa ja TaTU
Pool: 25m Competition Date: Sep 12, 2021 to Sep 12, 2021
Event 2, 50m Vapaauinti Naiset 9 ja nuoremmat - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Paju Mäkihannu 2012 TaTu Tampere +0.92 40.18 103,06 %
Entry time: 41.45 (-1.27)
2 Reetta Takalo 2012 Uinti Tampere 44.12
3 Lumi-Maria Tuomas 2012 Uinti Tampere +0.87 47.42
4 Darja Aleshkova 2012 Uinti Tampere 54.94
5 Kerttu Haapakari 2012 Uinti Tampere 54.98
6 Aada Hyssy 2013 Uinti Tampere 1:03.79
7 Sonja Lång 2012 Uinti Tampere 1:04.84
8 Senni Moisio 2013 Uinti Tampere 1:21.39
Event official at: 12.9.2021 18.07.15
Event 2, 50m Vapaauinti Naiset 10-11 vuotiaat - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Emmi Lehtonen 2010 Uinti Tampere +0.47 36.45 98,01 %
Entry time: 35.74 (+0.71)
2 Inari Rahtu 2011 Uinti Tampere 37.71 100,48 %
Entry time: 37.89 (-0.18)
3 Elisa Leinonen 2010 Uinti Tampere 38.35 99,21 %
Entry time: 38.05 (+0.30)
4 Elea Sarkki 2010 TaTu Tampere 38.58 106,52 %
Entry time: 41.27 (-2.69)
5 Hertta Myllymäki 2010 TaTu Tampere 38.97 101,69 %
Entry time: 39.64 (-0.67)
6 Kiia Väänänen 2010 Uinti Tampere 40.53 100,42 %
Entry time: 40.70 (-0.17)
7 Erin Kuukasjärvi 2011 TaTu Tampere 40.70 105,63 %
Entry time: 43.13 (-2.43)
8 saaga hakala 2010 Uinti Tampere 41.92 100,71 %
Entry time: 42.22 (-0.30)
9 Emma Rinne 2010 Uinti Tampere 44.13
10 Emma Hamilton 2010 TaTu Tampere +0.91 44.45 108,71 %
Entry time: 48.69 (-4.24)
11 Emma Yli-Olli 2011 Uinti Tampere 50.24
12 Selja Penttinen 2011 Uinti Tampere 53.96
Event official at: 12.9.2021 18.07.15
Event 2, 50m Vapaauinti Naiset 12 ja vanhemmat - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Veera Linna 2009 Uinti Tampere +0.73 30.73 102,94 %
Entry time: 31.66 (-0.93)
2 Meea Kinnunen 2009 Uinti Tampere 31.93 108,19 %
Entry time: 34.78 (-2.85)
3 Aljean Kippola 2009 Uinti Tampere +0.67 35.30 102,16 %
Entry time: 36.08 (-0.78)
4 Margareth Toomet 2008 TaTu Tampere 36.30 96,85 %
Entry time: 35.19 (+1.11)
4 Sanni Korhonen 2009 TaTu Tampere 36.30 99,36 %
Entry time: 36.07 (+0.23)
6 Miisa Yltävä 2008 TaTu Tampere 37.27 100,35 %
Entry time: 37.40 (-0.13)
7 Ekaterina Burnevskaya 2009 TaTu Tampere 37.82 97,45 %
Entry time: 36.88 (+0.94)
8 Hilda Edgren 2009 Uinti Tampere +0.73 42.19
9 Iiris Ojastenmäki 2009 Uinti Tampere 42.50
10 Matilda Kiviranta 2009 Uinti Tampere 44.82
11 Sofia Harjula 2009 Uinti Tampere 49.51
- Heta Valli 2009 Uinti Tampere DSQ
SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä
Event official at: 12.9.2021 18.07.15
2021-09-12 18.07.19 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Uinti Tampere

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner