Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 09:48:38
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 09:46:36
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:49:47
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:46:05
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:40:08
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:44:41
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:25:29

T10 200m Vapaauinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:25:29
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:36.03
2 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:36.13
3 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:39.25
4 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.95
5 Emilia Niemi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:42.39
6 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.49
7 Karla Tiainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:43.92
8 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:46.70

9 Daniella Guth Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:47.20
10 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:47.80
11 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:49.08
12 Siiri Pekkala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:49.22
13 Sara Poutala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:50.06
14 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:50.12
15 Essi Vilhelmiina Virta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:50.74
16 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:51.62
17 Fiona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:52.36
18 Nelli Vihola Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:52.77
19 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:52.84
20 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:54.30
21 Rebekka Aaltola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:54.55
22 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:54.67
23 Silja Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:55.27
24 Elina Ryynänen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:55.40
25 Saara Niemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:55.45
26 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:57.00
27 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:57.05
28 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:57.79
29 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:58.35
30 Anna Lehmusvaara Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:58.71
31 Alina Vuorinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:00.48
32 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:00.72
33 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:00.94
34 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:01.24
35 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:01.46
36 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:02.18
37 Santra Peuralahti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:02.64
38 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:03.54
39 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:04.01
40 Tilla Saarentaus Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:04.23
41 Alma Hörkkö Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:04.34
42 Sofia Morais Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:04.39
43 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:04.59
44 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:05.19
45 Kukka Peill Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:05.83
46 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:07.14
47 Melina Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:07.25
48 Tuulia Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:09.38
49 Hilla Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:10.12
50 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:10.76
51 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:11.50
52 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:12.23
53 Nelli Rauhanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:12.25
54 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:12.31
55 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:12.83
56 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:12.93
57 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:13.07
58 Jenna Äijälä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:13.83
59 Ilona Niemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:13.84
60 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:13.92
61 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:14.68
62 Emma Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:15.62
63 Olivia Turtiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:15.63
64 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:16.03
65 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:16.35
66 Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:16.90
67 Jonna Marjatta Laitinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:17.82
68 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:17.89
69 Pilvi Österman Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:18.97
70 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:20.30
71 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:20.43
72 Nea Sainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:22.22
73 Phan Vy Anh Tran Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:22.34
74 Emmi Lapikisto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:23.17
75 Pihla Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:23.22
76 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:25.03
76 Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:25.03
78 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:25.37
79 Pihla Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:26.29
80 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:27.27
81 Tara Ojanperä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:27.92
82 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:29.77
83 Julia Minttu-Maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:30.14
84 Siri Kaskeala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:31.80
85 Enni Halttunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:33.05
86 Eveliina Vakkuri Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:34.10
87 Céline Flöjt IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:35.59
88 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:36.04
89 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 3:36.28
90 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:37.43
91 Aino Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:37.81
92 Vilja Pusa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:38.42
93 Oona Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:40.24
94 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:40.58
95 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:41.48
96 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:42.59
97 Eeva Toroi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:43.90
98 Mea Lahtinen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:46.64
99 Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 3:51.28
100 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 3:52.24
101 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:52.29
102 Tilda Saario Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:04.17
- Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Pinja Lohiniva Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DNF
- Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner