Kokonaistilanne

Kilpailuiden tulokset löytyvät alta :
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 Päivitetty: 2016-11-04 18:50:01
IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 Päivitetty: 2016-11-04 18:08:23
IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi Päivitetty: 2016-11-09 15:11:10
IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 06:30:40
IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:40:51
IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi Päivitetty: 2016-11-04 18:44:45
IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi Päivitetty: 2016-11-05 07:49:09

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2016-11-09 15:11:10
13 - 13

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Laura Lahtinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:05.13
2 Madeleine Hiltunen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:29.84
3 Henna Hökkä Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:41.75
4 Martta Nygård Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:42.46
5 Milla Hyttinen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:43.44
6 Minja Lukkari Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:44.98
7 Laura Kellberg Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:46.87
8 Roosa Aho Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:46.92
9 Sylvia Kuusisto Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:49.01
10 Venla Säntti Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:50.66
11 Siiri Einiö Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:52.49
12 Maija Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:55.27
13 Emma Johansson Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:57.16
14 Siiri Reiniluoto Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:01.34
15 Mathilda Puutio Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:04.06
16 Kerttu Nurmi Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:05.41

17 Tara Korkiakoski Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:09.05
18 Kaarin Rapinoja Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:13.85
19 Ida Lehtovaara Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:17.45
20 Daniela Degenhardt Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:17.64
21 Senni Mattila Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:18.28
22 Juulia Käräjämies Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:20.45
23 Kiia Kinnunen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:20.61
24 Viivi Sorri Gladius Kirkkonummi IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:27.34
25 Iina Von Schrowe Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:38.98
26 Helmi Ahonen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:39.90
27 Nicole Sundell ORCA Helsinki IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:43.81
28 Milla-lotta Tapanainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:49.14
29 Essi Salokorpi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:51.40
30 Petra Kivi Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:53.78
31 Maija Björkholm Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:56.20
32 Heta Veikkola Lapuan Virkiä IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:01.33
33 Siiri Pitkänen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:03.09
34 Emmi Partanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:06.45
35 Aino Jerohin Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:14.70
36 Diana Seiger Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:19.12
37 Malla Juutinen Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:22.63
38 Ronja Hellberg Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:25.37
39 Silja Kinnunen Lappeenrannan Uimarit IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:26.67
40 Milka-maria Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 11:27.45
41 Julia Romo Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:30.28
42 Sanna Valkonen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:31.52
43 Delia Helena Aho Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:33.24
44 Ella Kankkunen Kuopion Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:36.09
45 Siiri Hargreaves Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:57.43
46 Liisa Penttinen Nummelan Kisaajat IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 12:01.74
47 Edit Kull Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 12:36.08
48 Nea Grundström Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 12:36.83
49 Nanna Tynkkynen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 13:07.48

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2016-11-09 15:11:10
14 - 14

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Olivia Weuro IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:39.03
2 Peppi Pinomäki Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:39.34
3 Helmi Heinonen Raision Urheilijat IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:44.49
4 Anni Savolainen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:49.28
5 Lilli Louhikoski Vanders IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:49.89
6 Jemilia Haapakoski Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:51.00
7 Oona Laakso Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:52.76
8 Venla Salminen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:54.24
9 Lydia Rintanen Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:54.85
10 Emma Uusküla Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:04.81
11 Alida Öhberg Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:08.52
12 Verna Rostedt Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:11.91
13 Helmi Viitasalo Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:14.30
14 Jessica Kujanpää Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:17.72
15 Isa Vehkaoja Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:18.20
16 Olivia Koski Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:26.88

17 Stella Donning IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 10:31.18
18 Jenni Alanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:34.52
19 Pinja Raassina Joensuun Uimaseura IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:36.33
20 Iina Elorinne Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:43.05
21 Emmi Heine Rauman Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:47.60
22 Amanda Paukkunen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:47.87
23 Juliana Niinisalo Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:49.49
24 Soile Auvinen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:51.74
25 Pilvi Pietikäinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:55.14
26 Inari Laaksonen Swimming Team Rauma IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:56.73
27 Elisabeth Marie Salm Borgå Simmare-Porvoon Uimarit IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:57.91
28 Cami Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:59.33
29 Agneta Kallas Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:59.55
30 Oona Piekkala Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:12.35
31 Jenny Kareinen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 11:13.82
32 Jemina Knuutila Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:20.71
33 Marleen Mikk Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:21.76
34 Milli Kosunen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:23.79
35 Nelli Peltoniemi Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:45.52
36 Nora Pennanen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:45.98
37 Maiju Harju Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:54.74
38 Ada Holm Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 12:01.97
39 Emma Marcus IFK Simning Åland IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 12:11.01
- Viivi Nieminen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi DSQ

T13,14,15 800m VU, Päivitetty: 2016-11-09 15:11:10
15 - 15

# Etunimi Sukunimi Seura Kilpailu
1 Emma Koiranen Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:03.27
2 Mila Manner Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:21.82
3 Jenna Sjöblom Kouvolan Uimarit IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 9:21.99
4 Charlotta Edelman Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:24.77
5 Ida Slöör Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:32.61
6 Lotta Auvinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 9:38.25
7 Heta Känkänen Porin Uimaseura IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 9:39.53
8 Vuokko Suomäki Aurajoen Uinti IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:40.64
9 Henna Haipus Kempeleen Pyrintö IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:42.53
10 Mikaela Kulmala Riihimäen Uimaseura IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 9:44.88
10 Minka Halava Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi 9:44.88
12 Iida-Maria Laine Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:45.01
13 Jenni Louhimo Oulun Uinti 1906 IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 9:46.66
14 Anni Hirvo Helsingfors Simsällskap IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:05.00
15 Nora Kosonen TaTu Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:07.33
16 Cia Wacklin Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 10:07.36

17 Anni Willman Oulun Lohet IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:07.56
18 Minttu-marie Rasinpää Seinäjoen Uimarit-58 IKM aluekilpailu, Länsi-Suomi 10:09.36
19 Vilma Uuttu Lahden Uimaseura IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:15.39
20 Niina Roiko-Jokela Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:17.02
21 Anna Rantanen Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 10:28.39
22 Laura Väisänen Uimaseura Aquila IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:31.82
23 Vivian Heräjärvi Jämsänkosken Ilves IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:41.69
24 Anni Manninen Simmis Wanda IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2 10:43.66
25 Riina Koskinen Swimming Jyväskylä IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 10:47.33
26 Sofia Saukko Swimming Club Rovaniemi IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 10:53.99
27 Aino Lehtinen Cetus Espoo IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1 11:11.68
28 Kata Laukkanen Punkaharjun Urheilijat IKM aluekilpailu, Keski/Itä-Suomi 11:13.92
29 Viveca Meriläinen Kemijärven Kaiku IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:21.36
30 Miia Puranen Voikkaan Viesti IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 11:41.59
31 Pipsa Remes Kemin Työväen Uimarit IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi 11:59.65
32 Daria Marishina Uinti Tampere IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi 12:30.45

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Control Media & Sport ny webbutvecklare