Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 18:09:40
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-10-31 18:00:45
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:03:29
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:19:51
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:40:58
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:44:37
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:20:26

T13,14,15 400m Sekauinti, Päivitetty: 2015-10-31 18:20:26
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:07.30
2 Emma Uusküla Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:17.58
3 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:25.82
4 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:26.37
5 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:28.30
6 Alexandra Arenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:28.94
7 Oona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:29.24
8 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:29.68
9 Ina Pollari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:33.98
10 Lydia Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:34.03
11 Verna Rostedt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:36.05
12 Tuisku Grundström Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:37.36
13 Mathilda Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:38.87
14 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:40.63
15 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:43.85
16 Milla Nikkanen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:44.30

17 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:46.10
18 Jonna Vasara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:49.49
19 Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:49.59
20 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:52.94
21 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:00.01
22 Aada Sulasalmi Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:02.89
23 Iida Koskiluoto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:03.97
24 Jenny Kareinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:08.02
25 Ronja Nätynki Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:08.98
26 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 6:09.31
27 Amanda Paukkunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:11.09
28 Agneta Kallas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:18.47
29 Emma Marcus IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 6:41.75
30 Elina Palojärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 6:44.79
- Siri Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Ella Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Tiia Strandberg Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Tia Haikarinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

T13,14,15 400m Sekauinti, Päivitetty: 2015-10-31 18:20:26
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:11.31
2 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:16.54
3 Reetta Rantakokko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:19.44
4 Henna Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:20.96
5 Mila Manner Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:21.26
6 Janette Setälä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:23.72
7 Paula Peltola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:25.89
8 Seela Peuralahti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:26.99
9 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:30.46
10 Camilla Tyven Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:30.76
11 Suvi Kurth Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:31.72
12 Pinja Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:34.56
13 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:34.73
14 Saana Liikonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:35.31
15 Anni Willman Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:37.21
16 Riina Koskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:37.80

17 Linda Simula Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:37.92
18 Millariina Bruce Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:40.24
19 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:44.74
20 Laura Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:45.34
21 Niina Roiko-Jokela Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:46.66
22 Roosa Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:47.24
23 Vilma Uuttu Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:50.15
24 Jenny Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:51.09
25 Maari Sinivuori Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:51.93
26 Elena Mantila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:52.82
27 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:04.99
28 Katariina Kivi Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 6:08.40
29 Noora Leppänen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 6:21.10
30 Sofia Saukko Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:23.49
31 Pipsa Remes Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 6:50.74
32 Siiri Haanpää Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 6:54.65

T13,14,15 400m Sekauinti, Päivitetty: 2015-10-31 18:20:26
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Nea-Amanda Heinola Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:53.12
2 Essi-Maria Lillman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:54.38
3 Janina Ollikainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:07.16
4 Emmi Kölhi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:13.00
5 Petra Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:13.65
6 Ksenia Egorova ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:14.78
7 Vilma Roman Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:19.52
8 Jonna Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:23.53
9 Marilla Parhiala Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:25.19
10 Heidi Kivioja Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:25.62
11 Millie Kuusniemi Fishwick Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:26.76
12 Sanni Kalliomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:30.16
13 Daniela Nummi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:33.57
14 Henna Blomroos Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:33.98
15 Lotta Aho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:34.35
16 Wendela Vuorinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 5:35.06

17 Saara Lehtonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:35.31
18 Vilja Kaukinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:35.97
19 Armi Auvinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:36.49
20 Roosa-Maria Tempakka Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:39.93
21 Taru Rilla Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:40.60
22 Nadine Medarhri Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:41.98
23 Anni Katajamäki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 5:42.53
24 Emmi Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 5:51.94
- Milja Mielty Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner