Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2014-11-01 11:29:16
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2014-11-01 11:47:20
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 12:20:30
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:47:00
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2014-11-01 11:15:57
IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi Päivitetty: 2014-11-01 10:29:26
IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi Päivitetty: 2014-11-01 11:10:40

T11,12 100m Rintauinti, Päivitetty: 2014-11-01 12:20:30
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:18.29
2 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.07
3 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:23.74
4 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:25.79
5 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.67
6 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.58
7 Vilhelmiina Leppänen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.64
8 Ellen Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.23
9 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:29.02
10 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:29.83
11 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.31
12 Iiris Yli-Jama Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:31.44
13 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.99
14 Madeleine Hiltunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:32.38
15 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.57
16 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.65
17 Veera Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.07
18 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.87
19 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:35.01
20 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.06
21 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.35
22 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:35.83
22 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.83
24 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.02
25 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.41
26 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.54
27 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.60
28 Matilda Saario Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:36.78
29 Sandra Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.50
30 Snezhana Ilcheva Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:37.71
31 Anna Retva Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.12
32 Saana Yritys Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.25
33 Veera Laakkonen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.44
34 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.53
35 Anni Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:38.98
36 Emilia Lyyra Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:39.23
37 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.26
38 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.55
39 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.57
40 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.13
41 Areliina Manninen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.15
42 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.25
43 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.36
44 Nicole Sundell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.38
45 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.54
45 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:40.54
47 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.58
48 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:40.70
49 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.96
50 Ella Hurtta Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.50
51 Ida Lehtovaara Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.70
52 Lotta Isola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.78
53 Winona Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.13
54 Veera Paasovaara Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:42.37
55 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.40
56 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.49
57 Viivi Sorri Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.61
58 Reetta Kari Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:42.64
59 Edla Wuori Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.33
60 Reeta Kallunki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:43.42
61 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.61
62 Liisa Lassila Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.65
63 Emmi Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.35
64 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.70
65 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.76
66 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:45.19
67 Ella Alanko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:45.56
68 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.75
69 Ninni Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.90
70 Milla Salminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.92
71 Janina Valkola Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.98
72 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.38
73 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:46.50
74 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.54
75 Riikka Silander Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:46.71
76 Anni-maria Laakso Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.96
77 Ella Uusitalo Jämsänkosken Jyry IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.97
78 Olivia Sorvari HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.10
79 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:47.36
80 Malla Juutinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:47.58
81 Ella Tommola Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:47.72
82 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:47.75
83 Hanna Catalano Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.91
84 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.31
85 Clara-sophie Scheib Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:48.75
86 Ronja Mäkelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:48.77
87 Annika Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.02
88 Nita Poutiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:49.03
89 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.58
90 Vilma Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.66
90 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.66
92 Maria Rauhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:50.15
93 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.36
94 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:50.39
95 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:50.47
96 Noora Uro Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.48
97 Iida Nissilä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:50.97
98 Lilly Fitzpatrick Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:51.06
99 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:51.42
100 Marika Katajalehto Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:51.55
101 Olivia Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.76
102 Sanna Pajula Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.84
103 Ilona Halima Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:51.99
104 Liina-milana Isotalo Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:52.28
105 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:52.29
106 Heidi Javanainen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.34
107 Cinja Åvist Simmis Hyvinge-Hyvinkää IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:52.72
108 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.78
109 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:52.85
110 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:52.95
111 Anna Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:53.19
112 Seela Kari Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:53.36
113 Anna Kouvonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.41
114 Saana Tertsunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:55.68
115 Tessa Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.87
116 Milka-maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:56.73
117 Aada Kivi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:56.80
118 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:56.89
119 Jasmin Tasanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:58.11
120 Matilda Lonka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:58.68
121 Annika Alanen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:58.71
122 Siiri Keisu Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:58.76
123 Helena Laakso Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:58.82
124 Sofia Blomfelt Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:59.09
125 Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:59.19
126 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:00.04
127 Lotta Lahti Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:01.21
128 Ilona Arvilommi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:01.38
129 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:02.58
130 Essi Kortelainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:02.78
131 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:03.49
132 Annukka Jouppila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:03.52
133 Ella Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:04.35
134 Viona Mönttinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:05.72
135 Maija Hukkanen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:06.58
136 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:06.75
137 Cara Hintsala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 2:07.04
138 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:09.70
139 Sara Korpineva Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:10.51
140 Sara Sorri Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:14.72
141 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:19.92
142 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:24.14
143 Tilta Osmonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:26.65
- Kiia Kinnunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Darina Gotcheva Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Nella Kukkonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Emmi Aarresuo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Ella Ohra-Aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

T11,12 100m Rintauinti, Päivitetty: 2014-11-01 12:20:30
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Sara Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.83
2 Emma Uusküla Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:20.03
3 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.19
4 Emilia Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:20.35
5 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:20.91
6 Mirka Mettinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.29
7 Sofia Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.01
8 Mia Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.14
9 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:23.66
10 Oona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:23.79
11 Iida Nyman Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:23.92
12 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:24.15
13 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:24.18
14 Venla Salminen Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:24.79
15 Jade Huhtamaa Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.00
16 Enni Lahtinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.04

17 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.28
18 Mathilda Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.58
19 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.99
20 Vilma Hottinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.55
21 Ida Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.79
22 Milla Nikkanen Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.05
23 Olivia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.14
24 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:27.19
25 Alexandra Arenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:27.48
26 Nea Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.55
27 Ina Pollari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.58
28 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.62
29 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:27.64
29 Liisa Räikkönen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:27.64
31 Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:27.98
32 Venla Suihkonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.96
33 Jessica Kujanpää Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:28.97
34 Viivi Paasonen Punkaharjun Urheilijat IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.34
35 Elisa Vakkuri Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:29.61
36 Lydia Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:29.82
37 Cecilia Johansson Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.31
38 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:30.49
39 Ella-Maria Tiainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:30.58
40 Emilia Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.69
41 Alina Huotari Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:30.82
42 Nea Winqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.04
43 Jemilia Haapakoski Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.31
44 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.34
45 Katariina Kourula Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:31.66
46 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.78
47 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:31.83
48 Henrika Rantanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:32.35
49 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:32.43
50 Hanni Riikonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.78
51 Aino Kontiainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.98
52 Peppi Pinomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:33.13
53 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.28
54 Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.39
55 Ella Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.40
56 Oona Kuusivaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:33.42
57 Sara Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.55
58 Amalia Siekkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:33.65
59 Tiia Strandberg Swimming Club Nurmijärvi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.85
60 Hanna Rantanen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:34.66
61 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.82
62 Taru Jokipii Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.23
63 Charlotte Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.42
64 Katariina Rautiainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.51
65 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:35.61
66 Jonna Vasara Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.73
67 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:36.08
68 Emma Mustonen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.84
69 Helena Victoria Valdmees Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.98
70 Annika Toiviainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.32
70 Vivi Valo Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.32
72 Nella Korpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.78
73 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.84
74 Pauliina Piirainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.28
75 Iida Koskiluoto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.37
76 Josefiina Kause Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.42
77 Ellen Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.63
78 Noora Nikkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.64
79 Milja Piippola Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:38.71
80 Erin Ekroos Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.75
81 Viivi Vaajanen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.97
82 Ilona Juuri Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:39.35
83 Negiin Javadi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.19
84 Miisa Mäkelä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.21
85 Viivi Kuusinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.23
86 Anni Turkkila Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.25
87 Pilvi Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:40.55
88 Nea Tahkoniemi Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.71
89 Jenna Kallio Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.95
90 Venla Pesu TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.11
91 Ronja Nurminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.23
92 Saana Vähämaa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.26
93 Tinja Turunen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.29
94 Inari Laaksonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.35
95 Ada Saarikko Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:41.56
96 Tia Haikarinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:42.02
97 Reetta Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:42.11
98 Kiia Saari Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.18
99 Iisa Kääpä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.35
100 Alina Hakkarainen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:42.72
101 Viivi Niskasaari Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:43.26
102 Noona Rantanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.35
103 Linda Merimaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.71
104 Emilia Sjölund Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.83
105 Oona Siltala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.85
106 Aino-olivia Arola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.98
107 Ida Nuppola Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.19
108 Stella Donning IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:44.36
109 Tuuli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:44.45
110 Meri Karttunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.65
111 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.72
112 Ella Kivimäki Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.80
113 Milli Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.85
114 Pinja Raassina Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.94
115 Saga Lindeberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.14
116 Minna Laitinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.25
117 Sofia Ilveskoski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:45.57
118 Juliana Niinisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:45.63
119 Tessa Sopanen Savonlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:45.69
120 Bettina Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.71
121 Nelli Vartiainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.08
121 Wilma Elenius JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.08
123 Sofia Harju Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.34
124 Tinja Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:47.24
125 Julia Laine Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.44
126 Maria Hemmi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:47.54
127 Ellen Melin IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:47.90
128 Ella Nore Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.05
129 Maiju Rajaniemi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.34
130 Paula Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.47
131 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:48.53
132 Nea Palomäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:48.90
133 Riina Heimonen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:48.98
134 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 1:49.57
135 Emma Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:49.73
136 Elli Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.84
137 Joanna Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.91
138 Lidian Vihervä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.29
139 Linnéa Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.30
140 Pinja Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:50.52
141 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:50.76
142 Hanna Virtanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:51.97
143 Aada Pukki Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:52.29
144 Kaisli Korpisaari Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:52.52
145 Ilona Hjelt Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:52.79
146 Senja Aho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:53.88
147 Maria Pesso Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:54.38
148 Milla Hjelt Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:54.77
149 Viivi Kuosmanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:56.46
150 Henna Saarela HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:56.73
151 Anette Kinnunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-suomi 1:57.51
152 Sofia Runnakko Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:57.85
153 Viivi Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:58.72
154 Emilia Hietakangas Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:00.49
155 Aida Ahlgren Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:01.35
156 Lawen Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi 2:01.88
157 Tiia-Maria Hautamäki Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:01.96
158 Veera Vehviläinen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:02.92
159 Vanessa Onatsu Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:03.54
160 Jasmine Vikström Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:04.96
161 Anniina Heino Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:09.28
162 Inka Timperi Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:13.71
- Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Erika Moilanen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Aino Vaaranmäki Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Eveliina Kuula Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Inka Tiainen Savonlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Nea Juslén Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Jenni Moisio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Mette Hyvärinen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Ada Salokannel Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-suomi DSQ
- Nikita Ravalt Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Jenny Kareinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Cecilia Nylund Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare