Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 10:03:34
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 10:17:27
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:14:08
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:01:28
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:01:39
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 09:51:27
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:21:02

P12, 13 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:21:02
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Alex Lydman Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:07.60
2 Tatu Hapuoja Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:08.05
3 Marcus Forsel Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.12
4 Paavo Erkinaro Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:11.49
5 Santeri Herpola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:12.43
6 Risto Martikainen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:12.90
7 Aki Hakkarainen Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:13.08
8 Lauri Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:13.45
9 Niklas Hatakka Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.21
10 Eemil Kankare Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.64
11 Akseli Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.22
12 Vilho Heino Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:16.33
13 Lassi Haimi Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.37
14 Nooa Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.73
15 Olli-pekka Pietarila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.41
16 Eetu Palvanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.07
17 Niko Matela Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.42
18 Jami Ihalainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.62
19 Leevi Ylikulppi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.66
20 Pauli Salonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.77
21 Sami Uusikumpu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.36
22 Lauri Tolvanen Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.83
23 Henri Heikkilä Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.59
24 Markus Nuorinko Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.85
25 Leo Parviainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.25
26 Kasper Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.87
27 Teemu Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.20
28 Pauli Rantamäki Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.76
29 Frans Hihnala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.85
30 Joona Kortteinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.87
31 Juuso Rahikainen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.06
32 Tatu Saareks Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.22
33 Joonas Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.79
34 Teppo Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.81
35 Samuel Räty Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.03
36 Ville Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.19
37 Simon Ravals Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.26
38 Akira Konttinen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.65
38 Eemil Sipola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.65
40 Luukas Vainio Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.74
41 Visa Kotiniitty Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.75
42 Toni Lipponen Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:25.19
43 Niklas Rantapää Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.65
44 Arttu Mäenpää Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.84
45 Elias Kalliokoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.92
46 Urho Lyytinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.02
47 Kuutti Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.10
48 Topi Immonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.12
49 Roni Koskinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.18
50 Topi Myyry Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.24
51 Elis Fokin Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.38
52 Leevi Sipilä Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.64
53 Tatu Kunttila Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.76
54 Roni Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:27.22
55 Manu Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.50
56 Arsenij Shadrin Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.66
57 Otto Mikkonen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.83
58 Onni Haikonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.84
59 Topi Raitalaakso Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.34
60 Lauri Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.54
61 Oskar Turunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.65
62 Jonne Isoranta Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.69
63 Julius Airas Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.25
64 Tudor Ratiu Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.44
65 Oscar Taht Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.93
66 Panu Kautto Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.94
67 Aapo Huhti Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.97
68 Egor Konev Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.01
69 Dan Lampinen Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.04
70 Eemeli Korhonen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.11
71 Lucas Tepponen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.33
72 Petri Shkolny Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.34
73 Benjamin Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.61
74 Oskari Repo Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.00
75 Atte Poikela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.62
76 Antti Malmberg Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.67
77 Mattias Janhunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:32.89
78 Sami Pönkä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.07
79 Aleksi Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.66
80 Daniel Pavlov Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:34.06
81 Karri Suuronen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.20
82 Otso Mäkivuokko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.63
83 Alexander Huhtala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.68
84 Mikael Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.24
85 Otto Elvis Savolainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.41
86 Tony Heinola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.97
87 Kalle Haavisto Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.02
88 Saku Ahde HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:36.35
89 Simo Kangasmaa Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:37.32
90 Miko Vaikkola Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.42
91 Aapo Kaasinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.64
92 Leevi Hautaniemi Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.10
93 Elias Laine Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:39.38
94 Kiarash Javidi Firooz Toussi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.44
95 Juho Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.71
96 Eero Reinikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.00
97 Samu Hatakka Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.29
98 Arttu Niemi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.49
99 Elmo Arvo Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.34
100 Alarik Virtanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.48
101 Mikael Halonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.57
102 Santtu Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.24
103 Joonas Nieminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.58
104 Olli Erkkilä Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.78
105 Sam Zamanimehr Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:43.42
106 Luka Honkanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:43.48
107 Samuli Kärkkäinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.24
108 Aaro Puutio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:44.33
109 Konsta Pekkala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:44.41
110 Onni Simpanen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.44
111 Otto Ahvonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.54
112 Aleksi Alanko Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:46.61
113 Roope Hyvärinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:46.64
114 Elliot Hans Åke Blomberg IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:49.84
115 Henry Vaga Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:51.85
116 Pirkka Korhonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:54.14
117 Antti Toivonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.01
118 Matias Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:04.28
- Sihan Yu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Matias Rasinmäki Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Max Walther HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Kasper Holopainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Valtteri Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Aku Kaila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Patrik Martti Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

P12, 13 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:21:02
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Ibrahim Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:03.66
2 Antti Leppänen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:05.90
3 Ronny Brännkärr Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:06.82
4 Jesper Lietzen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.61
5 Elias Laine Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.65
6 Kalle Mäkinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:07.70
7 Jere Oikarainen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:07.77
8 Lasse Pulkkinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:08.95
9 Oscar Skjäl Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:09.41
10 Jasu Ovaskainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:10.04
11 Jesse Anttila Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:10.39
12 Eemeli Leinonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:11.00
13 Viljami Salonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.16
14 Oskar Voiko Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.32
15 Oskari Arvo Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.41
16 Mikael Virtanen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:12.73

17 Ahti Saarela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.11
18 Miska Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.16
19 Esa Hyrynkangas Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.18
20 Axel Olander Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.28
21 Elias Kukkonen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.51
22 Rasmus Söderholm Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.52
23 Joona Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:13.61
24 Akseli Kontiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.14
25 Julius Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:14.37
26 Leo Mikkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.49
27 Mihail Khanoukaev Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:14.83
28 Roope Tsutsunen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:14.93
29 Lauri Kettunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.06
30 Ville-veikko Katajisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.15
31 Elias Filippovits ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:15.23
32 Roope Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.34
33 Benjamin Kangas Haminan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.49
34 Akseli Lehtonen Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.52
35 Justus Hilaja Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.69
36 Ville Hämäläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.99
37 Petr Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.05
38 Niklas Laine Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.08
39 Veikka Saren Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.18
40 Kasper Tolonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:16.35
41 Otto Hoffren Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:16.44
42 Aatu Harju Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:16.73
43 Verneri Viisanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.95
44 Aleksi Vuorio Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.42
45 Iivari Tuomola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:17.46
46 Elias Juntunen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.65
47 Pieti Raunio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.83
48 Lauri Uosukainen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.85
49 Danila Shishinin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.95
50 Teemu Turunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.01
51 Samu Petteri Kallio Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.02
52 Touko Luukkonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.07
53 Aarne Myllynen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.35
54 Teo Branchicella Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:19.36
55 Aleksanteri Nord Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.58
56 Dorian Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:19.59
57 Mio Harju TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:19.87
58 Elias Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.93
59 Sampo Soininen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.11
60 Tuukka Pekkanen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.36
61 Martti Rautell Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.41
62 Mikael Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.42
63 Luukas Hätinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.59
64 Akseli Ylikoski Pihlava Työväen Urheilijat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.67
65 Robin Söderholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:20.97
66 Vladyslav Mykhailov Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.28
67 Aaro Hämäläinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.44
68 Max Åström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.46
69 Kalle Kauppinen ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.83
70 Santeri Kinnunen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.95
71 Aapo Liljaniemi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.06
72 Joonatan Lekander Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.26
73 Oliver Kela Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.35
74 Matias Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.62
75 Manu Ursin Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.81
76 Samuel Leppänen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:23.64
77 Lauri-luukas Jäntti Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.89
78 Julius Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:23.92
79 Kirill Levo ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.10
80 Veeti Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.20
81 Jere Broman Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.59
82 Olli Elo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.60
83 Reino Heinikangas Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.86
84 Nikas Daniel Krjukov Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.29
85 Eemi Korpela Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.66
86 Ossi Kervinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.87
87 Joonas Järvi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.98
88 Nico Neder Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.02
89 Joel Korhonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.37
90 Julius Nyberg Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.45
91 Matias Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.02
92 Rasmus Kullas Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.27
93 Kirill Helsing Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.61
94 Miro Moisio Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.82
95 Ville Kuusimäki Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.71
96 Olavi Saarinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.09
97 Henri Naarajärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.29
98 Otto Sormunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.33
99 Atte Vehkala Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.57
100 Elias Hjelt Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.58
101 Juhani Tapio Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:29.59
102 Emil Strandell Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.79
103 Aapo Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:29.88
104 Ilari Silventoinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.90
105 Severi Vilkko Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.37
106 Aaron Utulahti Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.52
107 Elmeri Helander Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.78
108 Birger Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.29
109 Pyry Talvitie Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:31.70
110 Joni Kontu Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.98
111 Oskari Ketonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.16
112 Emil Arion Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.23
113 Samuel Syrjänen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.36
114 Elmeri Eronen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:32.60
115 Kirill Ivanov Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.93
116 Theo Kolehmainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:33.52
117 Aki Holtari Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.95
118 Heikki Väkeväinen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.11
119 Kalle Juupaluoma Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.83
120 Atte Lehto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:35.98
121 Frans Ekstrand JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.56
122 Veikko Pyyhtinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:36.96
123 Mio Munsterhjelm Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:37.50
124 Kasper Laapio Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.96
125 Ahti Alavillamo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.02
126 Karri Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.19
127 Ville Syrjäkoski TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.51
128 Sandro Karhula Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.37
129 Leo Pessi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:44.62
130 Osku Muuri Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:47.50
131 Niko Pallonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.82
132 Atte Tolppi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:18.50
- Leevi Rouhiainen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Valdemar Peltonen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Niko Kuhna Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Veeti Leppänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Muhammed Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Max Peltoperä Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Juho Keränen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Ville Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner