Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 18:28:45
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-10-31 18:17:07
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:29:10
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:39:56
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:11:31
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 17:59:47
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 18:40:12

P13 100m Perhosuinti, Päivitetty: 2015-10-31 18:40:12
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.66
2 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.70
3 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.40
4 Matias Hjelm Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.51
5 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.72
6 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.90
7 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.46
8 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.54

9 Oskari Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.58
10 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.70
11 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.91
12 Jere Oikarainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.93
13 Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.63
14 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.55
15 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.63
16 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.71
17 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.86
18 Elias Kukkonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.24
19 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.34
20 Axel Olander Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.54
21 Elias Laine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.56
22 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.87
23 Akseli Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.20
24 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.24
25 Wäinö Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.89
26 Onni-kalle Luomala Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.29
27 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.52
28 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.65
29 Valtteri Taskinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.10
30 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.17
31 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.75
32 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.54
33 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.80
34 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.07
35 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.23
36 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.50
37 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.58
38 Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.78
39 Aatu Harju Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.90
40 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.13
41 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.29
42 Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.36
43 Sampo Soininen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.43
44 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.27
45 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.59
46 Nico Nieminen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.71
47 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.88
48 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.25
49 Joel Syrjä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.42
50 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.58
51 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.61
52 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.76
53 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.92
54 Lasse Saarinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.56
55 Nico Neder Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.23
56 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.14
57 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.27
58 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.55
59 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.64
60 Mathias Lindfors Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.01
61 Henri Jokinen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.06
62 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.31
63 Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.17
64 Iivari Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.44
65 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.03
66 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.54
67 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.58
68 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.66
69 Niko Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.97
70 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.58
71 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.30
72 Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.90
73 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.24
74 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:39.92
75 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.93
76 Juhani Tapio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.05
77 Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.91
- Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Valdemar Peltonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner