Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-10-31 09:45:48
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-11 14:25:54
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:51:11
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:55:32
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:48:04
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-10-31 09:43:26
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 08:26:49

T-11,12 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:25:54
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.14
2 Emilia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.18
3 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.94
4 Veera Säämänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.47
5 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.50
6 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.61
7 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.91
8 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.69
9 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.81
10 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.88
11 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.01
12 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.49
13 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:09.61
14 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.07
15 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.27
16 Helmiina Toivonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.49
17 Tinja Lasonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.16
17 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.16
19 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.23
20 Ida Roponen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.36
21 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.49
22 Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.79
23 Emmi Manninen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.83
24 Milla Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.86
25 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.88
26 Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.94
27 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.02
28 Sonja Salmimies Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.03
28 Auri Keurulainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.03
30 Aada Heiskanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.44
31 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.52
32 Emma Hakala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.72
33 Aada Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.78
34 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.80
35 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.22
36 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.29
37 Josephine Otis Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.34
38 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.68
39 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.79
40 Nanna Sinerkari Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.88
41 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.18
42 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.35
43 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.36
44 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.44
45 Eevi Peltonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.54
46 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.55
47 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.73
48 Nicole Yisrael Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.78
49 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.04
50 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.15
51 Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.42
52 Manja Lindell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.43
53 Lilli Rinne Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.58
54 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.63
55 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.80
56 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.89
57 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.05
58 Sofia Salospohja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.08
59 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.18
60 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.34
61 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.35
62 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.39
63 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.47
64 Milla Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.71
65 Milla Hälikkä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.72
66 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.78
67 Alisa Ailanen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.88
68 Viivi Tonteri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.01
69 Salla Rantala Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.07
70 Laura Nissi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.08
71 Pinja Kinnunen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.19
72 Cecilia Serovuo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.40
73 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.42
74 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.68
75 Oona Sirkiä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.71
76 Saga Jatkola Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.00
77 Olivia Uusitorppa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.05
78 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.13
78 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.13
80 Julia Hietanen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.29
81 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.41
82 Iida Herrala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.48
83 Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.69
84 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.74
85 Henni Havén Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.81
86 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.87
87 Veera Vahtolammi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.09
88 Ida Maliranta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.34
89 Pinja Hautamäki Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.35
90 Ella Suominen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.55
91 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.63
92 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.64
93 Alina Antila Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.78
94 Viola Penttilä Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.16
95 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.24
96 Alexandra Chaker Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.26
97 Beata Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.32
98 Iisa Karpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.33
99 Alina Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.61
100 Julia Nelimarkka Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.71
101 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.73
102 Emily Cwirzen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.01
103 Laura Helena Müürsepp Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.08
104 Iiris Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.19
105 Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.57
106 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.63
107 Oona Holmberg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.71
108 Wilma Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.87
109 Oona Kupari Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.01
110 Viivi Kylkisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.07
111 Emmi Lyytinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.30
112 Frida Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.35
113 Hanna-maria Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.44
114 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.46
115 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.56
116 Silja Rossi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.11
117 Nanna Savolainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.25
118 Aino Illukka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.49
119 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.56
120 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.94
121 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.07
122 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.14
123 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.23
124 Ella-maija Syväniemi Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.40
125 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.68
126 Pinja Kallio Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.77
127 Noora Kylmämetsä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.90
128 Nella Vastamäki Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.92
129 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.28
130 Annika Aarrejoki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.63
131 Anna Mattila Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.64
132 Venla Salminen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.86
132 Anniina Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.86
134 Jessi Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.92
135 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.02
136 Julia Huovinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.41
137 Oona Eriksson Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.45
138 Kiona Inkilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.53
139 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.34
140 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.51
141 Sade Lukkaroinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.76
142 Ella Vilenius Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.23
143 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.29
144 Silja Auvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.68
145 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.75
146 Hilma Husari Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.81
147 Linnea Svahn Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.20
148 Ida Töyrylä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.65
149 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.10
150 Lilja Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.25
151 Minna Virtanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.30
152 Iida Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.56
153 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.71
154 Amanda Malminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.02
155 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.30
156 Elina Laaksonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.59
157 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.93
158 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.11
159 Ranja Ruotoistenmäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:32.77
160 Ronja Mustalahti Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.37
161 Katarina Kobycheva Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.65
162 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.75
163 Mikaela Laaksola Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:34.01
164 Jemina Vainio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.11
165 Aino Soramies Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.43
166 Essi Loponen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.57
167 Noora Pätiälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.59
168 Ella Luoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.94
169 Anni Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.12
170 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.33
171 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.36
172 Siiri Kortelainen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.47
173 Maija Nätti Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.53
174 Peppi Siurola Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:35.73
175 Aino Suominen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.90
176 Roosa Koivumaa Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.11
177 Meri Kultaranta Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.77
178 Verna Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.89
179 Diana Valero De La Iglesia HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.29
180 Saana Näsi Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.49
181 Joanna Hauhia Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.64
182 Elli Heldt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.74
183 Emelie Måtar IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.81
184 Iida Jännes Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.40
185 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.75
186 Ava Malm Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.96
187 Juulia Alarvo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.11
188 Maija Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.23
189 Annika Idman Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.70
190 Noora Kotanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.04
191 Emilia Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:40.53
192 Pilvi Elina Nieminen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.80
193 Jasmine Errehani Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.03
194 Lea Heinzmann Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:41.15
195 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:41.23
196 Helmi Romppanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.15
197 Reetta Haara Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.66
198 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.97
199 Noela Piazza Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.25
200 Veera Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:46.70
201 Peppi Innamaa Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.32
202 Ida Kupiainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:52.28
203 Charlotta Koivisto Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:54.06
204 Iida-isabella Pakka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:59.36
205 Vilma Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:13.96
- Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Viivi Heittokangas Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Linda Koivisto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Susanna Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Odessa Haikara Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

T-11,12 100m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-11-11 14:25:54
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:00.03
2 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.21
3 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:03.22
4 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.69
5 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:04.14
6 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:04.41
7 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:04.59
8 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.97
9 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.32
10 Madeleine Hiltunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.41
11 Sandra Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.76
12 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:05.83
13 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.89
14 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:05.93
15 Veera Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.98
16 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.44

17 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:06.94
18 Ida Lehtovaara Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:06.98
19 Kiia Kinnunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:07.03
20 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:07.08
21 Vilhelmiina Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.53
22 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.57
23 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.65
24 Kiira Kangasniemi Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.82
25 Anni-maria Laakso Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:08.12
26 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.43
27 Daniela Degenhardt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.52
28 Venla Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.60
29 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:08.68
30 Ethel Piksilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.92
31 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.13
32 Emma Hämäläinen Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.24
33 Anni Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.27
34 Sonja Lehtinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.35
35 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.38
36 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.61
37 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.71
37 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:09.71
39 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.72
40 Nita Poutiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:09.80
41 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.82
42 Stella Freystätter Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.83
43 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.91
44 Iiris Yli-Jama Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.94
45 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.12
46 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.24
47 Minna Kinnunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.40
48 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.58
49 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.62
50 Emilia Hokkanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.64
51 Ella Ohra-aho Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.75
52 Lotta Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.86
53 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.31
54 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.38
55 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.46
56 Nea Palanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.55
57 Viivi Kallunki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.59
58 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.66
59 Hilla Kuuva Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.80
60 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.00
61 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.05
62 Emma Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.19
63 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.33
64 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.46
65 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.53
66 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.63
67 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.65
68 Aino Paju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.66
69 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.69
70 Noora Peltoniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.90
71 Emmi Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.08
72 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.11
73 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.15
74 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.32
75 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.48
76 Anna Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.63
77 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.76
78 Evgenia Vlasova Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.82
79 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.84
80 Aino Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.02
81 Peppi-stiina Ahti Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.10
82 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.38
83 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.65
84 Henrietta Löfgren Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.76
85 Reeta Kallunki Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.78
86 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:14.95
87 Stefania Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.96
88 Aino Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.04
89 Snezhana Ilcheva Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.14
90 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.31
91 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.48
91 Winona Forslund Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.48
93 Ilona Halima Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.94
94 Ninni Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.95
95 Sini Lassila Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.22
96 Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.36
97 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.58
98 Olivia Salminen Valkeakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.69
99 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.74
100 Kreetta Uusitalo Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.79
101 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.13
102 Milla Salminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.24
103 Heinä Tanskanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.39
104 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.46
105 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.60
106 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.64
107 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.78
108 Viona Mönttinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.82
109 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.93
110 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.01
111 Sara Ylimäki Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.10
112 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.24
113 Saga Alisa Bruun Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.34
114 Martina Uusitalo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.54
115 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.65
116 Alexandra Nikkinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.05
117 Julia Järvelin Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.06
118 Katariina Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.62
119 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.70
120 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.78
121 Vilma Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.90
122 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.02
122 Annika Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.02
124 Jessika Mursula Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.08
125 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.11
126 Jenna Boman Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.21
127 Essi Juntunen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.28
128 Heidi Javanainen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.53
129 Silja Hieto Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.67
130 Lotta Räsänen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.04
130 Siiri Keisu Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.04
132 Fanny Meltovaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.27
133 Iina Lehikoinen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.34
134 Sanna Pajula Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.37
135 Aada Kivi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.53
136 Laura Valonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.55
137 Aada Viitamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.58
137 Liisa Siikala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.58
139 Maria Rauhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.88
140 Iida Kontkanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.90
141 Milka-maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.93
142 Ilona Arvilommi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.00
143 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.04
144 Janika Jokinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.41
144 Tessa Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.41
146 Peppi Hölsö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.49
147 Hanna Kauhanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.70
148 Helmi Rönnholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.71
149 Sanni Salmi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.73
150 Anna Lehtonen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.77
151 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.87
152 Sylvia Siltainsuu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.05
153 Venla Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.11
154 Iida Kaijala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.12
155 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.23
156 Tilta Osmonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.47
157 Roosa Pilsari Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.48
158 Oona Tervo Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.50
159 Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.57
160 Saana Tertsunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.78
161 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.91
162 Sara Pantsu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.02
163 Sonja Ylösmäki Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.09
164 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.38
165 Sanni Hakkarainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.45
166 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.79
167 Anastasia Kotova Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.80
168 Helka Laitila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.84
169 Sara Laivo Uinti-Vakka IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.02
170 Jenna Rautava Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.34
171 Iida Nissilä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.51
172 Lotta Ruppa TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.58
173 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.59
174 Aino Kemppainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.72
175 Sohvi Seppänen Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.26
176 Maria Rintala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.35
177 Nea Grundström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.18
178 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.60
179 Sini Aarnivuo Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.68
180 Ella Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.71
180 Vilma Ketelä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.71
182 Liina-milana Isotalo Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.75
183 Peppi Kolari Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.02
184 Wunsen Jämsen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.08
185 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.09
186 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.22
187 Ella Parviainen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.32
188 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.36
189 Nella Kukkonen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.41
190 Eeva Nousiainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.90
191 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.92
192 Siiri Tevä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.14
193 Rebecca Duns IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.87
194 Miia Äikäs Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.65
195 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.82
196 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.39
197 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.53
198 Matilda Byholm Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.83
199 Nella Valtanen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.84
200 Erika Korpela Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.44
201 Saga Peltolehto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.39
202 Clea Rekula Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.88
203 Kedilyn Pulk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.54
204 Moona Pitkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.84
205 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.65
206 Sara Korpineva Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:36.04
207 Nicole Malmsten Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.30
208 Amanda Mielty Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.32
209 Vilma Mäkelä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.61
210 Ella Happonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.65
211 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.70
212 Veera Juntunen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.99
213 Karolina Piitulainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.18
214 Nelli Rapo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.96
215 Helmiina Toivo Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.14
216 Venla Ylisuvanto Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:18.12
- Heini Takanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Annika Alanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Mariia Sherstiuk Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Tilda Selonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Emilia Lyyra Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Saima Huovinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner