Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 16:35:13
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-10-31 16:39:06
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 16:27:43
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 16:47:26
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 16:40:03
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 16:25:41
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 16:30:00

P14,15,16 200m Rintauinti, Päivitetty: 2015-10-31 16:47:26
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Eerikki Laitala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:25.30
2 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:26.79
3 Atte Moilanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:30.71
4 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:33.60
5 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.28
6 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:36.45
7 Noa Mäkelä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:38.51
8 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:38.84
9 Atte Pennanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:39.32
10 Aaron Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.41
11 Riku Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:41.90
12 Väinö Koponen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:42.52
13 Pyry Nurminen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.61
14 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:43.94
15 Waltteri Valkeapää Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:43.97
16 Herman Widbom Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:44.83

17 Eemeli Raninen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:46.74
18 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:47.72
19 Ivar Malm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:49.21
20 Atte Lasmio Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:49.34
21 Jere Keskiaho Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:49.36
22 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:49.69
23 Jere Ruuhonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:50.91
24 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:51.59
25 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:51.78
26 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:54.76
27 Santeri Tuomi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:55.14
28 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:55.79
29 Oliver Juursoo Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:55.82
30 Atte Oikari Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:56.45
31 Niklas Linnanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:57.05
32 Firas El-Idi Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:57.20
33 Pekka Vilmunen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:58.05
34 Harald Åström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:58.25
35 Kalle Tankka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:59.86
36 Eetu Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:00.16
37 Julius Auvinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:01.65
38 Oskari Niemi Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:04.33
39 Lenni Kukkonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:04.69
40 Eemil Pynnönen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:07.74
41 Jere Kontiola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:08.01
42 Christofor Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:08.70
43 Aapo Puikkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:09.33
44 Kristoffer Kulju Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:09.48
45 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:11.52
46 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:11.93
47 Niklas Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:12.25
48 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:15.96
49 Eetu Häkkinen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:17.13
50 Juuso Mikael Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:18.70
51 Jani Leskelä Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:18.90
52 Elias Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:23.70
53 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:24.75
54 Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:26.64
55 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:30.62
56 Otso Rimpiläinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:38.83
57 Anton Pulkkis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:50.67
- Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Arto Tanttu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Johan Gustafsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Henri Korpela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Veikka Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Konsta Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Eetu Einto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Timi Torkkel Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Eero Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Sami Peltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

P14,15,16 200m Rintauinti, Päivitetty: 2015-10-31 16:47:26
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Joona Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:27.90
2 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:28.94
3 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:29.05
4 Olli Rautaporras Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:29.68
5 Anton Ukkola Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:32.79
6 Elias Herlevi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:34.57
7 Joonas Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:35.39
8 Juha Jernvall Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:37.45
9 Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:38.13
10 Onni Kuronen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:38.47
11 Eetu Nyrhinen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:40.44
12 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:40.89
13 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:41.88
14 Alex Lassila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:42.79
15 Niklas Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.07
16 Sampo Kärkkäinen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.23

17 Saku Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:45.12
18 Juho Anttila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:45.15
19 Teemu Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:45.89
20 Veeti Kupari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:46.11
21 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:46.69
22 Arttu Heikkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:48.51
23 Antti Hirvonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:50.07
24 Aleksi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:50.57
25 Jon Byskov Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:50.65
26 Joona Tikka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:50.78
27 Janne Tyni Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:51.48
28 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:52.32
29 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:55.47
30 Mika Arkkila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:56.28
31 Aleksander Laihinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:56.41
32 Veeti Raivio TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:56.72
33 Otso Helstelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:57.32
34 Tommy Iivanainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:57.92
35 Rasmus Backman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:58.10
36 Markus Hagström Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:00.65
37 Eetu Malvela Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:03.30
38 Mikko Kuosmanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:04.66
39 Joona Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:05.05
40 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:06.63
41 Arttu Kojonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:20.43
42 Aaro Lassila Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:23.25
43 Valtteri Salmela Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:23.36
44 Antton Pörtfors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:41.02
- Oskari Ovaskainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Roope Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DNF

P14,15,16 200m Rintauinti, Päivitetty: 2015-10-31 16:47:26
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mikael Karuveha TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:24.93
2 Jasper Pullinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:27.55
3 Jonni Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:28.61
4 Elias Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:28.82
5 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:30.61
6 Henri Kyyrä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:30.97
7 Rasmus Kujala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:33.19
8 Joonas Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:36.52
9 Mikko Luopajärvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:37.00
10 Rami Rissanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:37.47
11 Jaakko Kokko TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:39.14
12 Oskari Valkonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:39.72
13 Kosti Kaaresvirta Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:40.41
14 Elias Soukola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:41.41
15 Ville Laukkanen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:41.68
16 Otto Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:43.82

17 Santeri Kaasinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:44.40
18 Eddie Eriksson IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:52.64
19 Jarkko Lehtola Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:54.41
20 Karl-johan Salokangas Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:54.82
21 Altti Ekorre Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:10.14
22 Frej-oskar Wikström IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:19.35
23 Lauri Koskela Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:19.53

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner