Tulokset Speedo Cup
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantai aamu
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Cup | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:10 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 08 lokakuu 2011 |
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Tiia Louhevaara | 1997 | 531 | 35.57 | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
2 | Anastasia Ivanova | 1996 | 478 | 36.84 | ||||||
Raduga | ||||||||||
3 | Jade Pönni | 1997 | 471 | 37.02 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
4 | Anna Grom | 1996 | 452 | 37.52 | ||||||
Raduga | ||||||||||
5 | Janita Lappi | 1997 | 450 | 37.59 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
6 | Elina Karen | 1997 | 413 | 38.66 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
6 | Violetta Spichonok | 1996 | 413 | 38.66 | ||||||
Raduga | ||||||||||
8 | Anna Karen | 1997 | 391 | 39.39 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
9 | Lotta Mäkinen | 1996 | 381 | 39.74 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
10 | Mona Syrjä | 1996 | 364 | 40.35 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Eevi Keronen | 1997 | 346 | 41.02 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
12 | Oona Keljo | 1996 | 321 | 42.06 | ||||||
Koovee | ||||||||||
13 | Kristina Elo | 1997 | 279 | 44.06 | ||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
Laji 9, 50m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | ||||||||||
1 | Bettina Ruottinen | 1995 | 558 | 34.99 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
2 | Noora Kivioja | 1992 | 548 | 35.20 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
3 | Maisa Keskinen | 1993 | 537 | 35.43 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
4 | Ilona Repo | 1994 | 493 | 36.45 | ||||||
Poseidon | ||||||||||
5 | Elli Harju | 1994 | 460 | 37.32 | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
6 | Maria Ripatti | 1987 | 449 | 37.61 | ||||||
Järvenpään Uintiklubi | ||||||||||
7 | Linda-Marie Slotte | 1994 | 435 | 38.01 | ||||||
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | ||||||||||
8 | Sofi Liinpää | 1995 | 434 | 38.05 | ||||||
Koovee | ||||||||||
9 | Krista Rekonen | 1989 | 428 | 38.22 | ||||||
Simmis Wanda | ||||||||||
10 | Heta Korpela | 1995 | 402 | 39.02 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
11 | Julianne Varga | 1995 | 357 | 40.60 | ||||||
Tampereen Uimaseura | ||||||||||
12 | Ina Rantanen | 1995 | 313 | 42.43 | ||||||
Uinti Espoo - Esbo Sim | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.18.37 | Tulostuspäivämäärä | 09 lokakuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Cetus | Tulostusaika | 19:10 |