Totala Resultat

Nedan visas alla resultat från följande tävlingar :
Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra Uppdaterad: 2018-11-11 18:09:59
Sum-Sim 2018 Skellefteå: Inga resultat uppladdade
SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska Uppdaterad: 2018-11-11 18:32:03
Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra Uppdaterad: 2018-11-11 18:23:49
Sum-Sim Regionfinal Östsvenska Uppdaterad: 2018-11-11 18:44:30
Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska Uppdaterad: 2018-11-11 18:48:54
SUM-SIM Regionsfinal Stockholm Uppdaterad: 2018-11-11 18:41:04

400m medley pojkar 15-16, Uppdaterad: 2018-11-11 18:48:54

# Förnamn Efternamne Förening Tävling
1 Simon Fröde Järfälla Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:29.62
2 Julius Gustavsson Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:34.54
3 Edwin Nystrand Sala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 4:36.78
4 Christopher Lindholm Väsby Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:42.59
5 Mikael Söderberg Upsala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 4:42.78
6 Filip Salbrink Eslövs Simsällskap Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 4:42.82
7 Daniel Fischer Helsingborgs Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 4:44.33
8 Viktor Henrysson Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 4:46.88
9 Oliver Erneholm Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:47.63
10 William Lernå Väsby Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:50.25
11 Elliot Fielder Motala Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 4:50.26
12 Simon Persson Kappsimningsklubben Karpen Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 4:50.69
13 Wilmer Ingvarsson Ängelholms Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 4:51.25
14 Theo Oerther Södertälje Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:51.37
15 Nils Tired Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 4:52.60
16 Isac Rune Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:52.80
17 Stig Greiner Ängelholms Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 4:54.38
18 Noah Emanuelsson Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 4:55.01
19 Axel Auer Karlskrona Simsällskap Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 4:55.02
20 Bo Beckman Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 4:55.41
21 Job Sanders Jönköpings Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 4:55.64
22 Oskar Axandersson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 4:56.50
23 Douglas Reuterskiöld Solna Sundbyberg SS 04 SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:56.71
24 Ian Hangård Simklubben Lödde Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 4:56.74
25 Oskar Fridsell Solna Sundbyberg SS 04 SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 4:57.26
26 Hugo Stenskepp Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 4:57.58
27 Linus Forsgren Simklubben Triton Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 4:59.06
28 Måns Evertsson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 4:59.35
29 Felix Jedbratt Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 4:59.71
30 Erik Klasson Simklubben 1970 Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 5:00.40
31 Jakob Strömland Malmö Kappsimningsklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 5:03.99
32 Simon Seel Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:04.72
33 Erik Åstrand Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:05.32
34 Marcus Larsson Solna Sundbyberg SS 04 SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:05.87
35 Pijus Guvenius Älvsjö AIK Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:06.10
36 Andreas Savin Upsala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:06.61
37 Alexander Karlsson Upsala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:06.84
38 Niels Kwant Kappsimningsklubben Karpen Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra 5:07.21
39 Gustaf Walldén Västerås Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:08.05
40 Linus Thörn Simklubben Neptun SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:08.38
41 Philip Zasowski Simklubben S 02 Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 5:08.81
42 Philip Turkowitch Kalmar Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 5:09.61
43 Ivan Sivolov Simklubben Poseidon Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 5:11.29
44 Petter Jörud Vellinge-Näsets Simklubb Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 5:11.39
45 Nils Backlund Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:13.40
46 Oskar Andersson Upsala Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:13.55
47 Alvin Eriksson Växjö Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 5:15.05
48 Alfred Rosberg Sjöbo Simsällskap Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 5:15.60
49 Emil Frisendahl Stockholmspolisens IF SF SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:16.69
50 Philip Löfbom Karlskoga Simförening SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:17.21
51 Carl Hansson Gävle Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:17.36
52 Jannis Siotis Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:18.82
53 Anton Bäckman Värnamo Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 5:20.62
54 Gustav Ulfvebrand Västerås Simsällskap SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:23.68
55 Oskar Lövberg Simklubben Sydsim Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra 5:25.49
56 Gustav Annas Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:26.92
57 Adam Hansson Dylén Spårvägen Simförening SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:27.07
58 Hugo Hilmersson Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 5:28.07
59 Dennis Partanen Skövde Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 5:30.40
60 Karl Lingham Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:30.84
61 Mattias Moreno Södertälje Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:34.18
62 Axel Thorsén Eskilstuna Simklubb SUM-SIM Region (25m) 2018 Mellansvenska 5:34.87
63 Jakob Nyström Oskarshamns Simsällskap Sum-Sim Regionfinal Östsvenska 5:36.35
64 William Hägg Trollhättans Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 5:41.31
65 Elias Anderson Mölndals Allmänna Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska 5:43.88
66 Albin Kappling Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:56.81
67 Jousef Hanna Täby Sim SUM-SIM Regionsfinal Stockholm 5:58.42
- Richard Ekholm Kungsbacka Simsällskap Sum-Sim Regionsfinal 5 Västsvenska DSQ
- Walter Pettersson Wisby Simsällskap SUM-SIM Regionsfinal Stockholm DNS

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner