Resultater for LR IKM 2011 - Pohjois-Suomi
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | LR IKM 2011 alkukilpailut PS | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 | |||
Kilpailun paikkakunta | Kemi | Tulostusaika | 12:51 | |||
Järjestäjä | KemUS / SCR | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 11 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Essi Screy, RaisU, 1:01,59 2008 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Kaisa Pulkkinen | 2000 | Tornion Uimaseura | 34.40 | 1:12.91 | |||||
2 | Katri Hurskainen | 2000 | Oulun Lohet | 35.52 | 1:15.67 | |||||
3 | Riikka Lahtinen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 37.03 | 1:16.68 | |||||
4 | Milka Aaltomaa | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 37.48 | 1:17.50 | |||||
5 | Fanny Pesonen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 37.24 | 1:18.30 | |||||
6 | Siiri Pesälä | 2000 | Kemin Uimaseura | 37.69 | 1:18.53 | |||||
7 | Reetta-Maija Perätalo | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 38.13 | 1:19.28 | |||||
8 | Veera Mursu | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 38.62 | 1:19.79 | |||||
9 | Unna Kulju | 2000 | Kemin Uimaseura | 38.14 | 1:19.99 | |||||
10 | Ella Takalo | 2000 | Kempeleen Pyrintö | 37.96 | 1:20.55 | |||||
11 | Anni Rajaniemi | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 38.87 | 1:21.73 | |||||
12 | Nea Tauriainen | 2000 | Kemin Uimaseura | 40.43 | 1:26.11 | |||||
13 | Milla Kortetjärvi | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 39.78 | 1:26.23 | |||||
14 | Noora Siltari | 2000 | Kemin Uimaseura | 41.61 | 1:26.26 | |||||
15 | Sallamari Mylly | 2000 | Kemin Uimaseura | 41.86 | 1:28.24 | |||||
16 | Julia Kinnunen | 2000 | Kemin Työväen Uimarit | 42.31 | 1:31.31 | |||||
17 | Jemina Colley | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 43.52 | 1:32.41 | |||||
18 | Janette Korkeamäki | 2000 | Kemin Työväen Uimarit | 44.28 | 1:32.53 | |||||
19 | Silja Kanto | 2000 | Kemin Uimaseura | 44.26 | 1:32.94 | |||||
20 | Rikkonen Selina | 2000 | Kemin Uimaseura | 42.24 | 1:33.37 | |||||
21 | Olga Heikkinen | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 46.77 | 1:39.18 | |||||
22 | Marleena Potila | 2000 | Oulun Lohet | 48.41 | 1:43.55 | |||||
23 | Piia Jolanki | 2000 | Oulun Uinti 1906 | 49.82 | 1:45.69 | |||||
- | Katariina Jyrälä | 2000 | Oulun Uinti 1906 | DSQ | ||||||
SW 4.4 Vilppilähtö | ||||||||||
Laji 3, T-11,12 100m Vapaauinti, Loppukilpailut 12 v |
T11 LRIKM-ennätys Erja Lauttajärvi, TaUs, 1:03,74 1992 |
T12 LRIKM-ennätys Essi Screy, RaisU, 1:01,59 2008 |
T-11 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Miili Känsäkoski | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 32.80 | 1:08.28 | |||||
2 | Malla Huusko | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 33.19 | 1:08.72 | |||||
2 | Saana Luokkanen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 32.55 | 1:08.72 | |||||
4 | Katariina Räsänen | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 35.01 | 1:11.82 | |||||
5 | Eveliina Palo | 1999 | Kemin Uimaseura | 34.26 | 1:12.36 | |||||
6 | Julia Laakso | 1999 | Kemin Uimaseura | 35.04 | 1:12.62 | |||||
7 | Noora Angelva | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 35.22 | 1:13.80 | |||||
8 | Reetta Kanervo | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 35.63 | 1:14.09 | |||||
9 | Saaga Väärni | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 35.80 | 1:14.91 | |||||
10 | Nea Tainio | 1999 | Kemin Työväen Uimarit | 35.34 | 1:16.00 | |||||
11 | Sini Keinänen | 1999 | Kemin Työväen Uimarit | 36.02 | 1:16.44 | |||||
12 | Silja Saarela | 1999 | Oulun Lohet | 35.86 | 1:16.56 | |||||
13 | Venla Niemelä | 1999 | Swimming Club Rovaniemi | 36.39 | 1:16.91 | |||||
14 | Ida-Maria Juntunen | 1999 | Kempeleen Pyrintö | 36.95 | 1:16.93 | |||||
15 | Inna Pajuluoma | 1999 | Oulun Lohet | 37.72 | 1:17.39 | |||||
16 | Pinja Remes | 1999 | Kemin Työväen Uimarit | 37.60 | 1:19.82 | |||||
17 | Sanni Siika-Aho | 1999 | Oulun Lohet | 38.08 | 1:19.86 | |||||
18 | Nora Ijäs | 1999 | Oulun Uinti 1906 | 38.30 | 1:20.09 | |||||
19 | Veera Vornanen | 1999 | Oulun Lohet | 38.39 | 1:21.56 | |||||
20 | Milla Henriksson | 1999 | Oulun Lohet | 38.43 | 1:21.75 | |||||
21 | Iina Pääskylä | 1999 | Oulun Lohet | 40.92 | 1:24.47 | |||||
22 | Iida Ahonen | 1999 | Oulun Lohet | 42.04 | 1:29.07 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.19.04 | Tulostuspäivämäärä | 19 marraskuu 2011 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura | Tulostusaika | 12:51 |