Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 14:47:11
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-11 14:25:47
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:32:02
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:34:58
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:35:42
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:29:56
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:46:39

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:25:47
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:01.72
2 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.33
3 Veeti Ruohtula Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.51
4 Isak Gramén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.06
5 Oskari Hynynen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.23
6 Oskari Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.97
7 Jere Ruuhonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.08
8 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.30
9 Perttu Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.36
10 Eetu Einto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.38
11 Risto Laisi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.43
12 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.66
13 Tatu Hörkkö Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.72
14 Tiitus Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.77
15 Väinö Koponen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:06.99
16 Saku Suomalainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.28

17 Joona Mikkola Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.38
18 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.48
19 Alexander Kislitsyn Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.77
20 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.94
21 Teemu Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.91
22 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.46
23 Kasper Vaittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.65
24 Hugo Enroth Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.81
25 Jere Nevalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.25
26 Hugo Mattola Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.34
27 Firas El-Idi Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.42
28 Matias Pennanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.46
29 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.74
30 Jaakko Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.75
31 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.79
32 Harry Zimmermann Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.95
33 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.40
34 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.61
35 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.67
36 Oskari Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.19
37 Kalle Hyttinen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.26
38 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.56
39 Ohto Pihlajamäki Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.65
40 Aaro Märsylä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.28
41 Leo Roine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.56
42 Eemil Kylmä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.78
43 Atte Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.52
44 Sami Peltonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.76
45 Anton Ylihannu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.12
46 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.44
47 Elias Nurmi Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.51
48 Ville Aaltonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.53
49 Hugo Soljasalo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.58
50 Juho Laukkanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.60
51 Eemeli Puhakka Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.87
52 Juuso Hietanen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.93
53 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.22
54 Atte-Mikael Ahonpää TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.48
55 Tuomas Lehtovirta Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.66
56 Lukas Vahtera Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.91
57 Petteri Maijala Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.34
58 Ali Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.95
59 Eemil Pynnönen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.97
60 Kristoffer Kulju Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.43
61 Pyry Kurunsaari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.47
62 Ville Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.85
63 Julius Auvinen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.88
64 Ali Gardberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.01
65 Veeti Vainionpää Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.30
66 Aaro Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.41
67 Maxim Kolomainen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.46
68 Aapo Puikkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.93
69 Herkko Lajas Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.16
70 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.46
71 Tatu Jentze Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.77
72 Väinö Hiltunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.95
73 Repe Kupila Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.09
74 Tuukka Jaakola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.94
75 Pekka Vilmunen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.14
76 Pyry Räisänen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.36
77 Samuli Hartikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.59
78 Viktor Leinonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.15
79 Kalle Kinnala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.95
80 Joonas Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.41
81 Kalle Tankka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.81
82 Juuso Mikael Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.53
83 Juuso Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.57
84 Jani Leskelä Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.62
85 Eero Jääskeläinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.10
86 Otso Rimpiläinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.94
87 Veikka Weckman Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.57
88 Elias Vainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.09
89 Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.45
90 Henri Korpela Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.56
91 Anton Pulkkis Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.79
92 Johan Gustafsson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.60
- Ivan Turbin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Jeremia Sidoroff Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Jesper Werdi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Nader Khalili Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Rikhard Gullstén Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:25:47
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.59
2 Teemu Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:00.49
3 Anton Nuottajärvi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.17
4 Antti Hakkarainen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.20
5 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.30
6 Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:02.44
7 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:03.02
8 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.00
9 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.14
10 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.19
11 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.76
12 Tuomas Saraneva Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:05.04
13 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:06.03
14 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.05
15 Niklas Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.06
16 Georgy Babenov ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.47

17 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.52
18 Teemu Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.57
19 Kustaa Yli-Äyhö Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.93
20 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.37
21 Topi Lukkarinen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.50
22 Leevi Lehti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.74
23 Leevi Luhtanen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.75
24 Lauri Jämsén Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.18
25 Samuli Halme Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.58
26 Vinski Pyykönen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.75
27 Aleksi Hautaniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.92
28 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.23
29 Niilo Ukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.83
30 Onni Kuronen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.89
31 Valtteri Länsipuro Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.43
32 Emil Perkkiö Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.56
33 Joona Tikka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.09
34 Ville Särkkä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.24
35 Mikael Lähde Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.48
36 Oskari Neuvonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.65
36 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.65
38 Kasper Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.34
39 Roni Törnqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.49
40 Henri Koski Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.75
41 Miko Järviö Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.47
42 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.67
43 Elmeri Ekström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.70
44 Juha Jernvall Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.95
45 Mika Arkkila Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.02
45 Otso Helstelä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.02
47 Matias Blomfelt Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.98
48 Nesja Seppälä Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.12
49 Janne Tyni Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.33
50 Aksel Kansanniva Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.19
51 Tatu Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.51
52 Markus Heino Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.52
53 Waltteri Tiitola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.17
54 Vertti Vuori Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.61
55 Sami Kukkonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.05
56 Kimmo Salomaa Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.55
57 Alexander Ahlgren IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.20
58 Frans Meltovaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.71
59 Joni Löytökorpi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.92
60 Arttu Kojonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.29
61 Aaro Rasilainen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.14
62 Antton Pörtfors Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.94
- Taneli Juutinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Santeri Hölttä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Aleksej Belfer ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Eeli Kytölä Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Samu Peltonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

P14,15,16 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:25:47
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Wilhelm Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.54
2 Peik Lindberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:00.80
3 Konsta Kallinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.91
4 Rasmus Kujala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:01.22
5 Kaarlo Seppänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:02.03
6 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:02.23
7 Venni Rastas Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:02.37
8 Jaakko Siipola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:02.77
9 Emil Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.07
10 Eelis Hukka Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.58
11 Juho Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.97
12 Akseli Heino Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.13
13 Leo Kuusela Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.21
14 Aapo Eerola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:04.25
15 Juho Seppälä Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:04.38
16 Jonas Fellman IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.46

17 Niko Somila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.02
18 Jaakko Kokko TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.69
19 Aaron Joki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:06.82
20 Pyry Nurmilo TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.93
21 Werner Heräjärvi Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.06
22 Severi Nieminen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.39
23 Eddie Eriksson IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.85
24 Konsta Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.10
25 Väinö Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.54
26 Pyry Korpikoski Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:11.65
27 Lauri Ytti Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.73
28 Antti Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.06
29 Aarne Sarkima Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.13
30 Miska Kurvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.60
31 Jani Savander Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.76
32 Felix Ollus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.80
33 Karl-johan Salokangas Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.05
34 Frej-oskar Wikström IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.17
35 Altti Ekorre Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.68
- Santeri Kaasinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner