Tulokset Rollot 2011
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantaiaamu
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Pisteiden ja väliaikojen kanssa |
|
|
Kilpailu |
Rollo-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
13:24 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Sekauinti T12, Loppukilpailut |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Roosa Mört |
1999 |
|
523 |
35.08 |
1:17.04 |
2:00.93 |
|
2:36.62 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Alma Lumio |
1999 |
|
481 |
35.57 |
1:17.14 |
2:04.60 |
|
2:40.97 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kaisa Kariniemi |
1999 |
|
474 |
36.14 |
1:19.61 |
2:03.84 |
|
2:41.84 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Roosa Nieminen |
1999 |
|
441 |
34.50 |
1:18.50 |
2:07.13 |
|
2:45.67 |
|
|
HTU Stadi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Mirva Kallström |
1999 |
|
439 |
35.08 |
1:17.89 |
2:09.52 |
|
2:46.03 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Laura Tukia |
1999 |
|
435 |
34.88 |
1:18.28 |
2:08.70 |
|
2:46.43 |
|
|
Lappeenrannan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Emmi Valdolin |
1999 |
|
426 |
37.99 |
1:21.49 |
2:10.47 |
|
2:47.61 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Merina Suoranta |
1999 |
|
425 |
34.18 |
1:16.52 |
2:08.63 |
|
2:47.75 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Henna Rouvinen |
1999 |
|
418 |
36.05 |
1:18.45 |
2:08.16 |
|
2:48.75 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Aino Otava |
1999 |
|
413 |
38.22 |
1:22.26 |
2:14.09 |
|
2:49.43 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Selma Soininen |
1999 |
|
412 |
37.13 |
1:19.07 |
2:12.53 |
|
2:49.52 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Eveliina Kallio |
1999 |
|
411 |
40.41 |
1:21.14 |
2:13.71 |
|
2:49.73 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
Sohvi Nenonen |
1999 |
|
410 |
35.93 |
1:22.33 |
2:10.70 |
|
2:49.87 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
Ronja Mehtonen |
1999 |
|
399 |
36.77 |
1:19.82 |
2:14.01 |
|
2:51.29 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
Sini Koivu |
1999 |
|
392 |
37.36 |
1:21.42 |
2:12.30 |
|
2:52.44 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Suvi Huhtanen |
1999 |
|
376 |
36.86 |
1:22.57 |
2:16.31 |
|
2:54.71 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
Vilma Havo |
1999 |
|
373 |
37.14 |
1:24.32 |
2:16.48 |
|
2:55.18 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Miili Känsäkoski |
1999 |
|
368 |
38.88 |
1:21.51 |
2:15.36 |
|
2:56.04 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
Aada Kuiri |
1999 |
|
367 |
38.88 |
1:24.44 |
2:14.35 |
|
2:56.24 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Ida Suomela |
1999 |
|
366 |
40.27 |
1:26.33 |
2:17.94 |
|
2:56.35 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Henna Syrjälä |
1999 |
|
364 |
38.25 |
1:23.76 |
2:18.26 |
|
2:56.64 |
|
|
Pihlava Työväen Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Iida-Elisa Launonen |
1999 |
|
354 |
40.68 |
1:24.77 |
2:19.65 |
|
2:58.32 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
Heini Hammar |
1999 |
|
353 |
37.13 |
1:25.63 |
2:22.11 |
|
2:58.56 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
Eerica Kuusjärvi |
1999 |
|
351 |
40.94 |
1:28.28 |
2:17.82 |
|
2:58.81 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
Jatta Jyrämä |
1999 |
|
350 |
39.11 |
1:22.30 |
2:19.79 |
|
2:58.99 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Hanni Pratsch |
1999 |
|
350 |
41.05 |
1:26.02 |
2:21.08 |
|
2:59.07 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
Janita Markkanen |
1999 |
|
346 |
38.48 |
1:24.76 |
2:19.31 |
|
2:59.71 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Emilia Kokko |
1999 |
|
341 |
37.07 |
1:25.58 |
2:17.22 |
|
3:00.57 |
|
|
ORCA Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Milla Koivuluoma |
1999 |
|
339 |
40.54 |
1:23.64 |
2:19.09 |
|
3:00.89 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
Kaisa Vulli |
1999 |
|
338 |
42.28 |
1:28.54 |
2:19.56 |
|
3:01.11 |
|
|
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
Emma-Lotta Tynkkynen |
1999 |
|
335 |
40.53 |
1:28.28 |
2:22.94 |
|
3:01.72 |
|
|
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
Julia Bruneau |
1999 |
|
333 |
41.01 |
1:28.70 |
2:23.43 |
|
3:01.91 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
Malla Huusko |
1999 |
|
331 |
44.41 |
1:31.90 |
2:24.43 |
|
3:02.38 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
Senja Saarteinen |
1999 |
|
329 |
38.60 |
1:23.35 |
2:20.77 |
|
3:02.82 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
Emma Pärnänen |
1999 |
|
328 |
39.92 |
1:29.10 |
2:23.74 |
|
3:02.87 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
Adelia Spångberg |
1999 |
|
327 |
42.18 |
1:27.92 |
2:25.54 |
|
3:03.03 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
Elviira Tanninen |
1999 |
|
327 |
39.38 |
1:31.54 |
2:21.52 |
|
3:03.10 |
|
|
Porin Pyrintö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Lotta Räisänen |
1999 |
|
323 |
40.17 |
1:28.43 |
2:20.73 |
|
3:03.78 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Jonna Eloranta |
1999 |
|
323 |
39.90 |
1:29.51 |
2:19.84 |
|
3:03.82 |
|
|
Swimming Team Riksu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
Jenna Saario |
1999 |
|
322 |
38.60 |
1:28.35 |
2:23.62 |
|
3:03.98 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
Annika Falk |
1999 |
|
321 |
41.25 |
1:28.81 |
2:27.78 |
|
3:04.19 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
Jenny Ek |
1999 |
|
320 |
40.94 |
1:29.36 |
2:23.77 |
|
3:04.50 |
|
|
IF Åland |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
Pinja Peippo |
1999 |
|
319 |
39.62 |
1:26.03 |
2:24.16 |
|
3:04.59 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Sonja Vainionpää |
1999 |
|
311 |
42.50 |
1:30.08 |
2:24.27 |
|
3:06.18 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
Juulia Jokinen |
1999 |
|
308 |
39.60 |
1:28.73 |
2:26.38 |
|
3:06.79 |
|
|
Vantaan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
Iida Aalto |
1999 |
|
306 |
42.92 |
1:31.42 |
2:27.32 |
|
3:07.17 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
Nina Haltia |
1999 |
|
305 |
40.52 |
1:27.55 |
2:24.85 |
|
3:07.47 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
Jenni Kukkonen |
1999 |
|
305 |
40.97 |
1:28.47 |
2:23.41 |
|
3:07.51 |
|
|
Keravan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
Iiris Miettinen |
1999 |
|
304 |
39.32 |
1:29.46 |
2:22.47 |
|
3:07.62 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
Petra Steen |
1999 |
|
304 |
40.70 |
1:31.03 |
2:26.05 |
|
3:07.71 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
Saara Pumpanen |
1999 |
|
300 |
37.33 |
1:26.30 |
2:27.80 |
|
3:08.47 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Johanna Suova |
1999 |
|
297 |
44.41 |
1:34.02 |
2:26.11 |
|
3:09.10 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
Emilia Leppänen |
1999 |
|
296 |
42.43 |
1:31.31 |
2:25.44 |
|
3:09.20 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Milja Korpela |
1999 |
|
296 |
42.34 |
1:29.87 |
2:27.43 |
|
3:09.37 |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
Rebekka Holma |
1999 |
|
293 |
40.03 |
1:29.54 |
2:28.60 |
|
3:09.92 |
|
|
Helsingfors Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
Alissa Eloranta |
1999 |
|
291 |
42.75 |
1:32.61 |
2:29.55 |
|
3:10.38 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
Sara Kazi |
1999 |
|
288 |
45.87 |
1:31.47 |
2:30.15 |
|
3:11.00 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
Meri Hakala |
1999 |
|
288 |
44.21 |
1:33.17 |
2:31.98 |
|
3:11.10 |
|
|
Kauhajoen Karhu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Irene Ruuskanen |
1999 |
|
287 |
45.60 |
1:32.16 |
2:32.03 |
|
3:11.14 |
|
|
Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
Sofia Litsilä |
1999 |
|
285 |
44.50 |
1:33.65 |
2:30.38 |
|
3:11.60 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
Linda Wallenius |
1999 |
|
285 |
42.14 |
1:34.55 |
2:27.98 |
|
3:11.70 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
Aino Räike |
1999 |
|
285 |
44.83 |
1:33.63 |
2:30.45 |
|
3:11.75 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Noora Poutanen |
1999 |
|
284 |
42.34 |
1:32.55 |
2:28.62 |
|
3:11.94 |
|
|
Tampereen Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
Noora Kukkonen |
1999 |
|
283 |
42.78 |
1:31.09 |
2:28.92 |
|
3:12.05 |
|
|
Uimaseura Kangasalan Kuohu |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
Inari Rostedt |
1999 |
|
283 |
42.95 |
1:35.27 |
2:31.13 |
|
3:12.17 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
Eveliina Palo |
1999 |
|
281 |
49.11 |
1:36.68 |
2:31.27 |
|
3:12.62 |
|
|
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
Vanessa Pönnighaus |
1999 |
|
279 |
40.88 |
1:32.64 |
2:30.54 |
|
3:13.06 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
Enni Määttä |
1999 |
|
278 |
42.14 |
1:34.83 |
2:31.20 |
|
3:13.29 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
Henna Turunen |
1999 |
|
278 |
45.07 |
1:32.63 |
2:30.66 |
|
3:13.39 |
|
|
Lahden Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
Jenni Ålander |
1999 |
|
276 |
42.48 |
1:31.69 |
2:32.62 |
|
3:13.72 |
|
|
Iisalmen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Nelli Uusitalo |
1999 |
|
276 |
40.36 |
1:30.83 |
2:31.53 |
|
3:13.82 |
|
|
Jämsänkosken Jyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
Emilia Loukola |
1999 |
|
274 |
46.12 |
1:35.86 |
2:30.30 |
|
3:14.16 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
Lotta Aho |
1999 |
|
274 |
42.01 |
1:31.88 |
2:30.29 |
|
3:14.19 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
Emmi Haapaniemi |
1999 |
|
273 |
39.16 |
1:27.67 |
2:24.42 |
|
3:14.54 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
Sofia Okuogume |
1999 |
|
270 |
44.57 |
1:32.12 |
2:34.08 |
|
3:15.10 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
Pinja Aro |
1999 |
|
268 |
44.98 |
1:35.66 |
2:34.83 |
|
3:15.69 |
|
|
Tampereen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
Nea Lähdesmäki |
1999 |
|
266 |
43.17 |
1:36.24 |
2:33.03 |
|
3:16.08 |
|
|
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
Suvi Lehtonen |
1999 |
|
266 |
49.15 |
1:40.11 |
2:33.85 |
|
3:16.24 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
Nea-Lotta Lehtonen |
1999 |
|
264 |
42.95 |
1:35.83 |
2:34.25 |
|
3:16.60 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
Sofia Väljä |
1999 |
|
263 |
48.40 |
1:36.74 |
2:33.68 |
|
3:17.01 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
Aliisa Liukkonen |
1999 |
|
262 |
43.77 |
1:36.42 |
2:31.07 |
|
3:17.11 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
Meri Salo |
1999 |
|
262 |
46.39 |
1:36.48 |
2:31.82 |
|
3:17.16 |
|
|
Oulun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
Kristina Mustonen |
1999 |
|
261 |
43.70 |
1:33.82 |
2:34.49 |
|
3:17.28 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
Laura Kukkonen |
1999 |
|
261 |
46.68 |
1:34.20 |
2:35.06 |
|
3:17.35 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
Thelma Koskinen |
1999 |
|
261 |
45.33 |
1:37.11 |
2:31.92 |
|
3:17.41 |
|
|
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
Tilda Vainio |
1999 |
|
261 |
42.05 |
1:36.72 |
2:32.06 |
|
3:17.45 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
|
260 |
42.01 |
1:32.16 |
2:34.19 |
|
3:17.53 |
|
|
Oulun Lohet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
Sofia Lindfors |
1999 |
|
260 |
46.57 |
1:39.26 |
2:33.57 |
|
3:17.54 |
|
|
Hämeenlinnan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
Katariina Räsänen |
1999 |
|
259 |
48.86 |
1:40.39 |
2:37.75 |
|
3:17.94 |
|
|
Oulun Uimarit 73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
Kia Karike |
1999 |
|
258 |
48.70 |
1:42.08 |
2:33.76 |
|
3:18.04 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
Pinja Häkkinen |
1999 |
|
257 |
47.19 |
1:42.47 |
2:36.51 |
|
3:18.49 |
|
|
Iisalmen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
Venla Huju |
1999 |
|
254 |
46.78 |
1:35.20 |
2:36.15 |
|
3:19.25 |
|
|
Vantaan Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
Adolfina Lehtonen |
1999 |
|
253 |
45.44 |
1:36.03 |
2:34.56 |
|
3:19.49 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
Noora Angelva |
1999 |
|
252 |
42.88 |
1:35.86 |
2:35.26 |
|
3:19.69 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
Laura Haapanen |
1999 |
|
252 |
47.60 |
1:38.03 |
2:38.34 |
|
3:19.75 |
|
|
Kankaanpään Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
Maria Yli-Jama |
1999 |
|
250 |
47.56 |
1:39.51 |
2:34.02 |
|
3:20.16 |
|
|
Salon Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
Nea Tainio |
1999 |
|
246 |
47.84 |
1:41.67 |
2:37.17 |
|
3:21.22 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
Micaela Orellana |
1999 |
|
243 |
46.82 |
1:38.17 |
2:38.39 |
|
3:22.13 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
Micaela Andersin |
1999 |
|
242 |
47.24 |
1:36.19 |
2:36.76 |
|
3:22.43 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
Peppi Päiviö |
1999 |
|
241 |
43.12 |
1:33.74 |
2:36.01 |
|
3:22.66 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
Milja Lahtinen |
1999 |
|
240 |
52.86 |
1:44.47 |
2:41.50 |
|
3:23.01 |
|
|
Kokkolan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
Lotte Mäkinen |
1999 |
|
240 |
47.13 |
1:36.39 |
2:36.54 |
|
3:23.02 |
|
|
Uinti Espoo - Esbo Sim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
103 |
Hanna Rautiainen |
1999 |
|
239 |
46.84 |
1:42.95 |
2:40.10 |
|
3:23.17 |
|
|
Koovee |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
104 |
Vilma-Reetta Bergman |
1999 |
|
232 |
47.83 |
1:43.84 |
2:43.37 |
|
3:25.20 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
Jasmin Vacker |
1999 |
|
231 |
47.21 |
1:40.62 |
2:40.72 |
|
3:25.72 |
|
|
Poseidon |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
Sini Parviainen |
1999 |
|
226 |
48.02 |
1:42.59 |
2:43.50 |
|
3:26.95 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
Milla Koskela |
1999 |
|
219 |
46.91 |
1:38.44 |
2:42.59 |
|
3:29.31 |
|
|
Vantaan Vesikot |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aada Pumpanen |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 Väärä lajijärjestys |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Aliisa Lönnrot |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Seinäjoen Uimarit-58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 Kääntyminen selälleen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Venla Niemelä |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vilma Ryöti |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Nokian Pyry |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 Vilppilähtö |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Vilma-Lotta Virtomaa |
1999 |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.26 |
Tulostuspäivämäärä |
11 kesäkuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
13:24 |
|