Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 10:19:59
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 10:24:42
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:30:34
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:19:54
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:09:43
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:10:30
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:22:00

T11,12 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:30:34
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Lotta Pälsi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:13.91
2 Jenna Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.25
3 Emilia Sihvo Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.30
4 Petra Ansaranta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:15.90
5 Veera Säämänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:16.37
6 Sohvi Kallinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.86
7 Siiri Arjanmaa Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:17.96
8 Siiri Konkka Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.86
9 Riikka Niskala Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.07
10 Aada Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.17
11 Pinja Taskila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:19.21
12 Nicole Yisrael Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:19.86
13 Irene Mäkilä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.01
14 Liinu Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:20.25
15 Eevi Peltonen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.44
16 Emmi Manninen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.70
17 Sofia Salospohja Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.09
18 Milla Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.47
19 Helmi Haverinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.53
20 Annukka Pihkamäki Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:21.65
21 Iida Heikkinen Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.89
22 Anni Hyttinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.04
23 Aada Heiskanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:22.18
24 Nea Mustonen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.40
25 Ella Hulkki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.79
26 Ida Mäki-Hokkonen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.92
27 Meeri Yli-Äyhö Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:22.94
28 Aada Hakala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.17
29 Aamu Änkilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.20
30 Laura Markuksela Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.25
31 Inka Elamaa Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.29
32 Dina Sadojevic Jelacik Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.40
33 Aino-kaisa Paatos Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:23.95
34 Vlada Guljajeva Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.06
35 Jessica Mäkinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.13
36 Olga Emilia Mattila Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:24.52
37 Ciara Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.86
38 Aada Taiponen Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.95
39 Sofia Ellonen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.02
40 Tinja Lasonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:25.10
41 Milla Hälikkä Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.14
42 Auri Keurulainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.66
43 Siiri Ala-Karvia Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.71
44 Kanerva Kinnunen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:25.76
45 Venla Lindström Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.79
46 Viivi Tonteri Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:26.02
47 Manja Lindell Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.26
48 Aino Rantala Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:26.27
49 Salla Rantala Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:26.31
50 Sonja Salmimies Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.32
50 Jutta Jauhiainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.32
52 Milja Mäkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:26.47
53 Alina Antila Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:26.64
54 Saga Kovanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:26.76
55 Siiri Tiilikka Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.78
56 Alisa Ailanen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:27.23
57 Julia Tuura Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.36
58 Oona Sirkiä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.40
59 Inka Lytz Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:27.58
60 Anna Edwards Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.24
61 Alexandra Chaker Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.32
62 Ella Suominen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.43
63 Adeliina Kaarlenkaski Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.63
64 Anni Ranta-Valkama Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.86
65 Emma Hakala Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:28.87
66 Olivia Uusitorppa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.88
67 Santra Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.17
68 Josephine Otis Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:29.18
69 Viivi Nurmela Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.29
70 Oona Holmberg Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.37
71 Siiri Reinonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.56
72 Sofia Nurkkala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.58
73 Henni Havén Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:29.88
74 Anniina Haarala Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:29.98
75 Iida Savulahti Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.21
76 Pinja Nieminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.26
77 Greta Beszteri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.54
78 Henna Känsäkangas Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.61
79 Anna Kajosmäki Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.63
80 Cecilia Serovuo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.66
81 Beata Niskanen Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.77
82 Julia Hietanen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.87
83 Kiona Inkilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:30.88
84 Iisa Karpela Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.98
85 Viivi Kylkisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.23
86 Iida Herrala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.41
87 Lilli Rinne Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.53
88 Veera Vahtolammi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.58
89 Alina Talja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.60
90 My Laverman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:31.76
91 Pinja Kinnunen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.86
92 Jenny Forsell Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.13
93 Kiia Junttari Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.27
94 Oona Kupari Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.83
95 Elina Gavrilov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.10
96 Aliina Karvonen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:33.78
97 Aada Tourunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.92
98 Milla Hännikäinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.99
99 Noora Kuparinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.15
100 Pinja Kallio Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:34.23
101 Nea Parkatti Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.28
102 Anna Mattila Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.44
103 Roona Karola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.82
103 Saara Kiuru Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.82
105 Wilma Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:34.85
106 Jessika Liimatta TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.93
107 Iiris Jämsä Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.14
108 Emily Cwirzen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:35.69
109 Hanna-maria Korpilähde Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.75
110 Anniina Kanste Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:35.78
111 Mitra Pietiäinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:35.86
112 Wilma Lassila TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:36.05
113 Aamu Knuuttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.41
114 Noora Koukkari Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.19
115 Aino Illukka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.49
116 Jessi Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:37.93
117 Tessa Tattari Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.08
118 Inka Raitio Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.20
119 Sanni Jouppi Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.56
120 Noora Pätiälä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.59
121 Veera Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.82
122 Tuuli Kammonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:38.84
123 Amanda Malminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.38
124 Lilja Pulkkinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.54
125 Noora Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:40.18
126 Aava Aula Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.27
127 Aada Rantanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:40.97
128 Ulla Haarala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:41.47
129 Linnea Svahn Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:41.65
130 Verna Haravuori Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.72
131 Venla Salminen Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:42.71
132 Noora Kotanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.01
133 Senni Partanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:43.08
134 Siiri Levonoja Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:43.81
135 Siiri Rahikkala Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:43.83
136 Ella Vilenius Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:43.92
137 Janita Severinkangas Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.52
138 Katarina Kobycheva Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:44.74
139 Aino Suominen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:44.81
140 Ronja Kämäräinen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:46.12
141 Emelie Måtar IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.73
142 Elina Syvänne Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.11
143 Juuli Kinnunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:49.33
144 Anni Liuski Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:49.46
145 Peppi Siurola Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:49.55
146 Emma Tolonen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:50.24
147 Diana Valero De La Iglesia HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.75
148 Jemina Vainio Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:54.55
149 Iida Leskinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:55.56
150 Erica Tomperi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.69
151 Joanna Hauhia Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:55.86
152 Oona Kemppainen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:01.23
153 Maija Gustafsson Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:01.82
154 Ida Kupiainen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:06.43
- Mikaela Laaksola Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Veera Pulkkinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Siiri Mätäsjärvi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Juulia Alarvo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Emilia Karppinen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Nessa Järvinen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Laura Nissi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Matilda Laitinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Ella Nihtilä Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Lotta Hermonen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Ella Luoma Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ

T11,12 100m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 10:30:34
12 - 12

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu Time
1 Madeleine Hiltunen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.74
2 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:10.80
3 Laura Lahtinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:10.83
4 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:10.91
5 Rebekka Luoto Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:11.12
6 Emma Haglund Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:12.23
7 Ella Ekman Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:13.16
8 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:13.21
9 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.22
10 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.46
11 Roosa Kärkkäinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:13.95
12 Anni Korhonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:14.35
13 Sandra Kalenius Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:15.03
14 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:15.40
15 Venla Koskinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:15.46
16 Kiira Kangasniemi Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:15.70

17 Kiia Kärkkäinen Heinolan Isku IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:16.10
18 Nita Poutiainen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:16.93
19 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.19
20 Ethel Piksilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:17.30
21 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.36
22 Minttu Paalanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.38
23 Minna Kinnunen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:17.50
24 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:17.96
25 Anni-maria Laakso Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:18.27
26 Emilia Lyyra Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:18.50
26 Sofia Långström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:18.50
28 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:18.55
29 Kiia Kinnunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:18.61
30 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:18.71
31 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:19.15
32 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.20
33 Iris Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:19.65
34 Aino Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.20
35 Veera Skinnari Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.47
35 Anni Ruokanen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:20.47
37 Malla Juutinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:20.63
38 Siiri Pellinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:20.80
39 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:20.82
40 Lotta Lehtoila ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:20.83
41 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.28
42 Sini Heikkilä Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:21.45
43 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:21.46
44 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:21.48
45 Martta Ruuska Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:21.57
46 Eveliina Koivula Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:21.70
47 Emma Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:21.82
48 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.02
49 Henrietta Löfgren Keravan Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:22.09
50 Stefania Pavlidi Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.25
51 Kaisa Himanen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.38
52 Jenny Grangärd Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:22.56
53 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.58
54 Cindy Palm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:22.69
55 Snezhana Ilcheva Someron Esa IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:22.92
56 Julia Sairanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:22.99
57 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:23.13
57 Wilma Lakanen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:23.13
59 Ronja Myllykallio Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:23.29
60 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:23.58
61 Nea Palanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.14
62 Heinä Tanskanen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.45
63 Mimosa Rintala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:24.60
64 Peppi-stiina Ahti Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:24.73
65 Hilda Helo Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:24.77
66 Julia Peltola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:24.80
67 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:24.85
68 Mariia Sherstiuk Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:24.98
69 Daniela Degenhardt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.18
70 Julie Nikkilä Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.48
71 Emilia Kouvo Lappeenrannan Kisa-Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.49
72 Noora Peltoniemi Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.58
73 Emmi Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.65
74 Saima Huovinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.74
74 Helka Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:25.74
76 Inka Metiäinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:25.77
77 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:25.80
78 Edla Wuori Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:25.81
79 Sanna Pajula Kankaanpään Uimarit IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:26.14
80 Janna Salminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:27.03
81 Oona Lehtola Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.49
82 Ella Pitkäkangas Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.68
83 Aida Pasma Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:27.73
84 Aino Kallio Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:27.85
85 Hilla Saastamoinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:28.37
86 Annika Heikkilä Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.40
87 Milla Salminen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:28.49
88 Milka-maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:28.50
89 Linnea Ström Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:28.83
90 Veera Laakkonen Kampuksen Plaani IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:28.94
90 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:28.94
92 Ilona Halima Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:29.66
93 Fanny Meltovaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:29.89
94 Ninni Eriksson Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:30.14
95 Liisa Lassila Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.19
96 Anna Lempinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:30.25
97 Greta Kandolin Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:30.55
98 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.66
99 Katariina Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:30.67
100 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.70
101 Lotta Heinimäki Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.73
102 Annika Alanen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:30.84
103 Maria Rintala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:30.94
104 Viivi Kallunki Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.09
105 Wunsen Jämsen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:31.10
105 Maria Rauhala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:31.10
107 Peppi Hölsö Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:31.36
108 Iida Nissilä Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.42
109 Siiri Keisu Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:31.92
110 Enni Silvennoinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.30
111 Viona Mönttinen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:32.37
112 Iina Lehikoinen Pieksän Kuutit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:32.52
113 Emma Jormanainen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:32.89
114 Tiiu Korhonen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:32.90
115 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:33.13
116 Vilma Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.14
117 Jenna Boman Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.43
118 Nicole Sundell Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:33.67
119 Liisa Siikala Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.69
120 Essi Juntunen Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.72
121 Minea Wiren Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:33.87
122 Nea Helena Vähäkuopus Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:33.96
123 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.08
124 Iida Kontkanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:34.15
125 Sara Pantsu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:34.45
126 Vilma Puisto Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:34.50
127 Sanni Salmi Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:35.49
128 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:36.57
129 Iiris Isokoski Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:36.59
130 Silja Hieto Swimming Team Riksu IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:36.71
131 Senni Toikka Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.23
132 Emmi Palo Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:37.27
133 Tessa Kirjonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:37.28
134 Saana Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.43
135 Susanna Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:37.65
136 Emma Mangeloja Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:37.67
137 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.15
138 Hanna Kauhanen Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:38.21
139 Darina Gotcheva Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.26
140 Helka Laitila Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:38.32
141 Venla Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:38.65
142 Saana Tertsunen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:38.69
143 Ilona Arvilommi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.72
144 Liina-milana Isotalo Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:38.83
145 Julia Järvelin Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.27
146 Helmi Rönnholm Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:39.46
147 Lotta Ruppa TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.62
148 Tilta Osmonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:39.79
149 Anni Koivula Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:39.84
150 Laura Valonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.06
151 Oona Tervo Vaajakosken Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.23
152 Anastasia Kotova Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:40.26
153 Lotta Laine Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:40.42
154 Vilma Tikka Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:40.81
155 Kia Kivelä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:41.03
156 Sanni Mäkelä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:41.93
157 Miia Äikäs Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:42.15
158 Ella Jämsä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:42.35
159 Sanni Taskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:42.38
160 Siiri Tevä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.46
161 Sofia Blomfelt Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:42.79
162 Nea Grundström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:42.86
163 Vilma Ketelä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:44.80
164 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:45.82
165 Kedilyn Pulk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:46.40
166 Helmi Viertorinne Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:46.87
167 Saga Peltolehto Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:46.90
168 Niini Saxelin Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:47.37
169 Aino Kemppainen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:47.48
170 Isabelle Flinck IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.18
171 Rebecca Duns IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 1:48.83
172 Iida Kaijala Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 1:48.88
173 Emilia Myllykoski Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.25
174 Ella Parviainen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:50.43
175 Moona Pitkänen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 1:50.98
176 Karolina Piitulainen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:51.97
177 Nelli Rapo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:52.94
178 Vilma Mäkelä Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:53.24
179 Amanda Mielty Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:54.41
180 Ella Happonen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:55.14
181 Miia Niinimäki Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 1:56.99
182 Eeva Nousiainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:02.02
183 Venla Ylisuvanto Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:15.88
- Heidi Javanainen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Evgenia Vlasova Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Tilda Selonen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Alexandra Nikkinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Cinja Åvist Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Tiia Kilpeläinen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Tiia Kuisma Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Sara Korpineva Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Sanni Hakkarainen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DNF

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner