Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 09:28:25
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 09:32:37
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:25:19
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:31:41
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:23:16
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:24:03
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:32:59

T13,14,15 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 09:32:59
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Mia Pentti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:04.18
2 Emilie Pärnänen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:05.41
3 Peppi Siirtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.96
4 Oona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.54
5 Anniina Kallio Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.57
6 Anna Vira Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.86
7 Venla Suihkonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.07
8 Pilvi Kilpeläinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.59
9 Sini Silvennoinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.75
10 Lilli Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:10.80
11 Emma Kajanto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.22
11 Emmi Kaunisto Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:11.22
13 Julia Koivisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.27
14 Emilia Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.29
15 Sara Mustonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.38
16 Olga Koskinen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.77

17 Mathilda Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.85
18 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.99
19 Siri Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.04
20 Emilia Liven Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.19
21 Petra Heikkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.56
22 Peppi Pinomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.67
23 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.84
24 Milla Nikkanen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.11
25 Jessica Kujanpää Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.28
26 Helmi Tossavainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.50
27 Katariina Niemi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.56
28 Ina Pollari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.68
29 Siiri Välimaa Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.72
30 Jenni Moisio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.78
31 Alexandra Arenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.85
32 Pinja Paulomo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.35
33 Pauliina Lohilahti Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.41
34 Reetta Kuusisto Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.51
35 Charlotte Ingberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.69
36 Mirka Mettinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.37
37 Kaisla Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.58
38 Vilma Norja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.81
39 Iida Nyman Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.14
40 Meri Lauronen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.25
41 Vera Vartiainen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.51
42 Enni-sofia Perätalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.66
43 Liina Salin Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.72
44 Siiri Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.83
45 Saana Karell Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.88
46 Venla Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.20
47 Viivi Puolakka Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.21
48 Emma Von Dickoff Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.70
49 Anni Turkkila Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.32
50 Hilla Hirvikoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:18.33
51 Vilma Hottinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.85
52 Aada-maria Järvenpää Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.94
53 Viivi Merisalo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.98
54 Nea Nygård Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.02
55 Emma Mustonen Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.16
56 Olivia Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.21
57 Vilma Tuokko Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.26
58 Nea Winqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.48
59 Jade Huhtamaa Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.49
60 Vilhelmiina Wegelius Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.69
61 Minna Ingi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.70
62 Alina Huotari Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.75
63 Helena Victoria Valdmees Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.84
64 Pinja Raassina Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.91
65 Tinja Turunen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.01
66 Peppi Palokangas Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.28
67 Aada Sulasalmi Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.56
68 Stella Donning IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.25
69 Sofia Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.29
69 Noona Rantanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.29
71 Elisa Vakkuri Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.38
72 Ellen Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.42
73 Aino Heininen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.63
74 Aino Kontiainen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.88
75 Vilja Laaksonen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.31
76 Venla Pesu TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.36
77 Ellen-maria Neiramaa Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.79
78 Maiju Rajaniemi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.83
79 Nea Tahkoniemi Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.95
80 Ada Aartela Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.97
81 Iida Koskiluoto Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.48
82 Mette Hämeenaho Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.59
83 Rosa Antikainen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.68
84 Siiri Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.11
85 Iida-lotta Kolehmainen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.42
86 Essi Helle Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.44
87 Saga Lindeberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.49
88 Miisa Mäkelä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.70
89 Viivi Paasonen Punkaharjun Urheilijat IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.00
90 Alina Hakkarainen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.03
91 Linda Merimaa Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.21
92 Oona Parviainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.44
93 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.86
94 Paula Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.24
95 Emilia Sjölund Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.37
96 Isla Pinta Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.72
97 Cecilia Raudaskoski Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.64
98 Emma Marcus IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.73
99 Jemina Knuutila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.90
100 Ida Rantala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.33
100 Maiju Harju Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.33
102 Hanna Rantanen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.94
103 Viivi Lankinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.24
104 Tinja Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.41
105 Marleen Mikk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.62
106 Joanna Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.94
107 Kia Lindholm Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.19
108 Nikita Ravalt Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.35
109 Ida Karjalainen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.57
110 Senja Aho Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.62
111 Ilona Hjelt Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:31.90
112 Inari Laaksonen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.92
113 Veera Vittaniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.98
114 Elli Hannus Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.00
115 Oona Piekkala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.83
116 Lawen Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:33.84
117 Eveliina Kuula Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.00
118 Erika Moilanen Varkauden Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.20
119 Jenni Alanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.80
120 Sanna Rajamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.03
121 Emma Aarnikoivu Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.24
122 Nelli Vartiainen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.89
123 Iiris Saranpää Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.00
124 Sofia Runnakko Alavuden Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.16
125 Henna Saarela HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.34
126 Ellen Melin IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.36
127 Emma Laasonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.61
128 Emma Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.51
129 Nelli Peltoniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.84
130 Meri Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:39.99
131 Aurora Laine Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.25
132 Anette Kinnunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:42.60
133 Venla Laitila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.17
134 Maria Pesso Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.71
135 Jasmine Vikström Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:46.24
136 Laura Hautamäki Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.38
137 Iida-elisi Anttila Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:54.58
138 Alisa Kajander Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:54.88
139 Salla Lehtimäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:58.23
- Linnéa Nygård Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Sara Ikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Sole Piirainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Meri Karttunen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Tiina Ojalehto Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Siiri Koskinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Wilma Rintala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Pinja Österman Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Kaisa Huttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Kerttu Hirvonen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Viivi Hakamäki Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T13,14,15 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 09:32:59
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Paula Peltola Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:04.14
2 Vilma Oura Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.96
3 Raakel Bärlund Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:07.37
4 Ida Slöör Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.55
5 Vilma Iisalo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:08.57
6 Iida-Maria Laine Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.72
7 Charlotta Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.22
8 Nelli Ohvo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.82
9 Aino Mononen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:09.92
10 Noora Kokko Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.98
11 Saana Liikonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.29
12 Vuokko Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.58
13 Helene Hirvonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.76
14 Netta Nyberg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.82
15 Suvi Kurth Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:10.91
16 Sanni Lampi Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:11.27

17 Mila Manner Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.30
18 Emma Kotiranta Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:11.59
19 Amanda Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.27
20 Henna Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.36
21 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.50
22 Millariina Bruce Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.79
23 Janette Setälä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.80
24 Linda Simula Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.90
25 Sofia Hinkka Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.28
25 Diana Lattu Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.28
27 Lotta Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.30
28 Riika Huttula Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.72
29 Kiia Toikka Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.83
30 Tytti Härkönen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.12
31 Senni Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.24
32 Aliisa Salokaarto Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.42
33 Nea Reunanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:14.52
34 Elina Jurvanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.65
35 Elena Mantila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.68
36 Elli-Kaisa Saarinen Vesihelmen Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.84
37 Ciia Korkeamäki Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:14.95
38 Roosa Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.10
39 Aino Ruottu Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.32
40 Jenna Sjöblom Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.57
41 Sanni Kilponen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.58
42 Anniina Murto Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.62
43 Laura Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.05
44 Anna-Sofia Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.14
45 Petra Uusikumpu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.80
46 Wilma Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.98
47 Hilla Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.00
48 Moonica Pirhonen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.63
49 Matilda Laurila Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.75
50 Merili Kallas Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.24
51 Nora Kosonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.62
52 Heta Järvenpää Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.01
53 Vilma Kotola Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.17
54 Wilma-annika Puttonen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.19
55 Iiris Himanto Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.21
56 Lotta Tiittanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.46
57 Ronja Vallenius Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.52
58 Jonna Salminen Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.18
59 Amanda Mankinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.32
60 Elizaveta Parfenova Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.48
61 Sara Hätönen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.79
62 Lotta Linnea Partanen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.89
63 Fiia Pyykkö Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.12
64 Noora Luukkanen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.22
65 Liia Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.29
66 Sofia Saukko Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.44
67 Senni Keisu Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.77
68 Anna Ketola HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.37
69 Meri Pohjola Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.43
70 Sofia Ervasti Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.45
71 Emilia Majuri Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.73
72 Emma Pajuluoma Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.78
73 Eeva Paapio Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.81
74 Ellen Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.19
74 Emilia Härkönen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.19
76 Ellen Woivalin IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.93
77 Viivi Jokiniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.45
78 Venla Huurinainen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.64
79 Sara Rosqvist Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.70
80 Tiia Siitarinen Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.91
81 Annika Heiskanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.04
82 Julianna Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.34
83 Oona Malinen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.96
84 Ella Hörkkö Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.43
85 Anni Kokolahti Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.54
86 Viveca Meriläinen Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.98
87 Netta Korhonen Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.43
88 Melissa Talvio Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.58
88 Pipsa Remes Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.58
90 Ronja Tuominen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.91
91 Laura Väisänen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.03
92 Iida Honkanen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.34
93 Johanna Luukkonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.40
94 Erika Yli-Yrjänäinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.83
95 Jenna Kilpeläinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.03
96 Nuppu Toiva Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.90
97 Hilla Mäkivuokko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.45
98 Aino Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:35.84
99 Jenni Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.42
100 Aino Vepsäläinen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.27
- Nea Salo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Vivian Heräjärvi Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Fanny Koivisto Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Matilda Lindholm Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Anniina Uusitalo Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T13,14,15 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 09:32:59
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Iida Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:03.57
2 Fanny Grönvall Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:03.89
3 Nea-Amanda Heinola Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:03.93
4 Katri Hurskainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.61
5 Ksenia Egorova ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:06.79
6 Jonna Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:07.04
7 Milja Mielty Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.04
8 Nea Tiesmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.54
9 Ella Aalto Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:08.76
10 Petra Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:08.86
11 Emmi Kölhi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.08
12 Iida Reini Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:09.09
13 Erika Ketola Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.50
14 Ronja Riihinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.59
15 Olivia Hellsten Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:09.92
16 Sophia Lindeberg Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.07

17 Pia Peräjoki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.25
18 Reetta-Maija Perätalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.45
19 Roosa Rekola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.47
20 Aino Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:12.02
21 Veronica Wahlstedt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:12.48
22 Katriina Korpi Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:12.67
23 Erika Kattilakoski Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.85
24 Heidi Kivioja Vieskan Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.19
25 Roosa Oja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.37
26 Juuli Miettinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.44
27 Mari Hekkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.58
28 Sanni Kalliomäki Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.68
29 Jasmin Rosnell Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.95
30 Emilia Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.03
31 Roosa Mykkänen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.13
32 Emmiina Rautiainen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:15.43
33 Sini Tuominen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.30
34 Taru Rilla Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.35
35 Olivia Viitala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.43
36 Alexandra Kapanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.54
37 Mari Hyvönen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.25
38 Jenni Micaela Lehtonen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:17.54
39 Vilja Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.70
40 Mira Tarnanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.06
41 Riina Karola Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.08
42 Emilia Riipinen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.46
43 Heidi Katila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.79
44 Tessa Helenius Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.94
45 Emmi Kilpinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.96
46 Amanda Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.23
47 Kirsi Salmela Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.29
48 Katariina Jyrälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.37
49 Alisa Miettinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.31
50 Elli Koivunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.32
51 Melinda Moilanen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.01
52 Tytti Kuusela Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.18
53 Niina Piipponen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.47
54 Netta Vesanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.69
55 Hilla Latukka Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.92
56 Ida Wagner Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.95
57 Milla Kortetjärvi Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.09
58 Noora Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.48
59 Jenna Rita Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.45
60 Henna Kuivaniemi Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.84
61 Ellinore Karp Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.10
62 Tara Hintsanen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.35
63 Danyela Tanke Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.41
64 Ella Takalo Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.63
65 Kerttu Virtanen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:27.75
66 Marissa Cavallotti Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.49
67 Enni Kanerva Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.69
68 Pauliina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.98
69 Emmi Kima Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.14
70 Sonja Nousiainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.38
71 Marie Währn Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.86
72 Ida Heino Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.15
73 Lotta Kurunsaari Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:49.99
74 Maisa Kankkunen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:50.75
- Venla Korhonen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner