Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 17:39:35
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-10-31 17:36:30
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:29:41
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:59:05
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:17:25
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:19:11
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:41:20

P12,13 400m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-10-31 17:59:05
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 4:36.99
2 Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:41.73
3 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:42.91
4 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:45.62
5 Aleksi Koprinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:50.70
6 Lauri Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:51.05
7 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:55.20
8 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:02.49
9 Vilho Heino Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:03.24
10 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:04.97
11 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:05.94
12 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:06.33
13 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:07.81
14 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:08.22
15 Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:08.74
16 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:09.17

17 Lari Tumanoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:09.37
18 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:12.17
19 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:12.46
20 Aki Hakkarainen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:13.90
21 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:15.48
22 Kuutti Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:16.83
23 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:17.12
24 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:20.53
25 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:22.10
26 Isak Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:23.41
27 Juho Elia Marjala Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:24.62
28 Frans Hihnala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:25.55
29 Pauli Salonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:26.52
30 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:27.50
31 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:30.55
32 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:31.47
33 Manu Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:32.75
34 Panu Kautto Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:32.79
35 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:34.08
36 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:35.43
37 Topi Myyry Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:37.00
38 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:37.61
39 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:39.28
40 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:41.98
41 Leevi Kervinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:42.03
42 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:42.87
43 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:43.03
44 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:43.12
45 Benjamin Hoot Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:43.23
46 Eemil Sipola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:43.41
47 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:44.41
48 Dan Lampinen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:44.45
49 Miro Merinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:44.54
50 Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:45.33
51 Tuomas Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:46.42
52 Olavi Männistö Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:46.85
53 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:46.87
54 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:47.02
55 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:47.29
56 Kalle Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:51.49
57 Niklas Rantapää Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:53.12
57 Joonas Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:53.12
59 Onni Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:55.78
60 Santeri Berggren Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:57.34
61 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:58.53
62 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:00.37
63 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:00.79
64 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:03.80
65 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:04.79
66 Tony Heinola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:05.45
67 Henry Nyman Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:05.91
68 Arsenij Shadrin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:06.20
69 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:08.12
70 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:09.39
71 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:09.47
72 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:10.86
73 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:11.04
74 Niko Viitala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:12.77
75 Sami Pönkä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:12.81
76 Aleksi Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:13.64
77 Ilpo Pitkänen Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:14.24
78 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:14.40
79 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:17.55
80 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:23.91
81 Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:24.12
82 Alarik Virtanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:27.28
83 Leevi Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:31.70
84 Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:33.16
85 Mikael Halonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:39.58
86 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:43.65
87 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:50.88
88 Juho Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:56.03
89 Sam Zamanimehr Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:56.09
90 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:56.60
91 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:57.54
92 Eeli Hanka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 7:00.38
93 Valtteri Salmela Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 7:01.52
94 Jaakko Virtanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 7:01.89
95 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 7:01.93
96 Roope Oijennus Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 7:07.92
97 Kiarash Javidi Firooz Toussi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 7:08.40
98 Pirkka Korhonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 7:44.08
- Sami Uusikumpu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Daniel Pavlov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DNF

P12,13 400m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-10-31 17:59:05
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:27.49
2 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:29.20
3 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:30.24
4 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:33.18
5 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:34.20
6 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:37.75
7 Axel Olander Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:40.54
8 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:41.41
9 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:42.01
10 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:42.03
11 Elias Laine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:42.56
12 Julius Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:42.81
13 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:43.25
14 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:43.78
15 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:45.80
16 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:49.25

17 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:49.93
18 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 4:50.61
19 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:54.12
20 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:54.71
21 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:56.31
22 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:00.01
23 Aatu Harju Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:00.13
24 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:00.14
25 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:00.35
26 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:00.93
27 Ahti Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:03.42
28 Nico Nieminen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:03.67
29 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:04.99
30 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:05.01
31 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:06.15
32 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:07.28
33 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:07.86
34 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:08.99
35 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:09.29
36 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:09.59
37 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:09.73
38 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:10.67
39 Luukas Hätinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:12.16
40 Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:13.40
41 Vladyslav Mykhailov Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:13.42
42 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:13.74
43 Ville-veikko Katajisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:14.42
44 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:14.63
45 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:14.78
46 Henri Jokinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:14.96
47 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:16.97
48 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:18.46
49 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:22.89
50 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:23.39
51 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:23.76
52 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:24.00
53 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:24.51
54 Pieti Raunio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:25.83
55 Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:27.02
56 Joona Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:29.74
57 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:31.44
58 Iivari Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:32.70
59 Martti Rautell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:32.81
60 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:33.68
61 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:36.99
62 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:37.17
63 Onni Järvinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:39.23
64 Eemi Korpela Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:41.61
65 Teo Branchicella Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:42.21
66 Tino Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:42.73
67 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:46.91
68 Olavi Saarinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:47.41
69 Georg Närjä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:48.87
70 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:48.94
71 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:51.15
72 Santeri Kinnunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:51.70
73 Samuel Syrjänen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:52.55
74 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:52.72
75 Aleksi Vuorio Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:55.10
76 Elmeri Eronen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:00.52
77 Ossi Kervinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:02.08
78 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:03.57
79 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:05.49
80 Juhani Tapio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:05.86
81 Emil Strandell Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:06.43
82 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:06.85
83 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:08.23
84 Topi Havo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:09.46
85 Davi-esra Pesonen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:11.53
86 Atte Vehkala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:12.23
87 Leevi Rouhiainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:12.74
88 Valdemar Peltonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:15.87
89 Samuel Seppänen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:23.16
90 Veeti Leppänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:26.67
91 Daniil Lukasin Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:27.62
92 Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:34.77
93 Emil Arion Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:38.36
94 Karri Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:41.24
95 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:52.12
96 Niko Pallonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 7:29.84
- Dorian Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Iiro Räsänen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner