Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2018-11-02 19:09:17
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2018-11-02 19:04:02
IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:34:08
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:17:53
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 18:53:06
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2018-11-02 19:12:15

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 8:45.83
2 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:52.56
3 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:06.12
4 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:16.30
5 Samuel Saari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:25.40
6 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:25.69
7 Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:26.68
8 Waldemar Palombi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:27.24
9 Seweryn Pastucha Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:27.60
10 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:28.21
11 Rasmus Kalvik Ålands Simförening IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:29.32
12 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:30.80
13 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:33.54
14 Onni Äijälä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:33.69
15 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:34.46
16 Viktor Asklöf Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:34.60
17 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:35.00
18 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:37.05
19 Jere Hannuksela Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:39.65
20 Olli Havia Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:41.90
21 Ilja Syrjä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:41.96
22 Oskar Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:50.82
23 Otto Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:50.92
24 Joona Kuitu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:52.49
25 Atte Nieminen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:11.69
26 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:16.71
27 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:29.21
28 Rony Kulju Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:37.23
29 Eerik Rantanen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:38.12
30 Linus Rutanen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:43.05
31 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:45.52
32 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:46.16
33 Arttu Valonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:48.65
34 Einari Palmu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:54.98
35 Elmeri Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:07.99
36 Max Nikkari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 11:09.21
37 Aapo Ahlroos Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:23.57
38 Vinski Saarikallio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:32.45
39 Aleksandr Istomin Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 11:32.86

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:22.82
2 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:29.14
3 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:34.04
4 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:38.96
5 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:43.53
6 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:50.00
7 Tatu Saareks Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 8:52.82
8 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 8:54.84
9 Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:59.17
10 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:59.34
11 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:03.80
12 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:06.73
13 Perttu Järvinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:06.87
14 Miro Merinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:07.95
15 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:16.28
16 Joonas Cranston Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:24.58
17 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:24.77
18 Aleksi Kauppinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:27.52
19 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:30.73
20 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:31.27
21 Akira Konttinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:34.32
22 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:41.57
23 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski-/Itä-Suomi 9:54.32
24 Miko Vaikkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:55.42
25 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:00.98
26 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:04.09
27 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:17.60
28 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:42.85
- Petteri Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi DSQ

P14,15,16 800m VU, Päivitetty: 2018-11-02 19:32:41
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:13.50
2 Elias Juntunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 8:35.09
3 Efim Romanov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 8:37.08
4 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:38.44
5 Jesper Lietzén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 8:38.60
6 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 8:40.07
7 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:57.10
8 Oskari Aalto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 8:59.96
9 Jere Broman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:00.20
10 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:04.56
11 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:05.73
12 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:24.56
13 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:25.10
14 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 9:27.25
15 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:53.53
16 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Hämä/Kaakois-Suomi 10:04.14
17 Eemeli Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:15.27

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner