Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 11:36:53
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 11:30:39
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:29:24
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:23:17
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 10:56:10
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:04:38
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:54:28

P14,15,16 200m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:54:28
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Isak Gramén Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:15.22
2 Oskari Hynynen Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:16.98
3 Veeti Haikonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:18.80
4 Petteri Haverinen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:19.81
5 Perttu Somero Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:21.52
6 Claes Fjellström Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:22.39
7 Eetu Einto Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:24.93
8 Ossi Kleimola Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:25.23
9 Miiro Vartiainen Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:25.51
10 Tuomas Jokinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:25.66
11 Risto Laisi Nurmijärven Uinti IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:25.92
12 Kasper Vaittinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:26.02
13 Eemeli Raninen Helsingin Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:26.15
14 Väinö Koponen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:26.82
15 Mohamed Ezzat Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.93
16 Jere Nevalainen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:27.49

17 Joona Mikkola Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:28.54
18 Aleksi Helminen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:29.24
19 Kasper Envalds Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:29.40
20 Firas El-Idi Lahden Kaleva IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:29.63
21 Atte Pennanen Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:29.75
22 Teemu Annala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:30.04
23 Erik Nurmi Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:30.18
24 Hugo Mattola Haapajärven Kiilat IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:32.77
25 Joona Lehtonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:33.16
26 Pirkka Perkola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:33.23
27 Perttu Mikkola Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:34.80
28 Jiri Järvinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:35.12
29 Ruslan Panschin ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:35.69
30 Atte Alila Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:35.94
31 Aleksi Vähä-Lassila Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:36.02
32 Aaron Antikainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:36.48
33 Konsta Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:37.89
34 Juuso Syrjälä Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:40.67
35 Jesper Werdi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:41.86
36 Ville Lauslahti Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:43.36
37 Ville Aaltonen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:44.25
38 Anton Ylihannu Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:45.16
39 Harald Åström Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:45.28
40 Leevi Korpinen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:46.03
41 Kristoffer Kulju Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:46.98
42 Hugo Soljasalo Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:49.50
43 Janne Juven Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:50.91
44 Lukas Vahtera Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:52.60
45 Ali Gardberg Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:52.65
46 Aatu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:54.88
47 Repe Kupila Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:55.87
48 Viktor Leinonen Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:57.16
49 Arto Tanttu Uinti Imatra IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 3:01.57
50 Juuso Mikael Tiensuu Kemin Uimaseura IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:07.54
51 Otto Luokkala Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 3:31.22
- Eemeli Puhakka Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Jeremia Sidoroff Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DSQ
- Kalle Kinnala Uimaseura Kaarina IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

P14,15,16 200m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:54:28
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Niki Karlsson Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:13.30
2 Joona Korhonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:16.21
3 Topias Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:16.70
4 Teemu Lehtonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:17.15
5 Tuomas Ylipelkonen Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:17.92
6 Jami Heinilä Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:18.34
7 Martti Tervanen Järvenpään Uintiklubi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:19.29
8 Antti Hakkarainen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:20.56
9 Jere Kekola Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:22.85
10 Kustaa Yli-Äyhö Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:23.12
11 Lassi Grönroos Salon Uimarit IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:23.22
12 Hermanni Taimisto Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:23.61
13 Lauri Elomaa Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:24.24
14 Joona Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:24.83
15 Walentin Koskinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:24.97
16 Niklas Uitto Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:25.71

17 Teemu Viitanen Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:26.46
18 Olli Aflecht Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.91
19 Tuomas Saraneva Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:30.16
20 Viktor Thodin JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:31.82
21 Valtteri Länsipuro Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:32.68
22 Niilo Ukkonen Mikkelin Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.41
23 Kasper Määttä Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:33.65
24 Ville Särkkä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:33.86
25 Ilja Riikonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:37.07
26 Emil Perkkiö Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:37.98
27 Veeti Laine Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:37.99
28 Henrik Martola Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:39.96
29 Onni Kuronen Nokian Pyry IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:41.05
30 Arttu Pirneskoski Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:43.59
31 Tatu Korhonen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:50.95
32 Frans Meltovaara Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 3:00.68
- Jakob Sievers Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- Taneli Juutinen Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi DSQ
- Aleksander Laihinen Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi DNF

P14,15,16 200m Selkäuinti, Päivitetty: 2015-11-01 11:54:28
16 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Elias Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:14.86
2 Peik Lindberg Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:15.00
3 Roope Eiserbeck Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 2:15.27
4 Rasmus Kujala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:17.26
5 Jaakko Siipola Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:17.68
6 Emil Hanski Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:17.83
7 Kaarlo Seppänen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:18.12
8 Niko Somila Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:18.55
9 Eelis Hukka Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:18.65
10 Aapo Eerola TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 2:19.43
11 Venni Rastas Tuusulan Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:20.46
12 Leo Kuusela Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:23.16
13 Juho Laatikainen Swimming Club Vuokatti IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 2:24.01
14 Jonas Fellman IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:26.05
15 Severi Nieminen Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:27.81
16 Konsta Suominen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 2:30.81

17 Antti Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 2:32.41
18 Otto Seppä Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 2:40.08
19 Felix Ollus Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 2:47.69

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner