Resultat för Kvarken Games 2011
Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Kvarken Games | Tulostuspäivämäärä | 16 huhtikuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vaasa | Tulostusaika | 18:30 | |||
Järjestäjä | Vaasan UImaseura- Vasa Simsällskap | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 huhtikuu 2011 |
Laji 13, 50m SU Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | Aika | Tila | |||||
1 | Moona Myllyaho | 1990 | Swimming Jyväskylä | 31.30 | ||||||
2 | Karoliina Kangas | 1993 | Lapuan Virkiä | 31.77 | ||||||
3 | Riina Kaakkolammi | 1994 | Nokian Pyry | 31.89 | ||||||
4 | Laura Lajunen | 1992 | Swimming Jyväskylä | 32.53 | ||||||
5 | Erica Nieminen | 1992 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 33.00 | ||||||
6 | Elina Luomaranta | 1993 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 33.25 | ||||||
7 | Helmi Lehti | 1997 | Porin Uimaseura | 33.54 | ||||||
8 | Lotta Kuulasmaa | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 33.79 | ||||||
9 | Henrietta Nieminen | 1994 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 34.25 | ||||||
10 | Jenny Parkkinen | 1995 | Porin Uimaseura | 34.27 | ||||||
11 | Anna Ihalainen | 1996 | Porin Uimaseura | 34.97 | ||||||
12 | Veera Kallio | 1997 | Aurajoen Uinti | 35.29 | ||||||
13 | Joanna Latva-Pirilä | 1993 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 35.54 | ||||||
14 | Roosa Mört | 1999 | Aurajoen Uinti | 35.79 | ||||||
15 | Emilia Hangasvaara | 1993 | Swimming Club Rovaniemi | 35.88 | ||||||
16 | Ida Kankare | 1998 | Åbo Simklubb-Uintiklubi ÅSK | 36.58 | ||||||
17 | Tiia Kynsilehto | 1996 | Oulun Uimarit -73 | 37.34 | ||||||
18 | Emma Huhta | 1992 | Oulun Uimaseura | 37.35 | ||||||
19 | Ilona Mannonen | 1993 | Cetus | 37.59 | ||||||
20 | Sanna-Riikka Räihä | 1998 | Oulun Uimarit -73 | 37.85 | ||||||
21 | Katariina-S Paloniemi | 1994 | Swimming Club Rovaniemi | 38.11 | ||||||
22 | Mari Kausiala | 1997 | Nokian Pyry | 38.13 | ||||||
23 | Emmi Hannila | 1996 | Lapuan Virkiä | 38.41 | ||||||
24 | Merja Miesmaa | 1994 | Oulun Uimarit -73 | 38.85 | ||||||
25 | Fanny Toivio | 1992 | Nokian Pyry | 38.90 | ||||||
26 | Sanna Miesmaa | 1995 | Oulun Uimarit -73 | 38.99 | ||||||
27 | Evita Riuttanen | 1998 | Oulun Uimarit -73 | 40.21 | ||||||
28 | Salla Ristioja | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 40.54 | ||||||
29 | Vilma Seppänen | 1994 | Cetus | 41.03 | ||||||
30 | Katja Sneck | 1996 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 41.04 | ||||||
31 | Vilma Ryöti | 1999 | Nokian Pyry | 41.64 | ||||||
32 | Emilia Granholm | 1998 | Kemin Uimaseura | 41.92 | ||||||
33 | Emilia Yli-Yrjänäinen | 1993 | Kokkolan Uimaseura-Gamlakarleb | 42.33 | ||||||
34 | Emma Wihanto | 1998 | Aurajoen Uinti | 42.70 | ||||||
35 | Aino Airaksinen | 1997 | Swimming Club Rovaniemi | 43.34 | ||||||
36 | Julianna Törmänen | 1996 | Swimming Club Rovaniemi | 43.75 | ||||||
37 | Maria Nyrhilä | 1998 | Aurajoen Uinti | 44.56 | ||||||
38 | Eveliina Palo | 1999 | Kemin Uimaseura | 44.84 | ||||||
39 | Julia Laakso | 1999 | Kemin Uimaseura | 45.68 | ||||||
40 | Suvi Kannosto | 1999 | Seinäjoen Uimarit | 45.69 | ||||||
41 | Oona Forsblom | 1999 | Aurajoen Uinti | 50.12 | ||||||
42 | Milla Kaappola | 1999 | Seinäjoen Uimarit | 50.66 | ||||||
43 | Roosa Mykkänen | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 54.62 | ||||||
44 | Laura Vierikko | 2000 | Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | 58.70 | ||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 | Tulostuspäivämäärä | 16 huhtikuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls | Tulostusaika | 18:30 |