Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2015-11-01 12:05:38
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2015-11-01 13:50:05
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 12:20:51
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 12:09:56
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi: Ei lähetettyjä tuloksia
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 11:37:29
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2015-11-01 12:24:07

4X100m Sekauinti, Päivitetty: 2015-11-01 13:50:05
13 - 16

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Cetus 1 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:58.90
2 HSS 1 Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 3:59.25
3 TaTUn Äijät TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:01.26
4 Åsk Iku 1 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:01.33
5 JoUS [1999] Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:06.80
6 UiTa 1 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:08.92
7 Cetus 2 Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:10.32
8 LaUS miehet 1 [1999] Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:14.56

9 HSS 2 Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 4:14.97
10 Oulun Uinti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:16.10
11 RiUS miehet [1999] Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:18.00
12 Åsk Iku 3 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 4:21.88
13 Vanders miehet [1999] Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:23.32
14 LaUS miehet 2 [1999] Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:28.97
15 Swim miehet 1 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:32.17
16 UiTa 2 Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:33.97
17 Aquila miehet [1999] Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 4:36.54
18 LaUS miehet 3 [1999] Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:37.16
19 Swim miehet 2 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:38.43
20 Scr Miehet [1999] Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 4:42.08
21 TaTU Jäbät I TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:43.74
22 KuUS pojat 1 Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 4:49.11
23 TaTU Jäbät II TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 4:50.30
24 IFÅ herrar [1999] IF Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 5:02.82
25 ORCA miehet [1999] ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 5:05.46
26 Swim miehet 3 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:10.07
27 SiWa miehet [1999] Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 5:31.36
28 Swim Miehet 4 Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 5:47.35
- Åsk Iku 2 Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ
- Octopus miehet Octopus Lohja IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 DSQ
- HäUS miehet [1999] Hämeenlinnan Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- TaTUn Sonnit TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ
- RaisU pojat [1999] 1 Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi DSQ

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner