Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 11:28:47
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 11:20:42
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:41:19
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:11:35
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:52:16
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:55:53
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:54:17

T10 50m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:54:17
10 - 10

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Aino Hinkka Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 37.48
2 Emilia Niemi Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 37.77
3 Moona Korpikoski Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 39.20
4 Vilma Leppähaara Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 39.58
5 Aino Tamminen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 39.91
6 Sofia Morais Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.00
7 Lilli Kulpakko Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.04
8 Fiona Laakso Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 40.38
9 Viivi Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 40.47
10 Daniella Guth Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 40.53
11 Elina Ryynänen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 40.88
12 Sara Poutala Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.04
13 Kira Lindroos Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.05
14 Silja Villanen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 41.12
15 Aino Koskelo Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 41.24
16 Anna Hakkarainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 41.51
17 Saara Niemi Haukiputaan Heitto IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 41.80
18 Alexia Tahkola Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.05
19 Salma Mäntynen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.06
20 Nelli Lehmijoki Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.13
21 Aino Lepola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.17
22 Minttu Kiili Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.24
23 Laura Kousa Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.47
24 Kukka Kangas Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 42.52
25 Rebekka Aaltola Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 42.60
26 Essi Vilhelmiina Virta Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 42.65
27 Tilla Saarentaus Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.67
28 Tuuli Pippuri Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 42.74
29 Teea Jestoi Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 42.89
30 Karla Tiainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 42.94
31 Hanna Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.07
32 Ida Kauppinen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.11
33 Milla Karttunen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.21
34 Inka Vahtola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.29
35 Elina Turunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 43.35
36 Veera Korsoff Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 43.38
37 Milla Lempiälä Loimaan Uimaseura IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 43.70
38 Siiri Pekkala Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.82
39 Nelli Vihola Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 43.84
40 Milla Kähkönen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 43.86
41 Aino Ollikainen Keuruun Toverit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 44.02
42 Inger Isaksen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.19
43 Julianna Kurkela Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.37
43 Maija Hinkkala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 44.37
45 Nicole Haakana Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.42
46 Tuulia Harju Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 44.54
47 Laura Rajavaara Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.61
48 Ella Suominen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.64
49 Kerttu Taponen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.65
50 Elina Ruha Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 44.73
51 Sonila Selimi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 44.89
52 Riina Niemi Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 44.90
53 Essi Ahvenainen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.18
54 Anna Lehmusvaara Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.31
55 Maura Bergström Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.42
56 Enni Kinnunen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 45.52
57 Tatiana Sukhareva Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 45.78
58 Roosa Tuomainen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 45.93
59 Veera Maijala Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 46.13
60 Melissa Miettinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 46.18
61 Milla Marttila Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.24
61 Maiju Huttunen Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 46.24
63 Aino Jäkärä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 46.67
64 Phan Vy Anh Tran Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 46.68
65 Sivi Juvakka Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 46.77
66 Aamu Kannosto Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.06
67 Santra Peuralahti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 47.20
68 Kukka Peill Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 47.28
69 Bettina Sandelin Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.34
70 Vilma Rintala Kokkolan Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.38
71 Rauha Heikkinen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.67
72 Anniina Ahonen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.79
73 Laura Sofia Oksakari Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 47.87
74 Jonna Marjatta Laitinen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.89
75 Jenni Kurki Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 47.96
76 Hilla Penttilä Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 47.97
77 Säde Ryynänen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.07
78 Ada Hakkarainen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.15
79 Vilma Utriainen Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 48.24
80 Vilja Saarinen Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.27
81 Emma Jussila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.28
82 Jenna Nousiainen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.39
83 Veera Kopponen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 48.44
84 Laura Punkkinen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.45
85 Melina Rantala Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.67
86 Milla Strandberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.77
87 Kiia Alenius TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 48.86
88 Ronja Terävä Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 48.98
88 Iina Rissanen Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 48.98
90 Erin Gonzalez Catón Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.15
91 Jenna Äijälä Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.25
92 Siri Kaskeala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 49.56
93 Tara Ojanperä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 49.83
94 Julia Minttu-Maria Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 49.84
95 Céline Flöjt IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.85
96 Kristina Grimbaum Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 49.89
97 Jasmin Savonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.03
98 Ada Oila Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 50.30
99 Venla Varvikko Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.88
100 Pilvi Österman Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 50.89
101 Rina Rantanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 50.90
102 Pihla Pyykönen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 50.98
103 Hilda Mäkelä Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.04
104 Ellen Kettunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 51.10
105 Saga Tuisku Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 51.48
106 Moona Pietiläinen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 51.55
107 Saara Seppälä Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 51.82
108 Emilia Peuhkurinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 51.87
109 Saana Uusitalo Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.18
110 Ronja Ruottinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.65
111 Siiri Palonen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 52.82
112 Lilja Tarvainen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 52.83
113 Eveliina Vakkuri Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 52.90
114 Peppi Eskola Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 53.05
115 Lidia Evans Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 53.97
116 Juulia Lindfors Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 54.16
117 Jenna Luoma Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.27
118 Mea Lahtinen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.41
119 Tilda Saario Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 54.46
120 Janica Nieminen Hyvinkään Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 54.67
121 Elviira Kotkaniemi Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 54.76
122 Vilja Pusa Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.01
123 Pihla Äkkinen Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 55.04
124 Denise Palonen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 55.37
125 Aada Lehtoniemi Uimaseura Kangasalan Kuohu IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 55.65
126 Emmi Kasurinen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 55.79
127 Oona Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 56.28
128 Amanda Riuttanen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 56.45
129 Weera Taimela Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 56.77
130 Martta Ryynänen Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 57.15
131 Nella Honkanen HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 57.21
132 Iina Kukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 58.60
133 Elin Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 58.66
134 Olivia Korte Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 58.69
135 Ankia Meintjes Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 59.89
136 Suvi Kuusiluoma Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 1:01.67
137 Nella Saarela HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 1:05.99
- Aada Virtanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Alina Vuorinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Amanda Koistinen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Nelli Rauhanen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Mette Peltola Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Nea Sainio Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Veera Hautamäki Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi DSQ
- Katariina Koivuranta Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Celina Siggberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ
- Karla Roslund HTU Stadi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner