Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra Uppdaterad: 2018-11-10 09:58:53
Sum-Sim 2018 Skellefteå Uppdaterad: 2018-11-10 10:07:50
SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska Uppdaterad: 2018-11-10 09:56:15
Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra Uppdaterad: 2018-11-10 10:16:01
Sum-Sim Regionfinal Östsvenska Uppdaterad: 2018-11-10 10:27:02
Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska Uppdaterad: 2018-11-10 10:01:05
SUM-SIM Regionsfinal Stockholm Uppdaterad: 2018-11-10 10:46:36

1500m frisim pojkar 15-16, Uppdaterad: 2018-11-10 10:46:36

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Mikael Söderberg Upsala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 16:20.75
2 Eric Hansson Väsby Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 16:42.34
3 Anton Jansson Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 16:43.35
4 Oscar Elfers Helsingborgs Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 16:53.55
5 Elliot Fielder Motala Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 16:57.94
6 Job Sanders Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 16:59.90
7 Viktor Henrysson Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 17:00.06
8 Filip Salbrink Eslövs Simsällskap Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 17:02.30
9 Oscar Wilhelmsson Örebro Simallians SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 17:05.56
10 Erik Klasson Simklubben 1970 Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 17:12.49
11 Ivar Simonsson Väsby Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 17:12.51
12 Eskil Jonsson Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 17:15.81
13 Joel Berglund Sundsvalls Simsällskap Sum-Sim 2018 Skellefteå 17:17.34
14 William Barkehed Linköpings Allmänna SS Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 17:19.98
15 Jakob Wassberg Simklubben Ägir Sum-Sim 2018 Skellefteå 17:22.15
16 Rasmus Skyving Norrtälje Simklubb SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 17:26.69
17 Patrik Petkoczi Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 17:26.84
18 Rasmus Hanson Järfälla Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 17:29.39
19 Charlie Tranberg Uddevalla Sim Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 17:30.01
20 Ian Hangård Simklubben Lödde Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 17:32.39
21 Arvid Axelsson Simklubben Ran Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 17:37.78
22 Simon Persson Kappsimningsklubben Karpen Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 17:38.10
23 Wilmer Ingvarsson Ängelholms Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 17:39.14
24 Oskar Axandersson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 17:42.65
25 Erik Åstrand Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 17:43.83
26 Noel Persson Simklubben Triton Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 17:45.92
27 Marcus Larsson Solna Sundbyberg SS 04 SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 17:47.46
28 Harry Petersson Kristianstads SLS Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 17:51.36
29 Herman Modig Kristianstads SLS Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 17:58.19
30 Dennis Micin Karlskrona Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 17:59.64
31 Alvin Eriksson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 18:00.55
32 Linus Thörn Simklubben Neptun SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:00.87
33 Petter Jörud Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 18:10.86
34 Oskar Andersson Upsala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 18:16.91
35 Gustav Conradsen Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 18:19.02
36 Emil Frisendahl Stockholmspolisens IF SF SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:20.43
37 Siavash Vatani Skuru Idrottsklubb SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:30.53
38 Pijus Guvenius Älvsjö AIK Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:30.83
39 David Alonso Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:38.37
40 Karl Lingham Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:39.43
41 Dennis Partanen Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 18:41.65
42 Jacob Baxmann Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 18:48.15
43 Arvid Nilsson Simklubben Triton Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 18:48.94
44 Jesper Holmström Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:54.31
45 Walter Pettersson Wisby Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 18:59.68
46 Henrik Lidström Umeå Simsällskap Sum-Sim 2018 Skellefteå 19:02.64
47 Love Mellegård Fastén Göteborg Sim Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 19:05.69
48 Oskar Arvidsson Danderyds Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 19:08.18
49 Adam Hansson Dylén Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 19:09.57
50 Jonathan Thelin Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 19:10.40
51 Johan Sundström Curstedt Danderyds Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 19:15.12
52 Jesper Franzén Simklubben Sydsim Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 19:23.59
53 Filip Hedin Karlstads Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 19:24.95
54 Elias Sjölander Karlstads Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 19:39.91
55 Anton Hansson Njurunda Simsällskap Sum-Sim 2018 Skellefteå 19:57.13
56 Erik Hjelmberg Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 20:03.38
57 Max Alm Simklubben Triton Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 20:57.00
58 Calle Samuelsson Gustavsbergs Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 20:57.33
59 Ståle Danemyr Örnsköldsviks Allmänna SS Sum-Sim 2018 Skellefteå 21:17.74
60 Casper Runfjäll Södertälje Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 21:19.29
- Melker Svensson Ystads Simsällskap Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra DNS
- Theo Oerther Södertälje Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner