Tulokset Brøndby Swim Cup 2024
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag den 20.01.2024
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Nørregårdshallen |
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
25m |
Stævne dato: |
20. jan 2024 to 21. jan 2024 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 4x50m Medley Damer 13 og yngre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
AQU |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
GSK's girls 1 |
13 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
409 |
|
|
2:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Lærke Kunoy Laugesen |
2011 |
|
|
|
|
35.86 |
|
|
|
|
35.86 |
|
|
|
|
|
|
|
Carmen Grønkjær Thomsen |
2011 |
|
|
|
|
38.41 |
|
|
|
|
1:14.27 |
|
|
|
|
|
|
|
Vera Juel Øllgaard |
2011 |
|
|
|
|
33.92 |
|
|
|
|
1:48.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karla Bødiker |
2012 |
|
|
|
|
29.65 |
|
|
|
|
2:17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Emilies piger 1 |
13 |
Vest-Brøndby |
|
|
283 |
|
|
2:35.78 |
+17.94 |
|
|
|
|
Vega Vonsild Vestergaard |
2012 |
|
|
|
|
40.62 |
|
|
|
|
40.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liva Weisleder |
2011 |
|
|
|
|
45.34 |
|
|
|
|
1:25.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filippa Bulow Larsen |
2011 |
|
|
|
|
33.67 |
|
|
|
|
1:59.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kamma Skov Henriksen |
2013 |
|
|
|
|
36.15 |
|
|
|
|
2:35.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Triton Tusindben |
13 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
248 |
|
|
2:42.75 |
+24.91 |
|
|
|
|
Laura Wenzzel |
2012 |
|
|
|
|
47.18 |
|
|
|
|
47.18 |
|
|
|
|
|
|
|
Klara Rokkedal Jønsson |
2012 |
|
|
|
|
38.31 |
|
|
|
|
1:25.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Mogensen |
2011 |
|
|
|
|
37.72 |
|
|
|
|
2:03.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Penelope Meilvang |
2012 |
|
|
|
|
39.54 |
|
|
|
|
2:42.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
GSK's girls 2 |
13 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
232 |
|
|
2:46.41 |
+28.57 |
|
|
|
|
Molly Mattulat Filipovic |
2012 |
|
|
|
|
42.52 |
|
|
|
|
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gia Dick-Nielsen |
2013 |
|
|
|
|
46.23 |
|
|
|
|
1:28.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stacie Jensen |
2013 |
|
|
|
|
40.11 |
|
|
|
|
2:08.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sif Lundorf |
2011 |
|
|
|
|
37.55 |
|
|
|
|
2:46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Emilies piger 2 |
12 |
Vest-Brøndby |
|
|
178 |
|
|
3:01.79 |
+43.95 |
|
|
|
|
Marie Monrad Wæsel |
2012 |
|
|
|
|
45.69 |
|
|
|
|
45.69 |
|
|
|
|
|
|
|
Thea Østrup |
2013 |
|
|
|
|
48.02 |
|
|
|
|
1:33.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liva Nur Filikci |
2012 |
|
|
|
|
45.43 |
|
|
|
|
2:19.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martha Sofie Thorndahl Rasmussen |
2012 |
|
|
|
|
42.65 |
|
|
|
|
3:01.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Triton Traner 1 |
12 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
155 |
|
|
3:10.47 |
+52.63 |
|
|
|
|
Ida Sonne Laurent |
2012 |
|
|
|
|
48.85 |
|
|
|
|
48.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Nechevska |
2012 |
|
|
|
|
52.34 |
|
|
|
|
1:41.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karla Laursen |
2012 |
|
|
|
|
47.31 |
|
|
|
|
2:28.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Poulsen |
2013 |
|
|
|
|
41.97 |
|
|
|
|
3:10.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
GSK's girls 3 |
12 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
130 |
|
|
3:21.78 |
+1:03.9 |
|
|
|
|
Ronja Leonora Ahm-Jantzen |
2012 |
|
|
|
|
46.52 |
|
|
|
|
46.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Koerver Schmidt |
2013 |
|
|
|
|
1:00.75 |
|
|
|
|
1:47.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celine Bødiker |
2015 |
|
|
|
|
53.59 |
|
|
|
|
2:40.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neel Blichfeldt Kirkeby |
2013 |
|
|
|
|
40.92 |
|
|
|
|
3:21.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
GSK's girls 4 |
13 |
Glostrup Svømmeklub |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
EFB v 2 |
|
|
|
SW 6.4 More than one single or double simultaneous arm pull used to initiate the turn or not performed immediately |
|
|
|
Carla Schultz Dick-Nielsen |
2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cathrine Aagaard |
2011 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Victoria Damkjær Nielsen |
2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Bondam |
2014 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-01-2024 13:16:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 4x50m Medley Damer 14 og ældre - Finale |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
AQU |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
VG17 Damer 1 |
19 |
VG 17 |
|
|
559 |
|
|
2:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
|
|
|
|
32.30 |
|
|
|
|
32.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Gohr Metz |
2005 |
|
|
|
|
35.59 |
|
|
|
|
1:07.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Freja Kobbernagel |
2008 |
|
|
|
|
29.51 |
|
|
|
|
1:37.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malouca Laura Bruun |
2007 |
|
|
|
|
26.85 |
|
|
|
|
2:04.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
VG17 Damer 2 |
18 |
VG 17 |
|
|
489 |
|
|
2:09.87 |
+5.62 |
|
|
|
|
Nynne Bugge |
2008 |
|
|
|
|
33.00 |
|
|
|
|
33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Blom Bygum |
2006 |
|
|
|
|
37.30 |
|
|
|
|
1:10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Rikke Therp |
2006 |
|
|
|
|
30.29 |
|
|
|
|
1:40.59 |
|
|
|
|
|
|
|
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
|
|
|
|
29.28 |
|
|
|
|
2:09.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 20-01-2024 13:16:19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-01-2024 13:16.26 |
Datahandling: WinGrodan 2.10 |
Licens til: Svømmeklubben Vest/Brøndby |
|
|
|
|