Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 11:24:47
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 11:19:25
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:26:24
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:07:27
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:43:07
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:49:38
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:39:51

P11 50m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:39:51
11 - 11

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Onni Äijälä Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 33.81
2 Pavel Pankratov TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.21
3 Danil Seksenov Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 36.53
4 Lassi Niemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 36.70
5 Mikael Hirsiniemi Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 37.12
6 Cedu Decena Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 37.31
7 Akseli Leppänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 37.58
8 Santeri Pulkkinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 37.64
9 Veikka Ijäs Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 38.34
10 Roope Ollikainen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 38.65
11 Verneri Lehtovaara Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 39.01
12 Taavi Backman Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.58
13 Jesse Lintusalo Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.69
14 Konsta Kallio Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.72
15 Vilho Verronen Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 39.78
16 Markus Veckman Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.80
17 Aapo Kinnunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.16
18 Magnus Kuitunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.44
19 Aapo Koskinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 40.47
20 Juuso Pulkkinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.55
21 Joakim Kuhlberg Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.62
22 Vili Rantasuo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.81
23 Joonas Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.84
24 Otto Kuusisto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.40
25 Jesper Isomaa Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.82
26 Tino Kaukonen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.97
27 Veerti Juurakko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.99
28 Joel Paukkonen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.19
29 Juuso Leppänen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.24
30 Jaakko Pihlava Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.52
31 Akseli Soini Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.57
32 Matteus Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.59
33 Topias Kupiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.62
34 Filip Jåfs Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.71
35 Aleksi Hämäläinen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 42.99
36 Miro Birkstedt TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 43.00
37 Tomi Suoknuuti Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.11
38 Rony Kulju Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.34
39 Akseli Maaranen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.54
40 Henri-pekka Iivonen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.55
41 Niilo Suhonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.78
41 Richard Ramstedt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.78
43 Elmeri Aho Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 43.93
44 Aapo Hampaala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.11
45 Joona Kuitu Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.14
46 Eero Leino Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.41
47 Olli Havia Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.44
48 Miska Törmi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.51
49 Osmo Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 44.52
50 Atte Linnolahti Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.76
51 Jesse Hyppönen Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.79
52 Alexander Nyman Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.85
53 Eetu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.94
54 Elmeri Kauppila Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 45.22
55 Akseli Kotti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.35
56 Samuli Masalin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 45.42
57 Leo Oksman Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.55
58 Onni Mäkimartti TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.61
59 Leo Liukonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.63
60 Veeti Salminen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.64
61 Elias Hirvilammi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.65
62 Niilo Kilpeläinen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 45.86
63 Jeremy Valkeavuori Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.92
64 Rasmus Koskela Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.05
65 Visa Nissinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.28
66 Leevi Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.29
67 Martti Karesjoki Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.52
68 Henri Korpi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.62
69 Elmeri Kuulasmaa Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.80
70 Einari Palmu Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 47.42
71 Nuutti Nissilä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.51
72 Joona Saloniemi TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.53
73 Linus Vuollet Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.28
74 Aapo Karjalainen Kajaanin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.37
75 Pietari Puutio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 48.54
76 Leo Zurban Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.59
77 Yufei Meng Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.61
78 Miko Mikkola Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.64
79 Nuutti Laitinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.70
80 Veeti Vilén Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.77
81 Kalle Välimäki Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.84
82 Atte Nieminen Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.96
83 Sverre Varttila Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.09
84 Aapo Ahlroos Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 49.15
85 Raman Veisi Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.31
86 Justus Holtari Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.41
87 Viktor Asklöf Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.42
88 Lassi Lahtinen Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.69
89 Masih Tantula Simmis Grani IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.06
90 Samu Virtanen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.13
91 Nikolay Loginov Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.50
92 Topi Salminen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.10
93 Joona Kurppa Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.25
94 Jimi Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.28
95 Otto Nurminen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 51.34
96 Kasperi Brandt Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.35
97 Oskari Toivonen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.68
97 Rasmus Saarimaa Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 51.68
99 Antte Säilä Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.91
100 Mikko Sihvo Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.06
101 Alvar Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.31
102 Jere Hannuksela Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.00
103 Won-bin Lee Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.05
104 Casper Berrebbah Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.06
105 Roope Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 53.58
106 Jere Keski-Hannula Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 53.74
107 Jami Kenttälä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.84
108 Luka Pykälistö Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.01
109 Eelis Wiberg Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 55.46
110 Yash Nagal Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.19
111 Petteri Veikkolainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 56.81
112 Aaro-oskar Ruuskanen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 1:00.28
- Leo Hautaniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Jesse Virkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- Nikolai Em Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Arttu Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Rasmus Kalvik IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Oskar Johansson IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Axel Leppähaara Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Felix Savolainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Aapo Koivuniemi Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner