Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM 2020 Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2020-10-31 11:23:21
IKM 2020 Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2020-10-31 11:48:20
IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:17:28
IKM 2020 Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:23:44
IKM 2020 Länsi-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:19:23
IKM 2020 Pohjois-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 11:22:51
IKM 2020 Varsinais-Suomi Päivitetty: 2020-10-31 10:59:54

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 11:48:20
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Kaapo Tuomainen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:16.68
2 Nikita Maximov Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.29
3 Pravin Perasath Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.80
4 Nicolas Nyström Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.88
5 Jeriko Helanen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:20.40
6 Matias Suutala Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.54
7 Georg Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.59
8 Topi Rissanen Pieksän Kuutit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.84
9 Oskari Juntti Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:25.90
10 Tommi Mosconi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.81
11 Tuomas Heikkilä Uimaseura Aquila IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.82
12 Eemeli Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.00
13 Matti Klümper Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.50
14 Ahti Kotila Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:29.48
15 Emil Koskela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:30.59
16 Otso Johansson Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:30.89
17 Niklas Ugolnikov Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:30.96
18 Oiva Saarinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:31.44
19 Simon Hiltunen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:31.73
20 Jesse Uutela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.75
20 Arseni Tielinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.75
22 Amos Korin Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:32.12
23 Mikael Kynkäänniemi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:32.45
24 Eero Tandefelt-Kauste Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:32.59
25 Leo Niemi Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.49
26 Leo Tuomainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.52
27 Eino Luhtanen Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:34.58
28 Tiitus Nygård Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:34.77
29 Veeti Tuulensuu Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:34.83
30 Thanh Kiet Lam Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.99
31 Ahti Parviainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:35.19
32 Tuli Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:35.31
33 Niilo Kankainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:35.87
34 Max Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:35.97
35 Romeo Manner Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:36.02
36 Alex Wiksten Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.29
37 IAN GONZALEZ CATON Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:37.17
38 Jeremias Tuhkanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:37.50
39 Tomas Puustinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:37.83
40 Cole Wagner Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:37.94
40 Otso Jalli Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:37.94
42 Joel Wahlman Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:38.04
43 Daniil Tirronen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.08
44 Eero Olli Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.26
45 Elias Suominen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.40
46 Niklas Honkanen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:38.42
47 Mathias Eerola Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:38.63
48 Eeli Huhtanen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.77
49 Onni-Aaron Lind Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:39.44
50 Kim Salonen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:39.69
51 Jonne Ekman Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:40.03
52 Esa Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.49
53 Matias Jääskeläinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:40.68
54 Danil Sulkonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:40.71
55 Jan Virransuo Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:40.77
56 Nooa Valtonen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:40.95
57 Väinö Linnermo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:41.06
58 Aleks Jermuss Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:41.25
59 Erik Lillandt Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:41.36
60 Wili Laiho Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:41.53
61 Daniel Przado Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:41.77
62 Samuli Liikamaa Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:41.89
63 Luka Hemminki Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:41.99
64 Paavo Junkkila Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:42.07
65 Joona Salminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.11
66 Onni Tuohino Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:42.23
67 Paavo Kilpeläinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:42.60
68 Kasperi Kenttä Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:42.66
69 Santtu Hiltunen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:42.81
70 Ilkka Itkonen Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.99
71 Elias Eironen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.37
72 Lauri Rantsi Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:43.41
73 Herman Sandbacka Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:43.61
74 Jonne Rantakeisu Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:43.63
75 Onni Harja Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:44.00
76 Sami Kummu Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:44.02
77 Frans Sagulin Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:44.64
78 Eino Lantto Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:45.15
79 Jere Pasanen Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:45.29
80 Max Kulmala Uimaseura Kaarina IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:45.59
81 Olli Ruuskanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:45.99
82 Joel Alfthan Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.22
83 Oliver Rannanpää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:46.32
83 Oiva Katiska Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.32
85 Okko-Pekka Häkkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:46.76
86 Eelis Nyholm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:47.34
87 Lucas Tuominen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:47.38
88 Arttu Kaskimies Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:47.98
89 Paavo Haukilehto Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:48.37
90 Saku Virtanen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:48.75
91 Luka Walter Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:49.76
92 Miro Järvinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:50.14
93 Thomas Brutel Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:50.15
94 Oliver Autero Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:50.41
95 Aapo Pajunen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.47
96 Otto Sulkula Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:50.81
97 Taavi Tedresaar Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:51.81
98 Veeti Himberg Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:52.48
99 Ilkka Rantanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:52.75
100 Antti Sauroja Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.78
101 Matias Väänänen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:54.67
102 Juho Juurinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:54.71
103 Joonatan Niemi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.15
104 Ohto Heikkinen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:56.65
105 Topias Myllykoski Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:57.47
106 Joona Väätämöinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:58.73
106 Edvin Pulkkinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:58.73
108 Hugo Rossi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:59.10
109 Sasu Valtonen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:59.22
110 Veikka-Eemil Lehtonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:00.00
111 Jonas Saari Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 2:00.57
112 Aapeli Karislahti Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 2:00.79
113 Kristian Perälä Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 2:08.64
114 Matias Koivuranta Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 2:11.48
115 Samuel Rantanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:13.44
- German Voronin Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Veeti Polojärvi Swimming Club Rovaniemi IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Daniel Mõsko Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Johannes Leisti Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Anton Lopatin Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Eero Hedemäki Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Atte Malinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Adam Isaev Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Lauri Csere Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 11:48:20
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lev Vlasov TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.91
2 Carl-Victor Nykvist Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.94
3 Otso Heikkinen Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:15.35
4 Rasmus Karjalainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:16.36
5 Leevi Väyrynen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:16.62
6 Juho Rosenström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.88
7 Valtteri Pellinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.01
8 Onni Scharin Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:18.25
9 Tuukka Orre Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.37
10 Oiva Koppelmäki Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:18.51
11 Leo Mannonen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.40
12 Christian Edelman Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:19.59
13 Ilmari Nieminen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.70
14 Mikael Uitto Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.31
15 Eetu Niemi Octopus Lohja IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.36
16 Leevi Pixa Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:21.46
17 Joonas Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.05
18 Väinö Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.07
19 Aaron Qvisén Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.11
20 Veeti Palo Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:22.12
21 Cristian Cannizzaro Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.32
22 Tommy Palm Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.72
23 Thomas Jürgens Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.76
24 Lenni Syvänen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:22.88
25 Eetu Autio Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:23.28
26 Joonas Keränen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:23.55
27 Topias Partinen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:23.61
28 Oliver Bradford Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.63
29 Tero Soukka TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.80
30 Alvar Kankare Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.03
31 Roope Liimatainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:24.29
32 Oskar Söderlund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:24.44
33 Julius Linde Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.57
34 Tatu Yli-houhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.01
35 Amos Mäkilä Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.02
36 Mark Pokidko Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.47
37 Akseli Kellman Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.32
38 Eemeli Salo Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.34
39 Samu Uljas Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:26.49
39 Lauri Jumppanen Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:26.49
41 Jesse Suikkanen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.73
42 Leevi Immonen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.80
43 Oskari Tavast Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:27.00
44 Iiro Tapaninen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:27.27
45 Eljas Pekkola Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:27.61
46 Onni Rahkonen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:27.67
47 Aaro Viitanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:28.16
48 Nooa Kaunisto Kemin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:28.33
49 Leo Nieminen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:28.35
50 Thomas Anton Westerlund Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:28.85
51 Noel Ehrlund Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.50
52 Miika Toivonen Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:29.54
53 Patrik Ventus Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.65
54 Veikko Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:29.86
55 Joel sulonen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.95
56 Aapo Alaniska Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:29.97
57 Matias Lehtinen Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:30.28
58 Pyry Majaharju Jämsänkosken Ilves IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:30.49
59 Joel Mutikainen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:30.58
60 Tuomo Strömmer Kempeleen Pyrintö IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:31.05
61 Roope Koskela Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:31.25
62 Max Hyvärinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:31.70
63 Netanel Hong Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:32.18
64 Matvey Lyashenko Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:32.53
65 Eerik Välipakka ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:32.65
66 Oskari Hakkarainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:32.79
67 Ilja Belov Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:33.51
68 Roope Käär Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:33.68
69 Juuso Silfver Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.22
70 Akseli Savolainen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.52
71 Mikael Kulay Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:34.60
72 Elias Ukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:34.80
72 Robert Pukki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:34.80
74 Nuutti Kerkkänen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:34.81
75 Rasmus Talo Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:34.87
76 Markus Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.66
77 Pyry Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.03
78 Shengzhe Yin Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.46
79 Henri Varsamäki Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:36.54
80 Mark Khvorostov Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:36.61
81 Kasper Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:36.62
82 Lauri Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:36.68
83 Adam Westeråker Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.08
84 Kie Roukus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.18
85 Kasper Valkeeniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:37.63
86 Patric Meriholvi Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:37.71
87 Otso Partanen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:37.72
88 Seeti Uusi-Panula Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:37.94
89 Eelis Hietala Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.17
90 Eero Kähkönen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.43
91 Väinö Harvia Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.62
92 Niklas Tikkanen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.65
93 Petter Kaskela Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.68
94 Joona Korte Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:38.73
94 Eemil Hujala Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:38.73
96 Verneri Viljanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:38.78
97 Aapo Ponsiluoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:38.90
98 Viljami Myllärinen Uinti Imatra IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:38.98
99 Joonas Keränen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:39.44
100 Petrus Bergman Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:39.59
101 Justus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:39.78
102 Hannes Strömbäck Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:39.95
103 Henri Koskela Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:41.36
104 Juhani Antti Tapio Ritakallio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.95
105 Artjom Andrejev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:42.16
106 Arttu Carne Raision Urheilijat IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:43.39
107 Jesse Aittola Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:43.61
108 Iivari Launonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:43.76
109 Niklas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.78
110 Elias Sahla Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:44.31
111 Lauri Juvonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:44.73
112 Antti Turunen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:45.12
113 Veka Arosarka Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:45.86
114 Miika Riihiaho Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:46.01
115 Artem Teryaev Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:47.05
116 Vili Niemelä Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 1:47.95
117 Topi Äikäs Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.94
118 Arttu Ruotsalainen Kajaanin Uimaseura IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:50.16
119 Kaj Jonatan Jakobsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:51.92
120 Ilari Gröhn Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:52.68
121 Luukas Ojanperä Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:53.16
122 Alexander Periainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:55.77
123 Atte Kiviniemi Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:57.42
124 Johannes Jukola Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 2:02.08
- Lauri Valtanen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Vladimir Chubiev Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Elmeri Lajolinna Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 DSQ
- Niko Kumpulainen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Viljo Soini Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi DSQ
- Oliver Rautala Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ
- Niko Visuri Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi DSQ

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 11:48:20
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Boris Minkovski Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:07.34
2 Konsta Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:09.41
3 Kaapo Laaja Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:12.11
4 Aleksandr Vysotskiy ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.38
5 Lauri-Pekka Pakomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:12.62
6 Sebastian Sojolin TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.18
7 Torsti Saarela Vieskan Uimarit IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.66
8 Ilari Hatunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:13.71
9 Aarne Nuutinen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:14.21
10 Ilmari Partanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.71
11 Uuri Aaron Ilmari Ranz Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.02
12 Konsta Kukkonen Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.52
13 Matias Leiwo Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.63
14 Mikael Rasinmäki Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.25
15 Erik Kotanen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:16.80
16 Viljo Varsanpää Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:17.41
17 Väinö Pitkänen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.02
18 Anton Helén Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:18.12
19 Joonatan Davie Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.17
20 Tuomo Leinonen Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:18.58
21 Matias Saarinen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:18.81
22 Denis Katunov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.01
23 Alex Yli-Salomäki Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:19.22
24 Pyry Laurikainen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.34
25 Jesse Koskinen Kemin Työväen Uimarit IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:19.42
26 Johan Hujanen Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:19.44
27 Tobias Syrjä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.49
28 Frans Sandblom Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:19.51
29 Casper Kvist Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.89
30 Luka Hirvonen Nokian Pyry IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.27
31 Saku Pietilä Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.56
32 Alex Mukkulainen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:21.01
33 Iivari Kautiainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:21.25
34 Aaron Tikkanen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:21.85
35 Benjamin Salo Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.85
36 Joona Jakoaho Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.57
37 Niklas Pesonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.44
38 Robert Cranston Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:24.49
39 Peetu Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:24.83
40 Olli Järvenpää Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:24.98
41 Jermu Jääskö Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.53
42 Lasse Niemi Helsingin Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:25.96
43 Veikko Korpipää Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:26.84
44 Aleksi Kielenniva Kouvolan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:26.97
45 Valtteri Kotijärvi Haukiputaan Heitto uintijaosto IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:27.70
46 Romeo Maranzani Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:28.81
47 Vilho Teno Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.06
48 Matias Seppä Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.08
49 Linus Korin Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:29.54
50 Vilho Okkonen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:30.06
51 Eemil Mäki Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:31.78
52 Otso Alakiikonen Nurmijärven Uinti IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:32.24
53 Miki Vierre TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.81
54 Nikita Shishinin ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.11
55 Niilo Helkearo Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:33.73
56 Eetu Nieminen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.25
57 Henri Porma Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:36.31
58 Ferdinand Backman TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.40
59 Veikka Sivonen Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:36.74
60 Leo Lehtonen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.67
61 Onni Sidoroff Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:41.74
62 Iiro Gröhn Lapuan Virkiä IKM 2020 Länsi-Suomi 1:58.44
- Emil Gaft Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ
- Sami Schrader Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNS

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 11:48:20
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Sakari Korri Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:07.67
2 Samuel Sainio Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.54
3 Leo Währn Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:08.55
4 Ajjuub Ezzat Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.39
5 Nooa Matela Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:09.44
6 Tuomas Toppinen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:09.45
7 Miklas Pikkuhuhta Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.57
8 Antti Musikka Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:09.68
9 Miika Nurminen Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:10.56
10 Vilho Tikkanen Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:11.17
11 Lauri Siurua Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:11.65
12 Oliver Priimägi Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.74
13 Roni Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:11.86
14 Serhat Kalin ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.47
15 Veikka Leväsalo Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:12.76
16 Anton Kettunen Gladius Kirkkonummi IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:13.11
17 Oliver Aspholm Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.24
18 Frans Riekki Joensuun Uimaseura ry IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:13.82
19 Tuomas Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:13.98
20 Luka Laaksonen Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.81
21 Valtteri Niemimuukko Riihimäen Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:15.22
22 Aron Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:15.30
23 Konsta Joensuu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:16.69
24 Juho Törmä Porin Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:16.72
25 Daniel Kontula Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.76
26 Eeli Partanen Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.87
26 Max Dahl Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:16.87
28 Miko Virtanen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.96
29 Ivan Chupakhin Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.36
30 Nardi Orenshtein Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:17.48
31 Aleksanteri Nissinen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:17.71
32 Ville Ikola Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:18.30
33 Nikita Daniel Semach Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.39
34 Urho Käkelä Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.47
35 Kasperi Haverinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.57
36 Mio Heinola Nummelan Kisaajat IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:20.00
37 Johannes Kauppinen Haminan Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.44
38 Heikki Ianes Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:20.80
39 Tiger Tran Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:20.82
40 Joonas Arponen Rauman Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:20.91
41 Leevi Luoma Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.62
42 Elias Molodtsov Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.38
43 Yehor Krushynskyi Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:24.54
44 Timi Louhe Hämeenlinnan Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.60
45 Alex Lehtola Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.77
46 Paavo Lyly-Yrjänäinen Oulun Lohet IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:25.53
47 Sisu Sorri Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:25.77
48 Joonatan Lipiäinen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:27.34
49 Arttu Syrjä Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.76
50 Elias Kauppila Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:31.11
51 Onni Toiviainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM 2020 Länsi-Suomi 1:31.42
52 Luukas Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.04
53 Abhishek Singh Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:36.31
- Nico Peltonen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 DSQ
- Akseli Liukkonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi DNF

2, P12,13,14,15,16 100m RU Finaali, Päivitetty: 2020-10-31 11:48:20
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Davin Lindholm Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:02.38
2 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.86
3 Onni Äijälä Helsingfors Simsällskap IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:05.67
4 Alexander Malyshkov Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:06.30
5 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:07.06
6 Juuso Leppänen Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:07.25
7 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:08.68
8 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.60
9 Arttu Valonen ORCA Helsinki IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:11.17
10 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.26
11 Jesse Hyppönen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.32
12 Jere Heikkilä Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:11.55
13 Atte Leinonen Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:11.61
14 Jaakko Pihlava Åbo Simklubb IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:11.77
15 Vili Rantasuo Oulun Uinti 1906 IKM 2020 Pohjois-Suomi 1:11.97
16 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:11.98
17 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.50
18 Lauri Mäkinen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.23
19 Ukko-Pekka Luomala Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:13.33
20 Konsta Kallio TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.89
21 Joona Pohjola Salon Uimarit IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.00
22 Joona Saarnio Järvenpään Uintiklubi ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:14.09
23 Santeri Ahinko Vesihelmen Uimaseura IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:14.28
24 vilho verronen Swimming Team Rauma IKM 2020 Länsi-Suomi 1:14.36
25 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.55
26 Joona Kinnunen Alavuden Urheilijat IKM 2020 Länsi-Suomi 1:14.80
27 Lenni Lehtonen Uinti Tampere IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.38
28 Antero Ruban Lahden Uimaseura IKM 2020 Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.49
29 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:15.78
30 Jesse Lintusalo Vanders IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:16.99
31 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:17.20
32 Justus Holtari Simmis Grani IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:17.24
33 Martti Karesjoki Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:17.34
34 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:18.26
35 Jaska Schoenmakers Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:18.33
36 Juuso Salenius Keuruun Toverit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:18.77
37 Olli-Pekka Kitinoja Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:19.79
38 Vi Thai Ngô Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:19.87
39 Niilo Suhonen Kampuksen Plaani IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.19
40 Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM 2020 Etelä-Suomi 1 1:20.25
41 Rasmus Ikonen Mikkelin Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:20.68
42 Akseli Kuparinen Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:21.79
43 Daniel Kabonen Simmis Wanda ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:22.36
44 Daniel Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM 2020 Keski/Itä-Suomi 1:22.50
45 Mikko Karjalainen Kokkolan Uimaseura IKM 2020 Länsi-Suomi 1:22.61
46 Eemi Niininen Hyvinkään Uimaseura IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:22.99
47 Joonas Salo Tuusulan Uimaseura ry IKM 2020 Etelä-Suomi 2 1:23.69
48 Axel Leppähaara Aurajoen Uinti Ry IKM 2020 Varsinais-Suomi 1:26.19
49 Akseli Klutas Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:28.39
50 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit -58 ry IKM 2020 Länsi-Suomi 1:29.86
- Jasper Nupponen Kuopion Uimaseura IKM 2020 Keski/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner